Aktuální microsite

Tisk štítků Velim - jsou nelepicí, možnost perforace a vlastní dotisk, oboustranný tisk
Štítky jsou nelepicí, je možné je perforovat z důvodu jednoduššího odtržení. Štítky je možné vyrobit čisté, bez potisku a sami si je potisknete. Tisk na zadní stranu štítku.
Restrukturalizace podniku Praha - pomůžeme Vám rozjet výrobu naplno
Pomůžeme Vám s ozdravením a rozvojem firmy její restrukturalizací. Soustředíme se především na firmy, které jsou sice funkční, ale kvůli interním nedostatkům nedosahují svého plného potencionálu.
Provádíme stavby rodinných domů na klíč, záruka na dílo až 5 let
Nechte si u nás zrealizovat svůj vysněný rodinný dům na klíč - řešení Vašeho bydlení od A do Z - kompletní výstavba rodinných domů jedině od firmy Stavby Nisa s.r.o. Liberec
Stavby Nisa, s.r.o. Specialisté na bydlení Liberec a okolí
Klimatizace LG, Toshiba pro byty, rodinné domy i kanceláře - dodávka, montáž a servis
Klimatizace LG či Toshiba vhodné pro byty, rodinné domy i kanceláře dodává společnost Arctis Čeleda s.r.o., zajišťuje také jejich montáž a servis v okolí Frýdku Místku, Nového Jičína a Třince.
Montáž, demontáž technologických zařízení a ekologická likvidace
Provádíme montáže a demontáže technologických celků a zařízení a jejich následnou ekologickou likvidaci.
Prodej stájové potřeby, krmiva, kosmetika pro koně Zlín
Veškeré jezdecké a stájové potřeby pořídíte v prodejně Svět koně Zlín. V sortimentu najdete krmiva, kosmetiku pro koně a vše potřebné pro různé styly ježdění i drezuru.
Český výrobce pracovních ochranných oděvů, rukavic a pomůcek
Firma KUBLA se zaměřuje na českou výrobu kompletních pracovních a ochranných oděvů, rukavic a pomůcek v okolí Valašského Meziříči a Vsetína.
Průmyslové váhy se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám (Svitavy)
Co spojuje obchod s potravinami a velkou průmyslovou továrnu? Ano, všechny typy průmyslových provozoven potřebují kvalitní a spolehlivé váhy. A ty vám přináší firma VÁHY – JAS ze Svitav. V naší nabídce najdete průmyslové váhy nejrůznějších druhů i parametrů. Na své si tak přijde soukromý podnikatel, i velkovýrobna s náročnými podmínkami. Každý ...
Prodej eurooken a dřevěných dveří Ústí nad Labem - kombinace dřeva a hliníku
Vsaďte i vy na dřevěná okna a dveře od společnosti ARS Ústí, která se zabývá prodejem, dodávkou, montáží a případným servisem těchto produktů.
Odstranění dřevokazných plísní a hub Praha – zachraňte svůj dům
Firma SANAKO provádí sanace budov či jiných objektů, které jsou postiženy vlhkostí a tvoří se na nich plísně, množí se tam dřevokazný hmyz či houby.
Předporodní kurz pro těhotné ženy i o letních prázdninách - individuální přístup
Předporodní kurzy pro těhotné ženy, který probíhá i o letních prázdninách zajišťuje poliklinika MEPHACENTRUM a.s. v Ostravě, která navíc dbá na individuální přístup ke všem pacientkám.
Půjčovna stavebních strojů v Praze -  pronájmů strojů různých značek
Půjčovna stavebních strojů a manipulační techniky různých značek je Vám k dispozici v Praze na Jateční ulici.
Ubytování v útulném penzionu u Zámku v Lednici, Lednicko valtický areál
Ubytování v útulném penzionu u Zámku v Lednici, v blízkosti zámeckého parku, rodinný penzion v Lednicko valtickém areálu, ubytování v pokojích i apartmánu.
Zemní vruty - na ukotvení trubek, pro ploty, terasy, značky, chatky, pergoly
GAVENDA s.r.o. je specializovaná prodejna spojovacího materiálu v Opavě, ve které najdete kvalitní zemní vruty, které jsou vhodné na ukotvení trubek a také pro ploty, terasy, značky, chatky a pergoly.
GAVENDA s.r.o. Železařství, spojovací materiál Opava
Kotevní technika - kotvy pro ukotvení pergol, altánů a garážových stání na zahradě
Pobočka firmy GAVENDA s.r.o. v Opavě je specializovaná prodejna spojovacího materiálu a kotevní techniky. V prodejně naleznete kompletní nabídku hmoždinek, kotev na pergoly, altány či garážová stání.
GAVENDA s.r.o. Železařství, spojovací materiál Opava
Stavební chemie - eshop vše pro stavbu pohodlně a za dobré ceny
Vše pro vaši stavbu nakoupíte na e-shopu Praktis. V sortimentu naleznete stavební chemii a mnoho dalšího.
Gastro zařízení a chladící technika - pro prodejny, restaurace a jiné gastro provozy
Gastro zařízení a chladící techniku nakoupíte u firmy NOSRETI velkoobchod s.r.o se sídlem v Ostravě a s působností po celé ČR. Vybavíme vaši prodejnu či restauraci kompletním gastro zařízením.
Kotlíková dotace na tepelná čerpadla i solární kolektory NORDline
Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. sídlící v Ostravě dodává tepelná čerpadla i solární kolektory NORDline, na které je možno čerpat kotlíkové dotace.
Koupací jezírka a biobazény s křišťálovou vodou jako přírodní prvek Vaší zahrady
Společnost Zahradnictví Šimková, s.r.o. realizuje a projektuje zahrady také v okolí Frýdku a Nošovic. Zaměřujeme se také na koupací jezírka a biobazény, které jsou přírodním prvkem Vaší zahrady.
Prodej a servis vysokozdvižných vozíků Mladá Boleslav
Společnost Dobiáš spol.s r.o. prodává a opravuje manipulační techniku.
Nové a skladové vozy Renault a Dacia - prodej, České Budějovice
Autolinhart Borek vám nabízí to nejlepší z vozů Renault a Dacia za příznivé ceny. V naší nabídce najdete nové, ale i skladové vozy, jejichž cena je ještě výhodnější. Každý, i ten nejnáročnější zákazník si u nás vybere to pravé pro sebe, svou rodinu i podnikání. Přijďte k nám a my vám ukážeme a předvedeme jakýkoliv vůz Renault a Dacia, který ...
Okružní pily Hycon HCS - profesionální nářadí, jednoduchá obsluha a dlouhá životnost
Profesionální nářadí Hycon, které vás zaujme jednoduchou obsluhou a dlouhou životností prodává společnost Unicon Ostrava s.r.o. Kromě kladiv, čerpadel či vrtaček můžete zakoupit také okružní pily HCS.
Klempířské práce Plzeň - střechy na klíč, pokrývačské práce, zateplování střech
Společnost PRÉMIUM Plzeň se zabývá pokrývačskými a klempířskými pracemi, specializuje se na střechy na klíč, zateplování střech, montáž plochých i šikmých střech.
Lehátka Třeboň - prodej zdravotnických lehátek, kosmetických lehátek, masážních lehátek
Společnost RESI Třeboň spol.s r.o. se zabývá výrobou a prodejem lehátek pro zdravotnictví, kosmetiku, masáže, rehabilitace a další. Lehátka jsou určena pro fyzioterapeuty, lékaře i nemocnice.
PALLMANN – mezinárodní fotosoutěž - Vyfoťte se při korunovaci vámi nalakované dřevěné podlahy PALL-X 98 GOLD
Největší německý výrobce parketových laků PALLMANN pořádá mezinárodní fotosoutěž s výrobkem PALL-X 98 GOLD.