Aktuální microsite

Chemicky odolný, síťovatelný polyetylenový kompaund TABOREX s paměťovým efektem
Silanem naroubovaný polyetylen Taborex, vhodný pro výrobu potrubí, trubek, telefonních drátů, kabelů, fólií a jiných produktů, nabízí firma Silon s.r.o. v Plané nad Lužnicí.
SILON s.r.o. plastové směsi
Tiché a výkonné mrazničky s dlouhou životností
NOSRETI velkoobchod s.r.o. z Ostravy je v České republice výhradním dodavatelem mrazniček značek NORDline a Vestfrost, které vyníkají svým tichým chodem, vynikajicím výkonem a dlouhou životností.
Stínící technika, textilní plisované žaluzie Brno
markýzy, rolety, sítě proti hmyzu, vertikální, horizontální, venkovní žaluzie, rolovací mříže, stínící technika, snadná manipulace
Kompletní návrh a realizace zahradních jezírek, zahrad, kvalitní práce, Znojmo
Zahradní jezírko, osazení zahradních jezírek kameny, vodními rostlinami, izolace, spuštění a další zahradní práce provádí firma Zahrady Řiháček.
Účetnictví pro malé a střední firmy, zpracování mezd Brno
vedení účetnictví, zpracování dat a mezd, daňová evidence a poradenství, zaměřujeme se na legislativní změny, profesionální a vysoce kvalifikované služby
Dětský nábytek na míru-vestavěné skříně, postele, stoly
V Truhlářství a stolářství Zavadil můžete objednat dětský nábytek na míru. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské postele a stoly. Klientelu máme v regionu Kroměříž, Zlín.
Tradiční husí hody-Svatomartinské víno, pivo a pečená husa
Rodinná Restaurace U Barona Zlín pořádá tradiční Svatomartinské husí hody. Rezervujte si u nás včas stůl. Podávat se bude pečená husa, husí roláda a vybraná Svatomartinská vína a speciál pivo.
Vysoce kvalitní káva - zdravá kavárna Mikulov, jižní Morava
Vysoce kvalitní káva, široký výběr z kvalitní káv, čerstvých čajů a domácích zákusků, zdravá výživa ve zdravé kavárně v Mikulově na jižní Moravě.
Superpotraviny, oříšky, semínka i další zdravá výživa Hustopeče
Superpotraviny, oříšky, semínka i další zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny od firmy NATURAL PACK group, s.r.o. v Hustopečích
Interiérové dveře v nadstandardní kvalitě - otočné, posuvné, celoskleněné
Firma ALBO je zaměřena na výrobu a prodej interiérových dřevěných dveří v nadstandardní kvalitě. Produkuje dveře otočné, posuvné a celoskleněné v různé variabilitě provedení v široké cenové relaci.
Kopírování Plzeň
Velkoplošné, ale i klasické kopírování Vám v Plzni nabízí Marie Šimáňová, která provozuje obchod s reprografickými službami. Obchod naleznete v Plzni na Východním předměstí.
PVC podlaha Gerflor - vysoce odolná podlaha s unikátní patentovanou technologií
PVC podlahy Gerflor jsou další novinkou pražského velkoobchodu podlah BOMA PARKET, jehož prodejní velkosklad a vzorkovnu naleznete na Praze 10-Bohdalci.
BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
Míchání fasádních barev Tábor
Míchání fasádních barev v Táboře zajišťuje prodejna barev a laků RÁJ BAREV. Na zakázku Vám namíchají Vámi požadovanou fasádní barvu.
Zastínění zimních zahrad Praha - velký výběr modelů, rozměrů a příslušenství
Zastínění zimních zahrad . Naše řada zastínění zimních zahrad se postará o ochranu a komfort - a tím i o vyší kvalitu života.
Výhodné stěhování kanceláří, celých firem, domů a bytů s komplexním servisem
Ekonomicky výhodné a rychlé a profesionální stěhování kanceláří, celých firem, bytů nebo domů nabízí firma VMB Autodoprava z Pardubického kraje.
Výroba a prodej dřevěných pelet ve velikostech 6mm a 8mm
Výroba, prodej dřevěných pelet dodávaných ve velikosti 6-8 mm, v sáčcích, na paletě či v big bagu od firmy K-Produkt, s.r.o., ze Znojma.
Ubytování v hotelu, víkendové pobyty, dovolená, hotelová restaurace, Dačice
Ubytování v hotelu, víkendové pobyty. Hezkou dovolenou s možností zajištění stravování v hotelové restauraci poskytuje Hotel U Koníčka.
Zimní servisní prohlídka - diagnostika vozidla, test autobaterie, kontrola podvozku
Společnost AUTOCENTRÁLA s.r.o. si připravila zimní akci na servisní prohlídku Vašeho vozidla. V rámci prohlídky Vám také diagnostikujeme vozidlo, otestujeme autobarerii a zkontrolujeme podvozek.
Kongresy, školení, firemní akce, semináře
Vhodné prostory pro pořádání kongresů, seminářů, školení a firemních akcí naleznete v areálu Hotelu a restaurantu Tři Věžičky. Hotel se nachází v Jihlavě, nedaleko dálnice D1.
Vakuované, loupané brambory pro gastro provozy-prodej od výrobce
Přímo od výrobce můžete odebírat vakuované, loupané brambory. Pro gastro provozy v regionu Zlín, Kroměříž zajistí zásobování firma Vodehnal a syn.
Při vypořádání pozůstalostí vám pomůže Ing. Aleš Baštinec
Pokud potřebujete pomocnou ruku při vypořádání pozůstalostí, pak se obraťte na zkušeného soudního znalce Ing. Aleše Baštince, kterého můžete osobně navštívit v Olomouci.
Rekonstrukce domů, bytů, přístavby - zednické, sádrokartonářské práce
Pokud se chystáte na rekonstrukci domu nebo přístavbu, obraťte se na firmu StavUR s.r.o., která provádí ve Zlínském kraji veškeré zednické a sádrokartonářské práce spojené s rekonstrukcí domu a bytu.
Nádherné tradiční skleněné vánoční ozdoby ruční práce | Dvůr Králové
Nádherné tradiční skleněné vánoční ozdoby jsou tradiční ruční prací a neměly by chybět v žádné domácnosti.
Měřič tepla a chladu, vyhodnocovací jednotka průtoku plynu INMAT
Náš obor je měřící a regulační technika, najdete u nás přístroje pro měření množství tepla a průtoku tekutin, důležitým pomocníkem je měřič tepla a chladu - vyhodnocovací jednotka průtoku plynu INMAT.
ZPA Nová Paka,  a.s.