Aktuální microsite

Prodej ochranných pracovních pomůcek, obuv, pracovní oděvy Šlapanice
průmyslové produkty, spojovací materiál, obráběcí stroje, ochranné pracovní pomůcky, šrouby, matice, vruty, kolíky, nýty, obuv, respirátory
Mercedes-Benz servisní prohlídky, opravy a renovace Brno
Servisní prohlídky, opravy a renovace vozidel značky Mercedes-Benz v Brně provádí firma MB rent. O Vaše auto se spolehlivě postará.
Prémiové služby DHL Express za poloviční ceny! - Mít celý svět na dosah nebylo nikdy jednodušší!
31 DHL Servicepoint na vybraných čerpacích stanicích Shell – samoobslužný kiosek. 24 DHL Servicepoint - klasický DHL SP bez samoobslužného kiosku.
Prodej dřevěné brikety | Semily, Lomnice nad Popelkou, Hořice, Vrchlabí
Naše firma Rulf Nová Paka vyrábí dřevěné brikety. Na výrobu briket jsou používány piliny a hobliny, které vznikají při zpracovávání dřeva. Při výrobě nepoužíváme žádná pojiva ani vedlejší přísady a proto jsou válcové brikety účinným ekologickým palivem. Jsteli z okolí Semil, Lomnice nad Popelkou, Hořic, Vrchlabí nebo odkudkoliv navštivte naši ...
Elektro Trutnov – EPRO Trutnov s.r.o.
Kromě velkoobchodu a maloobchodu elektroinstalačního materiálu a elektromontáží provádíme také revize a poradenskou činnost.
Elektromateriál - vodiče pocínované, poniklované, postříbřené | Liberec
Elektromateriál jako jsou vodiče pocínované, poniklované, postříbřené aj. zakoupíte v naší provozovně v Liberci. Najdete u nás velké množství vodičů s povrchovou úpravou, různých barev a izolované. Potřebujete-li vodič k přenosu silové a signální (elektřiny, je dobré využít materiál s dobrou vodivostí. Měď je nejčastěji používáná. Může ...
Prodej elektroinstalačního materiálu, chrániče, jističe, pojistky, rozvaděče
Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem elektroinstalačního materiálu jako jsou chrániče, jističe, pojistky, rozvaděče a mnoho dalších.
Sítě proti hmyzu osazované z interiéru na háčky v třech barevných variantách | Náchod
Nabízíme velmi důležitou součást plastových oken a tou jsou sítě proti hmyzu ve třech barevných variantách.
Prodejní panely otočné i atypických rozměrů | Červený Kostelec
Prodejní panely otočné Vám vyrobíme standartních i atypických rozměrů ve TĚSNĚNÍ NÝVLT s r.o. z Červeného Kostelce. Z našeho sortimentu panelů - malý 105 x 105 - otočný - panel velký na šířku - panel velký na výšku - prodejní Osazené prodejní panely obsahují například sady těsnění běžně používaných k opravám vodoinstalací a ...
Prodej a montáž ručních a pojízdných hasicích přístrojů všech typů | Kolín
Působíme po Kolínském okresu od roku 1996 a zajišťuje služby v požární ochraně po celé ČR.
Přesné váhy do každého provozu - Pardubice
Zvážit i velké množství materiálu přesně, rychle a bez zbytečné námahy, to je často stále velký problém. Firma Vels vážící elektronické systémy a přesné váhy vám v tom ale pomohou. Nabízíme vám spolehlivé váhy různých rozměrů i druhů, které skvěle obstojí v potravinářském, strojírenském, stavebním i chemickém průmyslu. Téměř žádná výroba se ...
Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Váhy Pardubice
Prodej, oprava čerpací technika Vrchlabí -  čerpadla, oběhová, ponorná, povrchová, kalová
Zajišťujeme prodej a servis a opravy čerpací techniky, čerpadla u nás najdete oběhová, ponorná, povrchová, kalová a mnoho dalších druhů.
ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika
Operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastika, refrakční chirurgie
Hradecké oční sanatorium, s.r.o. privátní zdravotnické zařízení poskytuje komplexní péči v oboru očního lékařství a zajistí vám operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastiky, refrakční chirurgii aj.
Stavební řezivo a truhlářské řezivo vám vyrobíme na míru - Liberec
Stavební řezivo pro vás máme připravené v našem bohatém skladu, pokud vám ale stavební řezivo z naší nabídky nebude vyhovovat, rádi vám ho vyrobíme přesně na míru.
Špaletová a rustikální eurookna se skvěle hodí do roubenek a srubů
Okna v roubence či srubu musí vypadat přirozeně a dodávat stavbě tu pravou atmosféru. Jak ale zařídit, aby byla okna na pohled přirozená, ale zároveň moderní a uživatelsky výhodná? Ve společnosti Pila Novotný Jilemnice máme řešení. Nabízíme vám totiž rustikální eurookna do roubenek a srubů. Pokud chcete zachovat dobový ráz vašeho srubu nebo si ...
Prodej pouzdrové, válečkové, dopravní,  řetězy, rotary, Gallovy
Zabýváme se prodejem především různých druhů řetězů, najdete u nás i řetězy pouzdrové, válečkové, dopravní, rotary, Gallovy a další.
Vybělení, bělení zubů-zubní klinika, dentální centrum Happy Smile
Zubní klinika Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile pomůže odstranit skvrny na zubech, domluvte si u nás ordinační vybělení, estetické bělení zubů.
Dentální centrum Happy Smile MUDr. Rafael Chajrušev
Nové kolekce obuvi Power představí na veletrhu KABO Brno firma Gruna s.r.o.
Společnost Gruna s.r.o. Uherský Brod zve maloobchodní prodejce obuvi na veletrh KABO Brno 2017. Představíme zde nové kolekce obuvi zn. Power. Máme výhradní zastoupení pro ČR, SR na obuv značky Power.
Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, pracovní bundy, kalhoty, mikiny - prodejce, dodavatel
Dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek, pracovní oblečení - kombinézy, bundy, mikiny, trička, kalhoty dodává firma KARS, spol. s r.o., z Brna.
KARS DUO, v.o.s.
Vnitřní interiérové dveře a zárubně z různých materiálů
Vnitřní interiérové dveře a zárubně z různých materiálů, kvalitní odolné a moderní designové dveře za skvělé ceny od firmy Sokol-okna-dveře-vrata s.r.o. v Břeclavi.
Prodej uhlí, uhelné sklady Hlinsko, hnědé, černé uhlí, koks, brikety, palivové dřevo
Zajišťujeme v našich uhelných skladech Hlinsko prodej hnědého, černého uhlí, koksu, briket, palivového dřeva včetně dopravy a složení na místě určení.
Výroba vzduchotechnických prvků a potrubí, výfukové hlavice, stříšky, regulační klapky
Zabýváme se výrobou vzduchotechnických prvků a potrubí, vyrobíme Vám například výfukové hlavice, stříšky, regulační klapky, tlumící komory a mnoho dalších.
Provětrané fasády z desek ALUBOND, z hliníkových panelů a jiných materiálů
Provětrané fasády z desek ALUBOND, z hliníkových panelů a jiných materiálů k předvěšenému opláštění fasád stavebních objektů od firmy DOSTING, spol. s r.o. v Brně
Zajištění veškerých stěhovacích služeb, vyklízení domů i bytů
stěhovací služby, vyklízení bytů a domů, montáž a demontáž nábytku, pojištění nábytku po dobu stěhování to vše na Třebíčsku najdete u firmy Váš stěhovák Roman Miléř
Zajištění pohřbu - smuteční obřad včetně výzdoby, pietní akty
Zajištění pohřbu, pietní akty, smuteční výzdoba, přeprava zesnulých, vystavení parte, církevní služby, smuteční obřad, výrobu pomníku zajistí na Vysočině PIETAS-VYSIBLA s.r.o