Aktuální microsite

Nucený výkon exekučních titulů, dobrovolné dražby a právní pomoc při exekucích
Nucený výkon exekučních titulů, služby soudního exekutora, právní poradenství a dražby movitých i nemovitých věcí zajišťuje Exekutorský úřad Ústí nad Orlicí.
Plechové, plastové i asfaltové střešní krytiny, betonové tašky
Kvalitní střešní krytiny prodává společnost MAZEPA s.r.o., Tanvald. Nabízíme bohatý sortiment plechových, plastových, asfaltových a bitumenových krytin i betonových tašek.
Výškové práce do 20 metrů s použitím vysokozdvižné plošiny
Práce s vysokozdvižnou plošinou provádí společnost AUTOHAS BECHYNĚ z Jihočeského kraje. Nabízíme práce s využitím plošiny MP-20 do maximální výšky 20 metrů.
Medicinální (lékařské) plyny pro dýchání, operace i sterilizaci nástrojů
Medicinální plyny jsou ve zdravotnictví nezbytné, klíčové pro celou řadu lékařských úkonů, od samotných operací přes sterilizaci nástrojů až po usnadnění dýchání a léčbu dýchacího ústrojí.
Kvalitní nábytek na zakázku dle Vašich představ a cenových možností
Výroba kvalitního nábytku na zakázku - především výroba zakázkové kuchyně a vestavěné skříně – dodáte podklady a my Kuchyně Chábera Liberec vše rychle a spolehlivě vyrobíme
Kuchyně Chábera České kvalitní kuchyně na míru Liberec
Centrální vysavače pro suché, mokré vysávání v rodinných domech i halách
Vysavače pro centrální vysávání v komerčních budovách, rodinných domech i halách dodá firma Valčík - s pobočkou Zlín a Brno. Jsou vhodné pro suché i mokré vysávání.
Rekondiční cvičení pro ženy proti celulitidě i pro zdraví
Máte problém s celulitidou nebo si chcete jen udržet kondici? Přijďtě si zacvičit do Studia Salvea v Hranicích. Vyberete si zde z rekondičních cvičení určené pro vaše zdraví a krásu.
Studio Salvea Helena Vavříková
Apartmány, ubytovna-levné ubytování dlouhodobé i krátkodobé
Výhodné dlouhodobé ubytování v Kroměříži poskytuje Ubytovna Smetánka, Apartmány ANTON a Penzion Libuše. I krátkodobé ubytování ubytování na víkend či týden je u nás levné.
Prodej svatebních, společenských šatů-půjčovna a svatební studio DáMa
Problém s výběrem společenských nebo svatebních šatů Vám pomůže vyřešit Půjčovna a svatební studio DáMa Uherský Brod, která je zde pro klientky z okolí Uherského Hradiště.
Bezplatná poradna AIDS, HIV - anonymně a bezplatně
Bezplatnou poradnu nemoci AIDS najdete v Ostravě v budově Zdravotního ústavu se sídlem v Ostravě na Partyzánském náměstí. U nás je zřízena bezplatná a anonymní poradna prevence AIDS, HIV.
Igelitové a polyetylénové pytle - pro zemědělský, potravinářský i farmaceutický průmysl.
Společnost SACK CZ s.r.o. prodává různé druhy pytlů vhodné pro zemědělský, potravinářský i farmaceutický průmysl. V sortimentu naleznete igelitové a polyetylénové pytle.
SACK CZ s.r.o. prvotřídní papírové pytle
Rekonstrukce a výstavba nových střech - pokrývači, klempíři, stačí jen zavolat
Firma Jiří Lichovník s.r.o. se sídlem v Březové působí v oblasti klempířství a pokrývačství v okolí Opavy. Provádíme veškeré montáže střešních doplňků, renovace a rekonstrukce střešních krytin.
Plastové obrubníky k záhonům Transform | Lázně Bohdaneč
Plastový lemovací obrubník nahradí klasické betonové obrubníky, je lehčí a rovněž opatřen čelními zámky.
Transform, a.s. Lázně Bohdaneč Recyklace plastových odpadů Pardubice
Vydavatelství knih, jazykové slovníky, odborná literatura nejen pro náročné
Společnost Montanex se sídlem v Ostravě provozuje vydavatelství literatury nejen pro náročné, ale i jazykové slovníky, ekonomickou nebo technickou literaturu a různé další publikace.
Skutečně kvalitní a profesionální svářecí technika - prodej, dodávka
Sháníte-li skutečně kvalitní svářecí techniku, pak se obraťte na společnost SVARMETAL - svářecí techniku dodává firmám, které vyrábí ocelové konstrukce nebo pro robotizovaná pracoviště i manipulátory.
Poradíme Vám s otázkou problematiky grantů a dotací ze zdrojů EU
Stelma Vás provede světem grantů a dotací - Naše společnost Stelma Pardubice zajišťuje hladký průběh čerpání grantů a dotačních fondů EU - představíme Vám dotační služby
Stelma spol. s r.o. Granty a dotace Pardubice
Výkup železného šrotu a barevných kovů, kovošrot - spolehlivý partner v odpadech
Pokud chcete prodat kovový odpad, obraťte se na spolehlivého partnera v odpadech na KOVOŠROT CHLEBEK, s.r.o. v Třinci, kde se zabýváme výkupem železného šrotu a barevných kovů.
Železářství a spojovací materiál různých typů - šrouby, hřebíky, vruty, matice
Pobočka firmy GAVENDA s.r.o. v Opavě je specializovaná prodejna spojovacího materiálu a železářství různých typů, a to šroubů, hřebíků, vrutů a matic.
GAVENDA s.r.o. Železařství, spojovací materiál Opava
Daňová evidence včetně daňového poradenství
Jsme spolehlivá a profesionální firma Ing. Kateřina Mlýnská, poskytující komplexní služby v oblasti daňové evidence. Samozřejmostí je také poradenství v této oblasti.
Pilové pásy na kov a dřevo a další příslušenství pro řezání
KVP servis s.r.o. v Opavě prodává pilové pásy, pásové pily na kov a dřevo a příslušenství pro řezání. Dále přenosné jednofázové svařovací stroje a elektrické nářadí.
KVP servis s.r.o.
Rozbor potravinářských olejů - fosfor i číslo kyselosti | Česká Třebová
Rozbor potravinářských olejů je jedním z řady oborů společnosti Orlická laboratoř Česká Třebová. Již řadu let se úspěšně věnujeme rozborům vody, ovzduší, odpadů, potravin.
Orlická Laboratoř, s.r.o. Laboratorní rozbory Česká Třebová
Měření hluku a vibrací Plzeň - návrh opatření pro snížení vibrací a hluku
Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. se zabývá měřením hluků a vibrací. Zaměříme a identifikujeme zdroj hluku nebo vibrací.
Školení  na téma vyšší efektivita a bezpečnost práce s IT pro personalisty i běžné uživatele.
Školení na téma vyšší efektivita a bezpečnost práce s IT pořádá firma FREE RW SOFT v.o.s. pro personalisty, IT oddělení ale i běžné uživatele.
Praktické a estetické krbové vložky Lechma pro moderní konstrukce krbů - novinky
Praktické a estetické krbové vložky Lechma pro moderní konstrukce krbů můžete zakoupit u firmy MBTerm-krby s.r.o. v Třinci, která je jejich přímým a výhradním dovozcem. Nyní pro vás máme novinky.
Úklidový servis pro firmy, domácnosti-pravidelný, jednorázový
Firma Úklidovka Zlín poskytne úklidový servis pro firmy i domácnosti v regionu Zlínský kraj. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid.