Aktuální microsite

Rozvoz, dovoz, objednávka pizzy až k vám domů - čerstvé suroviny
Objednejte si kvalitní pizzu z čerstvých surovin u firmy Česká jídelna Milan Babor v Ostravě, která vám zajistí dovoz až k vám domů. Díky našemu rychlému rozvozu pizzy si můžete v pohodlí pochutnat.
Instalace domovního a průmyslového vytápění - elektomontážní práce
Společnost SV - Elektro, s.r.o. je profesionální elektromontážní firmou v Opavě, která provádí instalace domovního a průmyslového vytápění.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
E-shop LED svítilny a čelové svítilny, čelovky
Kvalitní svítilny a čelové svítilny LED LENSER zakoupíte na e-shopu společnosti H-FUCHS SERVIS, s.r.o. Poznejte spojení kvality, funkčnosti, výkonu a designu v jednom výrobku.
H-Fuchs Servis, s.r.o.
Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a zkoušky pro firmy i občany
Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku provádí chemické a mikrobiologické zkoušky a analýzy vzorků potravin, vody, půdy, kalů, odpadů, kosmetiky a zemědělských produktů.
Stavba, montáž věžových vodojemů, zemních vodojemů, nádrží Brno
Věžové vodojemy, zemní vodojemy, nádrže, stavba, montáž všech typů vodojemů, dodávka kruhových nádrží, obdelníkových, a dalších dodává firma AKVAEL s.r.o. z Brna.
Brzdové válce - široká nabídka brzdových a náhradních autodílu
VE-ŽA TRUCK autodíly spol. s r.o.sídlící v Opavě se specializuje na prodej brzdových válců, náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily.
Plechové střechy, klempířské prvky, okapy-výroba
Firma Renova střechy dodá plechové střechy v regionu Brno, Prostějov. Vyrábíme klempířské prvky, okapy, oplechování.
Beton pro stavbu silnic a chodníků Praha - různé druhy nabízeného betonu
Společnost TBG Metrostav, s.r.o. vyrábí ve svých betonárnách v Praze betony různého druhu. Významnou skupinu nabízených betonů tvoří beton pro stavbu silnic.
TBG METROSTAV s.r.o. Betonárna Praha - Rohanský ostrov
Obaly z nasávané kartonáže - ochranné a balící proložky pro průmysl a spotřební elektroniku
Obaly z nasávané kartonáže vyrábí firma DECAPULP ze Vsetína. Nabízíme kvalitní a recyklovatelné ochranné a balící proložky pro průmysl a spotřební elektroniku .
Prodej náhradních dílů Škoda a Opel Plzeň - díly pro osobní i nákladní automobily
Autokomplet - servis Plzeň s.r.o. nabízíme náhradní díly pro nákladní vozy a většinu osobních automobilů, u kterých se především specializujeme na značky Opel a Škoda.
Výměna olejů, plnění, dezinfekce, autoklimatizace, kompletní servis, Znojmo
Kompletní servis klimatizací, výměna olejů, plnění, dezinfekce, autoklimatizace a veškeré autoservisní služby zajistí firma OMV Znojmo Ing. Marek Kuchynka.
Kamenické práce, schody, parapety z kamene, rekonstrukce Hrotovice
Specializace na kamenické práce, kameník, schody, parapety z kamene, kamenosochařské práce, schody či parapety z kamene vyrábí Kamenictví Josef Hrubý.
Potřeby pro výtvarníky - barvy, rámy, štětce Jihlava, Vysočina
FIMA hmoty, rámy, štětce, barvy, palety, nažehlovací korálky, lepidla, dekorace na zeď, fixy, kontury, barevné papíry,mechové pryže, razítka
Dodávky stavebních prací - stavby rodinných domů na klíč
Vyhněte se zbytečnému stresu při stavbě rodinného domu a přenechejte vše na odborníky z firmy K-Invest - zajistí vám kompletní dodávku stavebních prací na klíč.
Luxusní svatební šaty Maggie Sottero-prodej v Salonu DáMa
Nádherné luxusní svatební šaty Maggie Sottero můžete zapůjčit ve Svatebním salonu DáMa Uherský Brod, zde jsou tyto značkové šaty i na prodej.
Pěnové výplně výplně sedadel pro automobilový průmysl – kvalitní výplně zaručují odpovídající tuhost sedadel
Certifikované výplně sedadel pro automobilový průmysl – komfortní, pohodlné a zároven bezpečné budou vaše sedadla v automobilech od firmy Fehrer Bohemia s.r.o. Česká Lípa
Fehrer Bohemia s.r.o.
Komplexní advokátní služby ve všech odvětvích práva
Právní pomoc Vám nabízí Advokátní kancelář JUDr. Jaroslava Moravcová. Zabýváme se občanským, rodinným, trestním, pracovním i obchodním právem, zastupujeme poškození i obviněné v trestním řízení.
Restaurace a music club PHILADELPHIA – zábava v centru Pardubic
Restaurace a music club PHILADELPHIA v Pardubicích Vám nabízí kvalitní českou a mezinárodní kuchyni, pravidelné diskotéky, večírky i možnost uspořádání soukromých oslav či firemních akcí.
Vysprávky komunikací, opravy silnic, chodníků, propadlin a výtluků
Správa a údržba silnic Kroměřížska s.r.o. zajišťuje vysprávky komunikací, cest, opravy povrchů silnic, chodníků, propadlin a výtluků a další práce související s opravami komunikací v okrese Kroměříž.
Příprava vozidel na STK a emise Plzeň - opravy automobilů, prodej náhradních dílů
STK a emise v Plzni spolehlivě a rychle u firmy Autokomplet 91. Neprovádíme pouze STK a emise, ale Vaše auto kompletně připravíme na budoucí kontrolu. STK, emise a servis na jednom místě.
Školní nábytek pro radost z učení – Hradec Králové/Chlumec nad Cidlinou
Firma Terom vyrábí školní nábytek různého druhu, díky kterému dokonale vybavíte vaše třídy do posledního detailu.
Zdravotnické potřeby Třeboň - prodej rehabilitačních lehátek a stolů pro zdravotnictví
Výrobou a prodejem zdravotnických potřeb se věnuje RESI Třeboň spol. s r.o. V nabídce společnosti naleznete především lehátka určená pro rehabilitaci, zdravotnictví nebo fyzioterapie.
Realizace, stavby domů na klíč i drobné stavební úpravy Olomouc, Uničov
Rodinný dům by měl být především pevný a kvalitně postavený. Právě od toho je tu firma K&P Stavby Therm! Realizujeme stavby domů, stavby na klíč i drobné stavební úpravy.
Nejlepší práškové lakování pro kovové předměty Komaxit
Nejlepší povrchovou úpravou pro váš kov je práškové lakování Komaxit. Metafo Liberec provádí povrchovou úpravu kovových předmětů na zakázku včetně práškového lakování. Práškové lakování kovových dílů - Komaxit. Povrchová úprava ocelových, hliníkových i pozinkovaných plechů, krytů, profilů, trubek, rámů, svařených dílů, odlitků, konstrukcí, ...
Kuličkové šrouby nejvyšší kvality
Kuličkové šrouby, které vám v naší společnosti nabízíme, jsou vyráběny přesně dle předepsaných norem a předpisů.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov