Aktuální microsite

Válcované plechy za studena
Společnost HATO, spol.s r.o. vyrábí a dodává hutní materiál - válcované plechy za studena. Naše produkty: - plechy válcované za studena - plechy válcované za tepla - tenkostěné profily U,I,T,Jakl a trubky - pozinkovaný materiál. Zajišťujeme dopravu materiálu.
Největší výběr svatebních a společenských šatů - půjčovna
Největší výběr svatebních a společenských šatů nabízí svatební salon Kamila v Novém Jičíně. Neváhejte a přijďte si také vybrat šaty dle vašich představ.
Kia akce Ústí nad Labem – vánoční dárek k nákupu nového vozu
Využijte vánoční akci a nakupte vozy KIA za výhodné ceny v REALCENTRUM Cars v Ústí nad Labem. Jsme autorizovaným prodejcem vozů značky KIA a nabízíme Vám ideální vánoční akci při koupi aut u naší prodejny. Ke každému zakoupenému autu značky KIA získáte dárek v hodnotě až 20.000 Kč. Neváhejte a vyberte si u našich dealerů nový vůz a odneste ...
České křišťálové lustry výroba Semily - jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě
Krásné zářivé lustry od společnost Ing. Josefa Chlum – ELITE BOHEMIA. Vyrábíme svítidla do běžné obytné místnosti i speciální kusy na zakázku, které poté rozesíláme po celém světě.
Záchrana dat a obnova souborů nonstop Praha -  nás můžete volat kdykoli!
Společnost File recovery pod vedením pana Milana Kaliny se zabývá záchranou dat a obnovou souborů nonstop.
Malování bytů, domů, zednické práce - nástřiky GOTELE
Firma MANAZEP PAVEL KNOP má svou hlavní činnost zaměřenou malování bytů a domů, zednické práce. Používáme kvalitní nástřiky GOTELE. Obsloužíme zákazníky nejen z Opavska, ale také z Ostravska.
Knop Pavel - MANAZEP Malířství Opava
Prodej mobilních vířivek Praha - nafukovací vany a vířivé bazény
Prodeji mobilních vířivek se v Praze věnuje společnost RS - Aqua servis s. r. o. Nafukovací vířivky, vířívé bazény a vany můžete používat v interiéru i exteriéru. Vířivé vany jsou pro 2 - 6 osob. Mezi největší výhodu patří jednoduchá instalace. Vířivku můžete kdykoli přemístit. Nafukovací spa jsou dostupné v několika designových ...
Držák, stojan na kola za auto, na tažné zařízení - půjčovna, prodej
Pneuservis Václav Proksch nabízí prodej i zapůjčení držáků kol na tažné zařízení (za auto) a nosičů kol na auto.
Mamologické screeningové centrum, preventivní vyšetření prsů ultrazvukem
EUC Klinika Brno s.r.o. provozuje moderní akreditované mamologické screeningové centrum v Brně, které se zaměřuje na mamologická vyšetření a preventivní ultrazvukové vyšetření prsů.
Nejmodernější metody - umělé oplodnění, léčba neplodnosti, asistovaná reprodukce
Umělé oplodnění, léčbu neplodnosti i asistovanou reprodukci zajišťuje společnost EuroFertil CZ a.s., která využívá ty nejmodernější postupy a metody.
Vzduchotechnika pro průmysl i veřejné prostory - Pardubice
Čistý vzduch, který splňuje požadavky i těch nejpřísnějších provozoven? To ve společnosti Elklima Pardubice specializující se na vzduchotechniku hravě zařídíme. Již od roku 1991 totiž nabízíme kompletní řešení vzduchotechniky a klimatizace pro soukromé objekty, průmyslové stavby i provozovny. Když se řekne regulace vzduchu, každý si vybaví ...
Půjčovna svatebních šatů, svatební salón s originály zahraničních návrhářů
Svatební salón Angelika v Ostravě nabízí k dispozici půjčovnu svatebních šatů, které jsou originály zahraničních návrhářů bez plagiátů.
Osobní výkoné retraky - nová generace retraků s ergonomií na světové úrovni
Společnost BALKANCAR CZ s.r.o. představuje novou generaci vysoce výkonných retraků, které Vám zvýší efektivitu vašeho skladového hospodářství.
Pohony garážových, průmyslových vrat, posuvných bran pro snadné ovládání
Snadné ovládání garážových, průmyslových vrat i posuvných bran umožní pohony na dálkové ovládání. Pořiďte si vrata s pohonem od firmy Jimi Tore Kroměříž.
Náhradní díly vozů Škoda, Volkswagen a Audi České Budějovice - autorizovaný prodejce
Hledáte dodavatele náhradních dílů pro auta značek Volkswagen, Audi a Škoda? Využijte výhodnou nabídku od společnosti Porsche Inter Auto CZ.
Tokamak - experimentální a teoretický výzkum - fyzika vnitřního a okrajového plazmatu
Ústav fyziky plazmatu je jedním z 53 vědeckých ústavů v České republice, které spadají pod Akademii věd ČR.
Chladicí a mrazicí technika pro domácnosti, restaurace či prodejny
Chladicí a mrazicí techniku pro domácnosti, restaurace či prodejny naleznete u naší společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. se sídlem v Ostravě.
Rekonstrukce, vedení a zpracování účetnictví - daňové poradenství
Rekonstrukce účetnictví, vedení i zpracování provádí v Ostravě a okolí Ing.Kateřina Mlýnská, která nabízí také daňové poradenství.
Kopírování a tisk rychle, precizně a především kvalitně Praha Dejvice
Navštivte pobočku MP COPIER v Dejvicích a spolehněte se na profesionální a zkušený přístup pracovníků firmy, kteří vám rádi poradí a vyhoví vašim představám v co možná nejkratších časových lhůtách.
Autodoprava, nadrozměrné náklady GA-LEJ | Pardubice
Autodoprava GA-LEJ Pardubice se dlouhá léta věnuje Mezinárodní kamiónové přepravě a spedici. Nadrozměrné náklady jsou naší specializací a jsme na ně dostatečně připraveni. Náš vozový park skýtá velké množství kamiónových souprav. Nadrozměrné přepravy pro vás vyřizujeme v co nejkratším termínu. Naše velkoobjemové soupravy jsou schopné převážet ...
Výkup EUR, světlých, tmavých i poškozených palet
Máte-li nepotřebné palety, které vám zbytečně zabírají spoustu místa a nevíte si rady kam s nimi, pak kontaktujte firmu DAREK, která se specializuje na výkup palet.
Bezpečná a spolehlivá archivace dokumentů i spisů v komerční spisovně
Archivaci a správu dokumentů pro živnostníky, instituce i firmy v rámci celé ČR zajišťuje paní Venuše Koháková. Archivace spisů v komerční spisovně za dodržení optimálních podmínek a bezpečnosti.
Spojovací materiál, nerez program, brusivo, kotevní technika-velkoobchod
Velkoobchodní sklad firmy METRIC SM Zlín nabízí za příznivé ceny spojovací materiál, brusivo, kotevní techniku, nerez program, ruční nářadí a další sortiment.
Vozy Kia oblíbených modelů i jejich odborný servis Ústí nad Labem
Hledáte prodejce vozů Kia v okolí Ústí nad Labem? Kia patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je na trhu s automobily k dostání. Velké oblibě se tak těší v celé Evropě, a to včetně České republiky.