Aktuální microsite

Gastro zařízení a chladící technika - pro prodejny, restaurace a jiné gastro provozy
Gastro zařízení a chladící techniku nakoupíte u firmy NOSRETI velkoobchod s.r.o se sídlem v Ostravě a s působností po celé ČR. Vybavíme vaši prodejnu či restauraci kompletním gastro zařízením.
Kotlíková dotace na tepelná čerpadla i solární kolektory NORDline
Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. sídlící v Ostravě dodává tepelná čerpadla i solární kolektory NORDline, na které je možno čerpat kotlíkové dotace.
Koupací jezírka a biobazény s křišťálovou vodou jako přírodní prvek Vaší zahrady
Společnost Zahradnictví Šimková, s.r.o. realizuje a projektuje zahrady také v okolí Frýdku a Nošovic. Zaměřujeme se také na koupací jezírka a biobazény, které jsou přírodním prvkem Vaší zahrady.
Prodej a servis vysokozdvižných vozíků Mladá Boleslav
Společnost Dobiáš spol.s r.o. prodává a opravuje manipulační techniku.
Nové a skladové vozy Renault a Dacia - prodej, České Budějovice
Autolinhart Borek vám nabízí to nejlepší z vozů Renault a Dacia za příznivé ceny. V naší nabídce najdete nové, ale i skladové vozy, jejichž cena je ještě výhodnější. Každý, i ten nejnáročnější zákazník si u nás vybere to pravé pro sebe, svou rodinu i podnikání. Přijďte k nám a my vám ukážeme a předvedeme jakýkoliv vůz Renault a Dacia, který ...
Okružní pily Hycon HCS - profesionální nářadí, jednoduchá obsluha a dlouhá životnost
Profesionální nářadí Hycon, které vás zaujme jednoduchou obsluhou a dlouhou životností prodává společnost Unicon Ostrava s.r.o. Kromě kladiv, čerpadel či vrtaček můžete zakoupit také okružní pily HCS.
Klempířské práce Plzeň - střechy na klíč, pokrývačské práce, zateplování střech
Společnost PRÉMIUM Plzeň se zabývá pokrývačskými a klempířskými pracemi, specializuje se na střechy na klíč, zateplování střech, montáž plochých i šikmých střech.
Lehátka Třeboň - prodej zdravotnických lehátek, kosmetických lehátek, masážních lehátek
Společnost RESI Třeboň spol.s r.o. se zabývá výrobou a prodejem lehátek pro zdravotnictví, kosmetiku, masáže, rehabilitace a další. Lehátka jsou určena pro fyzioterapeuty, lékaře i nemocnice.
PALLMANN – mezinárodní fotosoutěž - Vyfoťte se při korunovaci vámi nalakované dřevěné podlahy PALL-X 98 GOLD
Největší německý výrobce parketových laků PALLMANN pořádá mezinárodní fotosoutěž s výrobkem PALL-X 98 GOLD.
Vybavení do koupelen - umyvadla, radiátory, ohřívače vody eshop
Pokud si chcete pohodlně zakoupit vybavení do koupelen (umyvadla, radiátory nebo ohřívače vody), pak navštivte eshop firmy VODATEX nebo si přijďte vybrat do kamenné prodejny v Olomouci.
Textilní pracovní rukavice Pardubice - TEMPO | Chrudim
Textilní pracovní rukavice ochrání vaše ruce při každé činnosti. Chovejte své ruce jako v bavlnce – s tím vám pomůže TEMPO Chrudim. Textilní pracovní rukavice splňují ty nejlepší požadavky na ochranu při práci. Textilní pracovní rukavice dodáváme ve třech provedeních: Povrstvené Šitý bavlněný úplet, který je buď polomáčený nebo ...
Kuličková ložiska od předních světových výrobců - Náchod
Kuličková ložiska patří zřejmě k nejpoužívanějším typům ložisek vůbec a využití najdou napříč obory.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
MLS laserová terapie - pomoc při odstranění akutní bolesti, zánětu i otoku
MLS laserovou terapii pomáhající odstranit bolest, zánět i otok provádí ve Frýdku Místku fyzioterapeutka Mgr. Iveta Sedlářová. Pokud potřebujete rychle překonat akutní bolest, jste na správném místě!
Pozinkovaný plech i tenkostěnné profily Just In Time a další válcované materiály
Pozinkovaný plech, tenkostěnné profily a jiné válcované materiály si žádají kvalitního dodavatele. Pokud vaše společnost potřebuje zajistit dodávku hutních materiálů, obraťte se na HATO Dobrovice.
Pyroplex - pasivní protipožární ochrana, široký sortiment za nejlepší ceny
Pyroplex - pasivní protipožární ochranu můžete zakoupit na eshopu společnosti Okentěs s.r.o., která nabízí široký sortiment za ty nejlepší ceny.
Vánoční dárkové poukazy na plavání, saunu, bazén v hodnotě 300, 500, 1000 Kč
Vánoční nabídka STEZA Zlín - Městské Lázně: dárkové poukazy na plavání, saunu, bazén v hodnotě 300, 500, 1000 Kč. Možné využít po celý rok.
Zajištění likvidace návykových látek a odpadů ze zdravotnických zařízení
O odstranění odpadů ze zdravotnictví, stejně tak jako návykových látek se postará firma TERPES. Zajišťujeme odvoz, přepravu i převoz k likvidaci do spalovny nebezpečných odpadů.
Vzdělávací kurzy pro širokou veřejnost - Držíme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT
Vzdělávací kurzy pro širokou veřejnost spolu s akreditovanou vzdělávací společností Stelma spol. s r.o. Pardubice - Držíme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT – přijďte se k nám vzdělávat a učit
Stelma spol. s r.o. Granty a dotace Pardubice
Rodinné domy Unhošť - bezbariérové byty, řadové domečky, v blízkosti Zličín a Hradčanská
Bezbariérové byty v klidné oblasti Unhoště se hodí, pokud máte rádi dlouhé procházky do přírody a přitom dojíždíte do Prahy.
STK a měření emisí pro všechny vozy - Roudnice nad Labem
Chcete, aby vaše auto bylo bezpečné a splňovalo všechny zákonné předpisy? Pak musíte pravidelně podstupovat STK a měření emisí. Úspěšná STK vám totiž garantuje, že je váš vůz spolehlivý a neškodí životnímu prostředí. Hledáte i vy místo, kde zajistí důkladné STK, měření emisí i další služby? Pokud jste z města Roudnice nad Labem nebo jeho okolí, ...
Revitalizace firmy Praha - nechte si poradit od specialisty pana Arnošta Čápa
Potýká se vaše firma s některými problémy a nevíte, jak se s nimi vypořádat? Nebo naopak chcete zvýšit zisky díky malým kosmetickým úpravám?
Rodinné domy Dolní Kamenice - nabízející klidné bydlení blízko u Prahy
Rodinné domy Dolní Kamenice u Prahy jsou pro všechny, kdo chtějí bydlet v krásném klidném prostředí, ale přitom to mít opravdu kousíček do centra dění hlavního města.
Programování řídících systémů AMiT, Siemens, Honeywell
Programování řídících systémů je jednou z našich činností. Především se specializujeme na prostředí řídících systémů AMiT, Siemens, Honeywell. Umíme, ale naprogramovat, ale i další systémy. Nejprve Vám vytvoříme program ve vývojovém prostředí zadaného řídícího systému, pak následuje implementace programu do PLC. Nakonec přichází přezkoušení při ...
Projektování, výroba a montáž ocelových konstrukcí Teplice - výrobní haly, skladové prostory
Potřebujete vyrobit, dodat, či namontovat ocelovou konstrukci do Vaší firmy? Společnost Teplotechna - Prima s.r.o. se může díky svým mnohaletým zkušenostem o vše postarat.
Autorizovaný servis Honda | Roudnice nad Labem
Vaše auto Honda prohlídneme a opravíme v záruce i po ní a seřídíme všechny nutnosti pro Vaší bezpečnou jízdu. Zatímco vy si můžete v klidu odpočinout v naší čekárně u televize či na internetu, my se odborně postaráme o Váš vůz. Seřídíme světla, zkontrolujeme STK a emise a srovnáme geometrii nápravy. Užíváme originální náhradní díly pro auta ...