Aktuální microsite

Technické kurzy, školení a rekvalifikace Příbram - pro obsluhu technických strojů a zařízení
Technické kurzy a rekvalifikace pro obsluhu technických strojů a zařízení zajistí společnost Vzdělávací středisko, s.r.o. z Přibrami – odborné profesní vzdělávání
Flokulanty pro čištění vody Sokolov - vločkovací činidla pro úpravu vody
SOKOFLOK, s.r.o. je dodavatelem organických flokulantů, dále také koagulantů a jiných specifických chemikáliípro čištění a další úpravu vody.
Instalatérské služby - kompletní rekonstrukce koupelny, rozvody topení a vody
Profesionální instalatérské služby poskytuje Vokamont - sdružení instalatérů, která pro vás zrealizuje kompletní rekonstrukci koupelny i rozvody vody a topení. Působíme v okolí Opavy a Nového Jičína.
Stavby na klíč Louny - rodinné domy, průmyslové haly o obchody
Stavba domu, průmyslové haly nebo třeba obchodu či jiné veřejné budovy vyžaduje spoustu příprav i práce.
Řízení stavby a odborný stavební dozor vás zbaví starostí - Praha
Frma NV Engineering se sídlem v Praze dohlédneme a zajistíme hladký průběh Vaší stavby a to díky odbornému stavebnímu dozoru.
NV Engineering s.r.o. Stavebně geologický průzkum Praha
Dietní poradna, profesionální výživový poradce - zdravé hubnutí s efektivním výsledkem
Profesionálního výživového poradce, který vám pomůže zdravě hubnout s efektivním výsledkem, najdete v dietní poradně na poliklinice MEPHACENTRUM a.s. v Ostravě.
Razítka Trodat, Colop, rychlé vyhotovení, razítka do 24 hodin, Dačice
Rychlé vyhotovení razítek do 24 hodin, razítka Trodat nebo Colop, kvalitní razítka s dlouhou trvanlivostí vyrobí firma PAS-D s.r.o., sídlící v Dačicích.
Laky, lazury, oleje, vosky a impregnace na podlahy, venkovní i vnitřní nábytek, cihlové obklady či kovové topení
Laky, oleje, vosky, tmely, impregnační nátěry do interiérů i exteriérů na dřevo, kov i cihlové obklady na ekologické bázi dodává firma MIREN s.r.o, výhradní distributor německé firmy AURO.
Ochranné přilby průmyslové, sady pro elektrikáře, obličejové štíty pro maximální bezpečí
Ochranné průmyslové přilby, sady pro elektrikáře i obličejové štíty od MSA Safety Czech, s.r.o. Vám zajistí maximální bezpečí díky kvalitě a odolnosti vyzkoušené již miliony pracovníků po celém světě.
Kuchyňské linky na míru, rohové, do paneláku-3D návrhy, výroba
U firmy D&M DESIGNE z regionu Uherský Brod si můžete objednat kuchyňské linky na míru. Dodáme 3D návrhy rohové linky či klasické do paneláku. Výroba na zakázku.
Prodej sádrokartonové stropy, podhledy, stěny, desky, podlahy
V sortimentu našeho stavebního materiálu najdete nejen sádrokartonové stropy, podhledy, desky, stěny i podlahy, kvalitní sádrokartonové systémy jsou naší specializací.
Zdeněk Kozák s.r.o. Fasádní systémy a izolace Náchod
Realizace, návrhy zahrad Moravské Budějovice, zahradní činnost, Brno-venkov
Návrhy zahrad, realizace, zahradní činnost, zahrada k relaxu i pro sportovní účely, 3D návrhy zahrad a další zajistí firma Návrhy zahrad Lubomír Řiháček.
Smuteční obřady, pohřební služby pro důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými
Smuteční obřady, pohřební služby pro Vaše zesnulé, smuteční obřadní síň Bakov nad Jizerou - důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými, soukromé pohřby
Prodej dětských kočárků - golfky, kombinované a sportovní kočárky
Dětský ráj je firma s tradicí, která se zaměřuje na prodej dětských kočárků v Okolí Olomouce. V sortimentu naleznete golfky, kombinované i sportovní kočárky.
Prodej a servis zemědělské techniky
Prodej a servis zemědělské techniky není pro nás nic složitého. Pekass – jsme jedničkou na trhu v prodeji a servisu zemědělské a komunální techniky. Prodejem se zabýváme více než 20 let a za tu dobu už umíme uspokojit požadavky svých zákazníků. Plánovaná servisní činnost zahrnuje zásadní článek v našich poskytovaných služeb. Druhy ...
TITAN plus tekutý písek – útočník na špínu
TITAN plus tekutý písek je skvělý pomocník do každé domácnosti. Mějte vždy při ruce špičkového útočníka na špínu od Spolpharmy. TITAN plus tekutý písek vyčistí i hodně zažranou špínu. Pusťte do svého domova čistotu a svěžest právě nyní v před vánočním čase. Odstranit všechny nečistoty stojí občas pěknou námahu. Zvláště té, které nevěnujeme ...
Stavební firma pro lepší bydlení - rekonstrukce bytového jádra i koupelny
Bydlíte v paneláku a toužíte po změně? Stavební firma J.V.G. LIVEX Olomouc provádí rekonstrukce bytových jader i koupelen. Pro vaše lepší bydlení zajistíme vše!
Výroba pomníků, sekání nápisů, kamenictví, opravy pomníků Brno
Kamenictví, kameník, výroba pomníků, sekání, zlacení, stříbření barvení nápisů na pomníky, pamětní desky, urny. Renovace stávajících náhrobních desek a uren
Veterinární klinika Plzeň - sanitní služba, operace, léčba zvířat, fyzioterapie
Plzeňská veterinární klinika zajišťuje veškerou léčbu zvířecích pacientů, operace, sanitní službu a nově i fyzioterapii. Nonstop služba - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Velkoobchodní prodej vánočních stromků
František Valdman nabízí prodej vánočních stromků pro velkoodběratele. Výška stromků se pohybuje v rozmezí 80 - 300 cm. Stromky dodává již zabalené.
František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě
Generální dodání stavby na klíč od projektu až po montáž doplňků - výroba, montáž
Generální dodání stavby na klíč zajistí společnost RUCHSTAV BUILDING Ostrava. Již 19 let se zbýváme výrobou a montážemi průmyslových hal všeho druhu.
Malířské práce, malování interiérů Opava
Malířskými pracemi a malováním interiérů se v Opavě zabývá firma Nowický David.
Sportovní výživa a doplňky pro sportovce - pro posilování, hubnutí a fitness
PEPA Sport je místem aktivního odpočinku v Opavě. Nabízíme širokou nabídku sportovní výživy a doplňků výživy pro sportovce od známých a ověřených výrobců. Výživa pro posilování, hubnutí a fitness.
Zemní a výkopové práce - výkopy základů, jímek
Chcete-li vykopat základy, jímky nebo přípojky, pak přenechejte tuto práci firmě Kontejnery Müller s.r.o. se sídlem v Olomouci, která má bohaté zkušenosti v oblasti zemních a výkopových prací.
Profesionální instalace, servis EPS, elektrická požární signalizace
Profesionální instalace, servis EPS, elektrická požární signalizace, to vše realizuje společnost FMIB, s.r.o., která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Působí v okolí Ostravy a Karviné.