Aktuální microsite

Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů
Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů, zpracování elektrošrotu, likvidace a svoz velkoobjemových odpadů od firmy Trecha Jiří v Hodoníně.
Stavební práce, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat Hustopeče
Stavební práce, realizace staveb, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat, přestavby bytových jader od firmy Stavby RUFA s.r.o. v Hustopečích - kvalitní činnost ve stavebním oboru.
Prášková lakovna, úprava kovů, trýskání, pískování, komaxitování, fosfátování Holasice, Brno
Prášková lakovna, úprava kovů, trýskání, pískování, komaxitování, fosfátování od firmy Prášková lakovna Holasice s.r.o. v Holasicích u Brna - kvalitní povrchová úprava kovů.
DHL – Logistická společnost pro celý svět - denně spojujeme lidi a zlepšujeme jejich život
Společnost DHL, globální lídr v oblasti logistiky, poskytuje zákazníkům své dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti mezinárodní expresní přepravy.
Realitní kancelář zajistí komplexní servis při prodeji a koupi nemovitosti v Jihočeském kraji
Prodej, koupi a pronájem nemovitostí, tržní odhad nemovitosti, zpracování daňového přiznání, pomoc v případě exekuce nebo vyřízení povolení ke stavbě zajistí realitní kancelář RK CESTA z Písku.
Absolventské a diplomové práce, tisk, kopírování, vazba Brno-venkov
vazba knihařská, drátěná, kroužková, plastová, termovazba, vázání a šití, barevná planografie, rozvoz zakázek, kopírovací středisko, laminování
Ubytování pro firmy, firemní školení a akce Žďár nad Sázavou
firemní akce, ubytování, rodinné pobyty, tenisový kurt, kuželky, sklářská huť, wellness, hotel, bezbariérové ubytování, infrasauna, chromoterapie
Restaurace a hotel U Hrocha
Trakční vedení pro tramvaje, trolejbusy a železnici od předního světového výrobce
ESKO, spol. s r.o. se zabývá výrobou trakčního vedení určeného pro železnici, tramvaje a trolejbusy. U našich výrobků máte jistou prvotřídní kvalitu. Vyberte si z více jak 300 dílů.
Bytový designer - bytový architekt, zakázkové interiéry Praha
design bytů,domů, jednotlivých místností, osobní konzultace u klientů, výběr barev, tapet, omítek, aranžování výloh, květin, dodekorování místností
Montáž průmyslové vzduchotechniky, klimatizace, chladící zařízení
Montáž, servis i čištění průmyslové vzduchotechniky, klimatizace, chladící zařízení. Zajistíme revize a servis požárních klapek
Pohřeb bez obřadu, převoz zesnulého Příbram
Pohřební služba Na hvězdičce Roman Vítek Vám zajistí všechny služby týkající se pohřbu, kremace (s/bez obřadu) nebo převozu zesnulého, rozloučení v obřadní síni, kapli či kostele.
Kompletní vybavení pro hotelové a restaurační minipivovary
vybavení pro hotelové a restaurační minipivovary, zařízení na výrobu lihu a ovocných destilátů, piva, plynové kotle, nádoby na horkou a ledovou vodu
Autodoprava, přeprava moderním minibusem i autobusem pro 60 lidí Třebíč
Autodopravu a přepravu moderním minibusem Volkswagen LT a autobusem Karosa, až pro 60 lidí, poskytuje přepravce Václav Rous. Dopravíme Vás tam, kam potřebujete.
Badmintonové rakety, košíčky, výplety, ostatní potřeby a doplňky Carlton pro badminton
Společnost SEEKER, s.r.o. se ve Zlíně zabývá prodejem a distribucí sportovních potřeb značky Carlton. Nabízíme badmintonové rakety, košíčky, výplety, ostatní potřeby a doplňky pro badminton.
Velkoobchod s cibulí, rostlinná výroba, prodej, pěstování, česká cibule
Zabýváme se rostlinnou výrobou, pěstováním a velkoobchodní distribucí především cibule, české kvalitní cibule v Zemědělském družstvu Všestary.
Kuchařský rondon a jiné gastro oděvy, Jablonec nad Nisou, Liberec
Pracovníci v potravinářství musí dodržovat přísné hygienické normy a nosit specifické pracovní oděvy. Jak ale zkombinovat tyto podmínky a zároveň získat pro své zaměstnance kvalitní pracovní stejnokroje? Pořiďte jim pracovní gastro oděvy od výrobního družstva ARTEP. Z naší bohaté nabídky gastro oděvů si určitě vyberete! Naše firma je na trhu ...
Rolety do střešních oken, okenní žaluzie, stínící technika Brno
sítě proti hmyzu, garážová vrata, okenní stínící technika, horizontální, vertikální, látkové, venkovní žaluzie, markýzy, rolovací mříže
Vchodové a interiérové dveře, záruční i pozáruční servis Jihlava
Specialista na problematiku interiérových i vchodových dveří, odborná montáž, prodej kování a doplňků. Odborné poradenství, největší vzorkovna Sapeli v České republice.
Rozvoz poledního menu, obědy pro firmy, stravování Brno
Kompletní stravovací servis pro Vás zajistí brněnská firma JEER s.r.o., která poskytuje služby v oblasti stravování a rozváží polední menu do firem i do domácností v Brně i okolí.
Víkendové kurzy angličtiny v Praze 4 -  učte se angličtinu o víkendu - sobota 9.00 - 14.45 hod
Potřebujete pohnout s angličtinou, ale nemáte přes týden čas? O víkendových intenzivních kurzech angličtiny u nás v Jazykové škole Elvis lze jednoduše říct, že se budete učit angličtinu efektivně.
Výroba pomníků, kamenosochařství, kamenické práce Žďár nad Sázavou
rytí písma, výroba pomníků, kamenosochařské práce, montáž a výroba pomníků, kamenictví, převoz zesnulých non-stop, urny, rakve, parte
Opracování polotovarů, plechů, desky z oceli a přířezů
Opracování polotovarů, plechů, desky z oceli, přířezy, hliníkové desky, výroba polotovarů na zakázku od firmy Haba s.r.o. v Sudoměřicích u Hodonína.
Plniče, stříkací pistole, kompresory - kvalitní vybavení pro všechny autolakovny
Kvalitní vybavení pro všechny autolakovny zajišťuje společnost Autoslužby Janoušek s.r.o. v Ostravě, která po celé České republice dodává plniče, stříkací pistole, kompresory a další příslušenství.
Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov
DHL a trendy v logistice - největší poskytovatel logistických služeb na světě
Podobně jako v jiných oborech podnikání je i v logistice nezbytné inovovat a tak i my v DHL každoročně investujeme nemalé částky do naší letecké sítě a zvyšujeme tak kvalitu služeb pro naše klienty.
Výroba a velkoobchod kvalitních, originálních košil i kravat - elegantní pánská móda
Výrobou a velkoobchodním prodejem kvalitních, originálních košil i kravat se zabývá společnost Limbeck v Olomouci, která se specializuje na elegantní pánskou módu.