Aktuální microsite

Přisazená, závěsná, stropní zářivková svítidla-výroba, návrhy
Moderní stropní přisazená i závěsná zářivková svítidla vyrábí firma HELIO Uherské Hradiště. Výroba na zakázku. Dodáme i návrhy osvětlení pro exteriéry.
Výhodná spolupráce pro firmy Zena Chráněná dílna | Náchod
Pro firmy zajišťuje výhodnou spolupráci Zena Chráněná dílna z Náchoda. Není běžné zaměstnávat osoby zdravotně znevýhodněné, ale je to pro vaši firmu velmi výhodné. Získáte tím vyškolené pracovníky, ale taky spoustu výhod. Pokud jste výrobní firma se zaměřením na automobilový průmysl, neváhejte nás kontaktovat. Zena nabízí firmám ...
Měření škodlivin v pracovním prostředí
Jsme zkušená a odborná laboratoř, která provádí měření a analýzy chemických škodlivin v pracovním ovzduší za účelem stanovení nejvyšší přípustné koncentrace.
Orlická Laboratoř, s.r.o. Laboratorní rozbory Česká Třebová
Technologie a výzkum výroby potravin - Výzkumný ústav potravinářský Praha, v. v. i.
Zkoumání potravin před výrobou, jejich analýzu a technologii výroby zajišťuje Výzkumný ústav potravinářský Praha v. v. i.
PERFECT program - zdravotní péče Nemocnice Na Homolce Praha - Vaše zdraví je pro nás prioritou
O své zdraví chce dbát asi každý. Ne každý chce však strávit hodiny čekáním na lékařské vyšetření. Naštěstí je tady ale program PERFECT.
Elektřina pod jednou střechou
Elektřinu pod jednou střechou Vám přináší firma Energie2, a. s. na Praze 6. Nabízíme dodávky elektřiny do sektorů: - domácností - obcí a měst - podniků. Pro každý sektor máme speciální balíčky služeb: - DUO - MAX - tepelná čerpadla - KLASIK - Víkend - ...
Přeprava sypkých materiálů pro stavbu i na zahradu - Kolín
Nabízíme přepravu sypkých materiálů všeho druhu a to nejen po celé České republice, ale také po evropských zemích.
Elektrický proud pro rekreační budovy Praha - služba Víkend do chat a chalup.
Dodáváme elektrický proud pro rekreační budovy, jako jsou chaty a chalupy. Balíček služby Víkend nabízí společnost Energie2 na Praze 6. Tento domácí produkt s dvěma tarify se hodí do víkendových rekreačních budov, jako jsou chaty a chalupy. Nízký tarif platí každý víkend od páteční dvanácté hodiny do dvaadvacáté hodiny v neděli. Pokud ...
Preventivní programy Nemocnice Na Homolce Praha - pomáháme Vám zavčas odhalit závažná onemocnění
Nejlepší obranou před nemocemi byla, je a bude prevence. Proto nečekejte s návštěvou lékaře na to, až budete vážně nemocní, ale předejděte tomu, aby tato situace nastala.
Výzkum potravin, analýza, biochemie, potravinářské technologie - Výzkumný ústav potravinářský Praha
Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu.
Prodej podniku či firmy za nejvyšší cenu - bezplatné konzultace zaměřené na ocenění vašeho podniku
Hledáte pomoc s prodejem nebo koupí firmy? Obraťte se na nás! Prodej podniků a firem je jedním z hlavních předmětů činnosti společnosti BCMS Corporate ČR, s.r.o.
Speciální laky na sportovní povrchy PALLMANN na vodní bázi s 10% slevou -   zdarma fotbalový míč ADIDAS pro EURO 2016
V období od 1. 6. do 31. 8. 2015 můžete využít naší akční nabídky na mimořádnou 10%ní slevu na sportovní laky na vodní bázi značky PALLMANN a získat fotbalový míč ADIDAS pro EURO 2016.
Instalatérské a topenářské práce Praha západ - oprava, servis a rozvody vody, plynu a topení
Hledáte Instalatérství a topenářství v Praze-západ a okolí? Společnost SOIT, spol. s r.o. nabízí provedení veškerých instalatérských a topenářských prací.
Průmyslové kartáče pro kovovýrobu, technické kartáče, kominické potřeby
točené, technické, průmyslové kartáče, inspekční kamery, syntetický materiál, měření těsnosti kouřovodu, kartáče na odjehlování, leštění
Mezinárodní spedice Pardubice - SPEDITION ZAVŘEL s.r.o.
SPEDITION ZAVŘEL s.r.o. Pardubice nabízí své služby v oblasti mezinárodní dopravy a spedice po Západní Evropě. Provádíme přepravu všemi druhy vozidel od dodávek po kamiony s různou tonáží. Umíme zajistit i přepravu kusového zboží nebo zboží v kontejnerech. Potřebujete využít přepravní firmu a váháte pro kterou se rozhodnout? Máte zboží, ...
Mobilní lis na armování hadic
Mobilní lis na armování hadic od firmy Kovaz splní vaše očekávání. Armování hadic mobilním lisem ještě nebylo nikdy snazší! Správná výztuž hadic zaručí dokonalé a snadné používání. Jednoduše toho docílíte přenosným a nenáročným mobilním lisem na výrobu hadic s koncovkami. Mobilní lis najde své uplatnění v opravnách nebo dílnách. ...
Úchytky na nábytek – EKO-INTERIER
Firma EKO-INTERIER nabízí rozmanitý výběr nábytkových či kuchyňských úchytek, klik a kování. Vybavujete svůj byt nebo renovujete kuchyň? Pak neváhejte si přijít vybrat právě k nám do EKO-INTERIERU v Kolíně. Úchytky na nábytek od firmy EKO-INTERIER dotváří celkový dojem Vašeho nábytku. Nábytkové úchytky včetně novinek – naleznete buď u nás na ...
Velkoobchod cukrovinek, potravin, konzerv, potravinářského zboží za velmi výhodné ceny!
Velkoobchod cukrovinek, potravin a konzerv,široký sortiment potravinářského zboží, plechovek a cukrovinek nabízí ČOKO-velkosklad.
Stavební materiál – cihlové systémy, zámková dlažba, maltová směs
Stavební firma Andrla, s.r.o., nabízí veškerý stavební materiál je zámková dlažba, maltová směs a cihlové systémy v Opavě a okolí.
STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.
Servis gastro vybavení pro malé firmy i velké instituce Praha - Objednejte si spolehlivý servis gastrozařízení
Naše práce spočívá v sestavení komplexního plánu pro klienta tak, aby vše proběhlo hladce, s důrazem na efektivnost a bezpečnost gastronomického provozu.
Dodávka plynu pro obce a města
Levný plyn Vám dodává firma Energie2,a.s. Našim zákazníkům nabízíme balíčky služeb podle sektorů domácnost, obce a města,- podniky. Tarify se rozdělují podle toho, na co zájemci plyn převážně používají. Dělí se na vaření, ohřev vody a topení. Na našich stránkách si můžete vypočítat, o kolik levnější plyn budete odebírat s námi, než s jinou ...
Nejvýhodnější výkup zlata, okamžitá hotovostní půjčka, zástava zlata
Zástava zlata je řešením špatné finanční situace. Nejvýhodnější výkup zlata nabízí Zastavárna a bazar Kroměříž. Okamžitá hotovostní půjčka Váš problém vyřeší.
Čalouněný nábytek, zakázková výroba čalouněného nábytku Břeclav
Čalouněný nábytek, zakázková výroba čalouněného nábytku, dveře, postele, sedací soupravy, obývací pokoje, ložnice a další interiéry, čalounictví, od firmy DEADE s.r.o. v Břeclavi.
JUNIOR program pro děti - Nemocnice Na Homolce Praha - specializovaná péče pro děti do 19-ti let věku
Zdraví vlastních dětí je pro každého rodiče jistě prioritou číslo jedna. Dopřejte jim proto nadstandardní zdravotní péči, kterou jim s radostí poskytne naše centrum Homolka Premium Care a.s.
Kompletní pohřební služby Mníšek pod Brdy
Rozloučení se zesnulými by mělo proběhnout při zachování maximální piety. Pokud hledáte spolehlivou pohřební službu, tak se obraťte na Pohřební ústav Pegas CZ s.r.o., který nabízí následující druhy pohřbů: - Bez obřadu (pohřeb bez obřadu, pouze s kremací) - S obřadem (možnost výběru z velké nabídky obřadních síní) - ...