Aktuální microsite

Výstavba, vysprávky, údržba komunikací a revitalizace sídlišť, hřišť
Správa a údržba silnic Kroměřížska provádí v regionu Zlínský kraj údržbu a vysprávky komunikací i revitalizace sídlišť, hřišť. Nabízí i výstavbu nových komunikací, cest, chodníků.
Advokátní služby obchodního, pracovního, rodinného a nemovitostního práva
Advokátní služby korporátního, pracovního a rodinného práva pro poškozené, obviněné i obžalované nabízí právník Mgr. Libor Hubáček v advokátní kanceláři v Benešově u Prahy.
Prodej a servis nových vozů Hyundai České Budějovice
Společnost HYUNDAI - Fischer CZ s.r.o nabízí prodej a servis nových vozů Hyundai. Vozy si k nám můžete přijít vyzkoušet testovací jízdou a vybírat ze široké škály automobilů.
Skříně na míru-skříň do koupelny, chodby, předsíně, s posuvnými dveřmi
Stolařství Zavadil dodá na míru skříně do koupelny, chodby, předsíně. Vyrobíme skříň s posuvnými dveřmi nebo otevíracími dvířky. Působíme v regionu Kroměříž a okolí.
Prodej stavebního řeziva, fošny, prkna, latě, trámy, střešní vazby všech rozměrů
PILA FACEK s.r.o. zajišťuje prodej stavebního řeziva, jako jsou fošny, prkna, latě, trámy, střešní vazby a to vše ve všech různých rozměrech.
Lesnické přilby, štíty, sady pro dřevorubce a práci v lese - přední výrobce
Společnost MSA Safety Czech, s.r.o. je předním výrobcem lesnických přileb, štítů a sad pro dřevorubce a práci v lese.
Laserové operace, vyhlazení vrásek, operace křečových žil, kosmetika Moravské Budějovice
Centrum laserové chirurgie a kosmetiky, kosmetické zákroky, vyhlazení vrásek, laserové operace, operace křečových žil, znamének, jizev a další od CHIRMEDICA s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis stavební strojů Yanmar, Sigma, Ammann
příkopové válce, vyprošťovací technika, užitkové automobily, stavební stroje, vibrační desky, Yanmar Sigma, Ammann, tandemové a kombinované válce
Průmyslové plošiny, schodiště, zábradlí a ocelové konstrukce-výroba
Firma VK LAROZ DK Holešov vyrobí na zakázku průmyslové plošiny, ocelové konstrukce, schodiště či zábradlí. Působíme v regionu Zlín, Kroměříž.
Šaty do tanečních, na kolonu, maturitní ples-krátké, dlouhé
Krátké i dlouhé modely šatů do tanečních, na kolonu i maturitní ples můžete zapůjčit ve Studiu DáMa Uherský Brod. Zveme zájemce z Uherského Hradiště i Zlína.
Pneuservis zajistí nejen přezutí kol - Žamberk
O každé auto je třeba se starat, pneumatiky nejsou výjimkou. Nejenže musíme přizpůsobit přezutí dle sezóny, ale měli bychom také kontrolovat jejich stav. Pokud si s tím nevíme rady, posouzení je lepší přenechat odborníkům z pneuservisu a vyhnout se případným problémům na silnici či při středu s policií. Jestliže bydlíte v okolí Žamberku, máme ...
Střešní okna kyvná, výklopně-výkyvná, atypická, prodej, montáž Dačice, Jemnice
Prodej, montáž střešní okna, atypická, výklopně-výkyvná okna, maximálně kvalitní okna se zvýšenou osou otáčení, střešní výlezy od firmy Okna Bastl z Dačic.
ERP řešení na míru, systémy pro plánování výroby - proALPHA
Společnost SPC solutions, spol. s r.o. se specializuje na kvalifikované řešení v oblasti informační technologie a nabízí vám ERP řešení na míru, systémy pro plánování výroby - proALPHA.
Autoservis vozů Renault a Dacia Praha - rychle, kvalitně a na jednom místě
Servis vozů Dacia a Renault je specialitou společnosti AUTOAVANT DRUŽSTVO. Náš autoservis je navíc vybaven kvalitními náhradními díly, veškeré opravy provádíme rychle a bez zbytečného čekání.
Ofsetový tisk Praha – možnost tisku přímými barvami
Ofsetový tisk Vám zajistí v Praze společnost Tomos. Jsou vlastníky tiskařského stroje KBA pro čtyřbarevný ofsetový tisk. V oboru jsou již několik let a mají velké zkušenosti s tiskem.
Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí
Prodej zdravotnických potřeb, pomůcek - vše na jednom místě
Navštivte zdravotní potřeby v Novém Jičíně, kde si vyberete z širokého sortimentu zdravotnických potřeb i pomůcek včetně obuvi - zkrátka vše na jednom místě.
ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY Polesová Hana
Výroba přesných strojních součástí podle dodané dokumentace nebo vzorků
Pokud potřebujete vyrobit přesné strojní součásti, pak postačí jen dodat dokumentaci nebo vzorky součástí firmě ZV - Nástroje s.r.o. a o vše ostatní se vám už postarají.
Hasící přístroje, hydranty, protipožární zařízení
HASEO, v.o.s. se sídlem v Bělotíně nedaleko Hranic a Přerova prodává, opravuje a provádí revize protipožárního zařízení.
Fyzioterapie a rehabilitace při akutních i chronických problémech Praha
Poruchy pohybového systému organismu nejsou příjemnou záležitostí. Jejich projevy se však dají diagnostikovat a na základě toho i léčit.
MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha
Deratizace potkanů, krys a myší Ústí nad Labem - za své služby ručíme s 100% úspěšností
Hledáte DDD firmu v okolí Ústí Nad Labem, Teplic, Děčína, Lovosic a Litoměřic? Kontaktujte nás!
Bižuterie, bižuterní komponenty Jablonec nad Nisou - vše, co k výrobě šperků potřebujete
Už naši pravěcí předci se chtěli navzájem líbit. Ozdobovali se proto různými šperky z dřeva, hlíny nebo kamene. S postupem doby se začal ke zkrášlování jedinců využívat i kov.
Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec
Workshop věnovaný řízení rozvoje zaměstnanců podle Toyoty spojený s křtem nové knihy
Rozvoji talentů ve firmách se věnuje kniha Toyota Talent od Davida Meiera, jejíž první české vydání právě vychází. Navštivte workshop na toto téma a potkejte se s autorem osobně!
Chrániče sluchu - pasivní, elektronické, ochranné brýle od předního výrobce
Společnost MSA Safety Czech, s.r.o. je předním výrobcem a dodavatelem pasivních a elektronických chráničů sluchu a ochranných brýlí - zajišťuje Vám tak kompletní ochranu zraku i sluchu.
Originální servis Volvo - péče o váš vůz - plánování údržby a oprav Vašeho vozidla
Společnost VOLVO Group Czech Republic, s.r.o. se zabývá dovozem, distribucí a servisem nákladních automobilů Volvo.
Kvalitní, odolná průmyslová vrata do těžkých provozů, s bezpečnostním rizikem
Odolná průmyslová vrata do těžkých provozů i s vyšším bezpečnostním rizikem vyrobí firma Jimi Tore Kroměříž-Zlínský kraj. Kvalitní vrata od nás odolají i nadměrné zátěži.