Aktuální microsite

Hromosvody - montáž, opravy a revize od spolehlivé elektomontážní firma
Spolehlivá elektromontážní firma SV - Elektro, s.r.o. Vám zajistí profesionální montáž, opravu či revizi hromosvodu v Ostravě a okolí.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
Dovolená v Chorvatsku v atraktivní lokalitě blízko národního parku
Dovolenou v Chorvatsku Vám zajistí cestovní kancelář BROUK servis s.r.o. z Ústí nad Labem. Pořádáme zájezdy do Chorvatska, do lokality v těsné blízkosti národního parku Kornati.
Kvalitní zastřešení bazénu, pergol, přístřešků - prodej a výroba všech velikostí a tvarů
Firma H&P Polykarbonáty se zabývá výrobou a prodejem kvalitního zastřešení bazénů a pergol všech velikostí a tvarů. Také vyrábí odolné přístřešky a zádveří.
H&P Polykarbonáty
Průmyslové armatury, pohony, dodávka pneumatických systémů, prodej, servis, opravy Louny
Průmyslové armatury, dodávka pneumatických systémů a průmyslových armatur, výrobou pneumatických válců se zabývá firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., pobočka Louny.
Návrhy interiéru bytových i komerčních prostorů, architekt, návrh bytového designu Znojmo
Návrh interiéru bytových i komerčních prostorů, bytový design, bytový architekt, bytové doplňky na míru od firmy MarK design Marcela Změlíková z okresu Znojmo.
Obnova trávníku vhodným osivem Děčín - rychlá regenerace za 6 - 8 týdnů
Expert na trávníky společnost EUROGREEN CZ s.r.o. zajišťuje rychlou obnovu trávníku v době 6 - 8 týdnů. Osazujeme jen vhodným osivem travních směsí.
Účinné vymáhání pohledávek a dluhů po splatnosti, advokátní kancelář
S pohledávkami po splatnosti Vám pomůže advokátní kancelář Císař – Nesvadba v Ústí nad Labem. Nabízíme efektivní a cenově výhodný systém pro vymáhání dluhů.
Klimatizace Fujitsu, Sinclair, Daikin do bytu, kanceláře, restaurace, haly
Informujte se u firmy Tomáš Koníček individuálně na ceny klimatizace Fujitsu, Sinclair, Daikin do bytu, kanceláře, restaurace či haly. Působíme v regionu Zlín, Uherský Brod.
Elektrické přehazovačky XTR pro horská kola - rychlejší, přesnější a účinnější řazení pomocí tlačítek
Rychlejší, přesnější a účinnější řazení pro horská kola za pomocí tlačítek Vám poskytne specializovaný Cyklosport H&F v Opavě, který nabízí první elektrickou sadu přehazovaček XTR pro horská kola.
Hliníkové profily, plechy skladem u Prahy D5-exit 22 - zboží obdržíte nejpozději do 48 hodin od potvrzení objednávky
Profily nalézají stále větší uplatnění, a pokud i vy najdete jejich uplatnění, nakupujte u nás a konzultujte s námi Vaše potřeby.
Léky a léčiva, homeopatické přípravky, vitamíny a potravinové doplňky
Kompletní lékarenský sortiment doplněný o široký výběr homeopatik nabízí Apatyka Anděl s.r.o., Roudnice nad Labem. Léky na předpis i volně prodejné, vitamíny, homeopatika i potravinové doplňky.
Silnostěnné zahradní hadice od českých výrobců
Silnostěnné zahradní hadice od českých výrobců najdou své využití nejen v letních měsících- zejména neprůsvitné. Silnostěnné zahradní hadice jsou výborně ohebné i při nízkých teplotách. Spolehněte se na kvalitní český výrobek, který najdete v našem e-shopu. Zahradní hadice jsou silnostěnné svou speciální konstrukcí a tím zaručují použitelnost v ...
KONEKT-HADICE s.r.o. Velkoobchod hadice a pryž Pardubice
Hydroizolace a rekonstrukce polochých střech, stavební a protiradonové izolace
Provádíme opravy a rekonstrukce střech, hydroizolace, stavební a protiradonové izolace naší firmou Stavoklima Liberec, s.r.o.
Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
Projektování zahrad a realizace zahrad na míru - Třinec
Jak si představujete ideální zahradu? Měla by být plná květin a ovocných stromů, nebo by jejím středem mělo být zahradní jezírko a velký altán? Pokud chcete konečně přestat snít a proměnit vaše představy ve skutečnost, je tu pro vás Zahradnictví Šimková. Nabízíme vám projektování zahrad, ale i odborné realizace zahrad od počátečních hrubých prací ...
Realizace střech na klíč Frýdek-Místek – pokládka, montáž, zateplování
Střecha od profesionála se zárukou - to je střecha od firmy Martin Kocián z Frýdku-Místku, která se zabývá kompletní realizací střech na klíč a klade velký důraz na kvalitu použitých střešních materiálů a provedené práce. Zajistíme vám vhodnou střešní krytinu, provedeme zateplení, montáž a pokládku střešní krytiny. Díky nám získáte funkční a ...
Výrobní závody společnosti Vitana – Byšice, Varnsdorf a Roudnice nad Labem
Společnost Vitana má v České republice 3 výrobní závody, každý z nich je zaměřený na výrobu různých produktů. A to v Byšicích, Varnsdorfu a v Roudnici nad Labem. Provozovna ve Varnsdorfu se zaměřuje na výrobu koření a kořenících směsí, které doma používá každý k dochucení svého pokrmu. Provozovna v Roudnici nad Labem se zaměřuje na ...
Vyvrtávání, svařování i broušení kovů - kvalitní zpracování kovů
Vyvrtávání, svařování i broušení kovů realizuje společnost JH KOVO s.r.o., která se zabývá kvalitním zpracováním kovů a má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.
Volná místa CNC obráběči, nabídka práce v celé ČR
Personální agentura Personal fabric - agentura práce, a.s. poskytuje volná pracovní místa pro CNC obráběče na CNC soustruh, frézu či horizontku.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Rodinný vůz Hyundai i10 - prostorný, všestraný za zvýhodněnou akční cenu
Pokud hledáte rodinný vůz, který bude prostorný a všestranný, tak je pro Vás automobil Hyundai i10 Family+ správnou volbou. Ve firmě AUTOLAROS SPEED s.r.o. jej nyní seženete za zvýhodněnou akční cenu.
AUTOLAROS SPEED s.r.o.
Hliníková střešní krytina KERAL - vyráběna z přírodního nebo lakovaného hliníkového plechu
Společnost Keramet spol.s. r.o. vyrábí hliníkovou střešní krytinu KERAL, která je lehká, pevná, chemicky stálá, korozně odolná, ekologicky a zdravotně nezávadná.
Vycházkové dřevěné, duralové a skládací hole Praha – lehká pomoc a opěra při chůzi
Vycházkové dřevěné, duralové, skládací, výškově nastavitelné a s různými tvary rukojeti najdete v našem internetovém obchodě.
Prodej garážových vrat Příbram - sekční vrata z masivního dřeva na zakázku
Příbramská společnost Cetos cz s.r.o. vyrábí sekční garážová vrata na zakázku. Vyberte si vhodný design k Vašemu domu. Pří výrobě je použito pouze kvalitní masivní dřevo.
Potravinové doplňky, kosmetika i dětská výživa - široký výběr za super ceny
Lékárna Nový dům v Prostějově vám nabídne bohatý sortiment dětské výživy, potravinových doplňků a také kosmetiku.
Polárium, kryosauna-celotělová kryoterapie po úrazech, pro zvýšení imunity i hubnutí
Celotělová kryoterapie je vhodná pro lepší hojení po úrazech, pro zvýšení imunity i lepší hubnutí. Polárium-kryosaunu pro klienty ve Zlínském kraji provozuje Solanka Zlín.
Kamenný koberec je ideální pro obnovu venkovní i vnitřní podlahy
Pokud jste se rozhodli o obnovu venkovní nebo vnitřní podlahy, tak firma DAREK vám nabízí novinku v podobě kamenného koberce, který je ideální pro obnovu starších povrchů - zámkové dlažby nebo betonu.