Aktuální microsite

Materiál pro stavbu domu a rekonstrukce, potřeby pro řemeslníky Brno
Prodejce značkových výrobků, materiálu pro stavby a rekonstrukce domů. Prodej stavebního nářadí, ukončovacích prvků i potřeb pro řemeslníky.
Stavební firma - výstavba RD na klíč, realizace staveb - bydlení na celý život
Hlavní náplní stavební firmy Homestead, s.r.o. je výstavba RD a realizace staveb na klíč. Postaví Vám komfortní bydlení na celý život ve Ždáru nad Sázavou a v celém kraji Vysočina.
Homestead, s.r.o.
Rozvoz zásilek, expresní přeprava, nákladní taxi Jihlava
expresní přeprava, stěhování, nákladní taxi, obalení nábytku, vynášení, převoz zboží, konečný úklid,výkup a uložení zeminy, 11 zaměstnanců k dispozici
Povrchové zpracování kovů, CNC obrábění, kovovýroba Vysočina, Jihlava
svařování, ohraňování, stříhání, CNC děrování a pálení plechů, povrchové zpracování kovů, strojírenská výroba, výrobky z nerezu, dělení kovů
Výroba, prodej - identifikační média, výroba bezkontaktních čipových náramků, RFID čip
Výrobce, prodejce bezkontaktních čipových náramků, snadná manipulace při přihlášení RFID čipu. Voděodolné čipové náramky můžete mít od firmy IdentCORE s.r.o.
IdentCORE s.r.o.
Správa a servis počítačů, opravy PC, poradenství, instalace SW, HW, Znojmo
Opravu, správu a servis počítačů, poradenství, instalace hardwaru HW, softwaru SW, lehčí i složitější opravy PC, provádí specialista v oboru firma Zonecomp ze Znojma.
Účetní software DUNA ÚČTO - program pro vedení účetnictví
Zvažujete-li pořízení programu pro vedení účetnictví, který vám usnadní práci a zajistí komplexní zpracování účetní agendy, pak si pořiďte účetní software DUNA ÚČTO.
Vodoinstalatérské práce, rozvody vody a kanalizace, čištění, údržba odpadů
Vodoinstalatérské práce jsou naší hlavní činností, zařídíme vše potřebné ve vaší domácnosti i ve větších provozech, rozvody vody a kanalizace i odpady budou napořád čisté a udržované.
Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové
Nápojové prodejní automaty na kávu pro firmy a do kanceláří od odborníků
Mnoho z nás si nedokáže představit den bez kávy. Pokud hledáte do firmy nebo do kanceláří spolehlivý nápojový prodejní automat na kávu, obraťte se na odborníky z firmy ATE Company s.r.o. z Olomouce.
Pronájem stanů pro společenské akce Praha
Máte v plánu uspořádat velkou oslavu pro vaše přátele, či pořádáte jinou společenskou událost? Spolehněte se na firmu AB PARTY TENT, která pronajímá party a VIP stany vysoké kvality.
Příjemné a klidné ubytování v soukromí, romantický penzion Mikulov
Příjemné a klidné ubytování v soukromí v historickém domě, romantický penzion s útulnou kavárnou u firmy Zdravá Kavárna v Mikulově.
Brýlové čočky s povrchovou úpravou BlueControl , Top optik Grůzová Mikulov
Brýlové čočky s povrchovou úpravou BlueControl - ochrana Vašich očí, poradenství v oblasti oční optiky od firmy Top optik Grůzová v Mikulově.
Potisk stuh Praha - šerpy a stuhy s vlastním originálním potiskem
Potisk stuh provádíme například na smuteční věnce, maturitní šerpy, na moderní květinové vazby nebo na stuhy převazující dárky či knihy.
Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí
Výroba speciálních kabelů a vodičů na míru Kladno -   jednotlivé vodiče i komplexní kabelové  svazky
Společnost Helukabel CZ s.r.o. nabízí kvalitativně vysoce hodnotné výrobky odpovídající národním i mezinárodním normám.
Helukabel CZ s.r.o. Výroba a prodej kabelů Kladno
Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín, profesionální péče
Neurologické oddělení s iktovým centrem v Oblastní nemocnici Kolín a.s. nabízí profesionální léčbu pro pacienty z Kolínska a Kutnohorska, Českobrodska, Nymburska, Čáslavska a Prahy-východ.
Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Kovové skříně a regály výroba a prodej Praha - regály pro ruční nakládání
Společnost TechnoBank, s.r.o. vyrábí a prodává kovové šatní skříně a regály pro ruční nakládání. Všechny regály máme skladem.
Pořádání firemních či soukromých akcí Říčany u Prahy - připavíme program podle Vašeho přání
Hotel PRATOL s.r.o. nabízí pronájem prostorů na pořádání firemních i společenských akcí, seminářů, konferencí, teambuildingů, rodinných oslav a svateb.
22. Mezinárodní sympozium Mosty 2017 -  program 22. mezinárodního Stavebního veletrhu IBF
Mosty – stavby spojující národy a generace - MOSTY 2017 Pořadatel Mezinárodního sympozia společnost SEKURKON s.r.o., Vás zve 27. - 28. dubna 2017 do Hotelu Voroněž - Křížkovského 47 v Brně.
Ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby
Ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby jsou tradičním českým výrobkem, který nemůže chybět v žádné domácnosti.
Dětská kola pro všechny věkové kategorie - atraktivní, kvalitní, lehká
Firma KOSKA BIKE se zabývá prodejem a servisem jízdních kol včetně cyklistického příslušenství. V neposlední řadě ve svém sortimentu nabízí dětská kola pro všechny věkové kategorie.
Užitkové automobily Isuzu- Isuzu D-MAX
užitková vozidla značky Isuzu, přídavná hutnící technika, vyprošťovací technika, pneumatikové válce, rypadla a minirypadla, vibrační desky a pěchy
Cateringové služby, catering Opava
Firma LB GASTRO s.r.o. Vám zajistí cateringové služby plné chutného jídla a pití se vším všudy. Kompletní servis pro svatební hostiny, narozeninové oslavy nebo jiné kulturní akce.
Kamerový systém, elektronická zabezpečovací signalizace objektu
Chraňte sebe a svůj majetek elektronickým zabezpečením, buďte v klidu a bezpečí. Kamerový systém i elektronickou zabezpečovací signalizaci vám dodá firma Unitel elektro, s.r.o. v Brně.
Ponorná čerpadla, oprava a servis čerpadel všech značek Vysočina
Ponorná čerpadla, prodej, opravy a servis čerpací techniky všech značek provádí specialista v oboru, firma ANTLIA Chvalovice.
Antlia Prodej a opravy čerpadel Znojmo
Originální, heboučké plyšové hračky značky Happy Horse-bezpečné pro děti
U firmy BABY GROUP můžete pořídit originální plyšové hračky holandského designu značky Happy Horse, které jsou heboučké a bezpečné pro děti. Prodejna je nedaleko Zlína, Kroměříže.