Aktuální microsite

Střešní krytiny s dlouhou životností – Kolín
Základem střešní krytiny je kvalitní ocelový plech, který je oboustranně žárem zinkován.
Kvalitní sportovní potřeby Dunlop - perfektní technologie pro větší sílu a kontrolu
Kvalitní sportovní potřeby Dunlop, které vám díky perfektní technologii zajistí větší sílu a kontrolu při sportu pro vás dodává společnost Seeker s.r.o. ve Zlíně nabízející široký sportovní sortiment.
Silové kabely Kladno - pro instalaci do země, betonu, kanalizací i zdi
Silové kabely jsou vhodné pro uložení do země a instalaci do betonu, kanalizací nebo do zdí. Speciální kabely vyrábíme v naší firmě v kraji Kladno.
Helukabel CZ s.r.o. Výroba a prodej kabelů Kladno
Prodej tiskáren čárových kódů, čteček a spotřebního materiálu Brno
spotřební materiál k tiskárnám, tiskárny a čtečky čárových kódů, parkovací systémy, automatická identifikace, snímače, automatická pokladna
Hutnící technika, stavební stoje, autorizovaný prodejce AMMANN
AMMANn, příkopové válce, vibrační pěchy a desky, přídavná hutnící technika, vyprošťovací technika, tahačové válce hladké a ježkové, užitkové automobily ISUZU
Zateplování panelových domů
Zateplování panelových domů se věnuje společnost EKISYS spol.s r.o. z Jindřichova Hradce. Zateplení panelových domů Vám přinese nesporné výhody, přičemž jednou z nich je velká úspora peněz.
Bezlepkové produkty, výrobky, strava, bezlepková výživa Hustopeče
Bezlepkové produkty, potraviny, výrobky, strava, bezlepková výživa, speciální výživa, od firmy NATURAL PACK group, s.r.o. v Hustopečích - potraviny pro nemocné trpící celiakií.
Prodej elektrospotřebičů Plzeň
Prodej elektrospotřebičů v Plzni nabízí společnost Kremal. Navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop. Společnost nabízí i záruční a pozáruční servis vybraných značek.
Autodoprava, stěhovací služby, rozvoz, expresní přeprava Jihlava
stěhovací služby na míru, expresní přeprava, rozvoz, autodoprava, nákladní taxi, likvidace pozůstalosti, vyklízení a likvidace, 11 lidí k dispozici
Míchání autolaků Tábor
Táborský obchod RÁJ BAREV nabízí prodej i míchání autolaků dle požadavků svých zákazníků. Míchání akrylových autolaků a metalíz CENTARI (cca 30 000 odstínů) a akrylových autolaků od fy Body.
Znalecké odhady a expertízy v oblasti stavebnictví při posuzování  kvality staveb
Znalecké odhady a expertízy u posuzování vad a poruch staveb, jakosti stavebních děl a projektů staveb a jejich životností v okresech Kroměříž, Vyškov, Zlín a Přerov vykoná Ing. Slavomír Černý.
Soudní znalecké posudky v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady pro nemovitosti a pozemky
Soudní znalec Ing. Slavomír Černý nabízí zpracování posudků v oboru ekonomiky pro přesné stanovení daní, v soudních sporech a dědickém řízení a to v okresech Kroměříž, Vyškov, Zlín a Přerov.
Tržní odhady nemovitostí při majetkovém vyrovnání, prodeji nebo přepisu bytu, bytového domu, rodinného domu či pozemku
Odhady bytových a rodinných domů, samostatných bytů, pozemků a garáží v tržní sféře při dědickém řízení, majetkovém vyrovnání nebo prosté koupi či prodeji nemovitého majetku.
Tisk absolventských prací, copy centrum, vazby Brno
svoz i rozvoz Vašich zakázek, plánografie, vazba kroužková, plastová, drátěná, výroba vizitek, řezání, děrování sešívání, kopírování
Studentský nábytek do dětského pokoje Zlínský kraj, Uherské Hradiště
Je snadné zvolit studentský nábytek i vybavení do dětského pokoje podle 3D návrhů od Stolařství Smetana z okresu Uherské Hradiště. Přijímáme zakázky v regionu Zlínský kraj.
Poradenství při hledání nového zaměstnání Praha -  rady i  studentům při hledání brigády
Společnost ManpowerGroup, spol. s r.o nabízí poradenství při hledání nového zaměstnání.
Hubení sršňů, vos - likvidace hnízd v okolí Ústeckého kraje - ponechte jeho odstranění odborníkům!
Hubení sršňů, vos a likvidaci těchto hnízd zajišťuje v okolí Ústeckého kraje společnost Naturabor.
Dodávka LED technologie, osvětlení na klíč, průmyslová úspora energie Zlín
Dodávku LED technologií, osvětlení klíčů či průmyslovou úsporu energie zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o. ve Zlíně, která je Vaším ideálním partnerem pro kompletní realizaci LED osvětlení s cílem úspory elektrické energie. Ve spolupráci s dodavatelem světelné technologie SmiLED a důrazem na osobní přístup Vám firma SEEKER, s.r.o. zajistí ...
Kuchyňské pracovní desky z přírodního a konglomerovaného kamene, žuly a silnostěnné keramiky
Kuchyňské pracovní desky z přírodního i umělého, konglomerovaného kamene, žuly a velkoformátové keramiky, které vynikají tvrdostí, odolností a elegancí, vyrábí firma MOSAICTECH s.r.o..
Výkup papíru a kovového odpadu Hluboká nad Vltavou - likvidace druhotných surovin
Petr Novák s.r.o. se zabývá výkupem papírů, kovového odpadu i skartací dokumentů, výkupem a likvidacemi odpadů a druhotných surovin od firem, ale i soukromých osob zajišťuje v Hluboké nad Vltavou.
Petr Novák s.r.o. Likvidace odpadů České Budějovice
Vedení daňové evidence Plzeň
V Plzni Vám s vedení daňové evidence pomůže Ing. Julie Kukanová. Daňovou evidenci, dříve označovanou jako jednoduché účetnictví (JÚ) musí vést všechny FO, které jsou nuceni vést podvojné účetnictví.
Hotel na Lipně pro pořádání škol v přírodě, sportovní soustředění, firemní akce i rodinnou dovolenou
Ubytování v blízkosti Lipenské přehrady a sky areálů Lipno a Sternstein nabízí Pension Vyhlídka pro rodinné dovolené, tábory, školy v přírodě, soustředění pro sportovce i firemní akce.
Sanace zdiva, betonových konstrukcí v regionu Zlínský kraj
Problém s vlhkostí budov vyřeší sanace zdiva, betonových konstrukcí. V regionu Zlínský kraj se na odstranění problémů s pronikající vlhkostí zaměřuje firma SANACE Zlín.
Dětské kočárky se stabilní konstrukcí do města i do terénu - prodej, eshop
Pokud se chystáte na nákup dětského kočárku, pak navštivte Dětský ráj v Prostějově nebo eshop kocarky-babylon.cz., kde na vás čeká bohatý sortiment kočárků se stabilní konstrukcí.
Štípaný, řezaný šindel, výroba, dodávka šindelů, výrobce Dačice, Jemnice
Výroba, prodej, dodávka - štípaný, řezaný šidel, v různých délkách i tvarech. Šindel vhodný jako obklad interiérů i exteriérů dodává firma Okna Bastl, Dačice