Aktuální microsite

Silniční váhy, autováhy Praha, Středočeský kraj
Na dodávku a realizaci silničních vah, autovah na klíč se specializuje společnost TENZONA s.r.o. působící v Praze a v celém Středočeském kraji.
TENZONA s.r.o.
Likvidace autovraků a druhotných surovin | Žamberk
Profesionální likvidace autovraků a druhotných surovin jedině v Žamberku. Se vším co se točí kolem likvidace vám je nápomocen Jaromír Plundra. Přijďte se sami přesvědčit do Sběrných surovin v Žamberku. Potřebujete se rychle zbavit vyprodukovaného odpadu? Ano čas od času je potřeba vyhledat profesionální služby, které se o jejich výkup řádně ...
Montáže a servis klimatizací Ekoklima A/C - příjemné a čisté prostředí
V našich komplexních službách jsou zahrnuty servis, údržba i opravy klimatizací.
Prodej, eshop zateplovací systémy, stavební materiály
Zateplovací systémy i stavební materiály jsou za příznivou cenu na prodej v eshopu firmy LM trade. Dodáváme pravidelně firmám z okresu Zlín, Kroměříž.
Varná technika pro velké provozy Praha - prodej, dodání a montáž.
Pro velké provozy jako jsou restaurace, pekařství, továrny s vlastní kuchyní nabízí firma Gastro Art Praha varnou techniku.
GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Ekonomické poradenství i kompletní vedení účetnictví pro firmy Praha
Nabízíme kompletní služby na míru malým firmám i velkým společnostem, trápit, postaráme se o podání daňového přiznání, vedení účetnictví i jednání s úřady.
Prodej obkladů a dlažeb Teplice - nejznámější české i světové značky na jednom místě
Chcete rekonstruovat nebo stavět novou koupelnu, ale chybí vám kvalitní materiál? Společnost KERSTAV SZABOVÁ vám zprostředkuje prodej kvalitních obkladů a dlažeb.
Tisk samolepicích etiket Kolín - etikety pro potravinářství, strojírenství i textilní průmysl
Samolepící etikety vyrábí a dodává firma Zebra s. r. o. z Velimi. Naše produkty nacházejí velké uplatnění v logistice a v potravinářském, strojírenském, automobilové i textilním průmyslu.
Zoologická zahrada Ústí nad Labem - navštivte zoo ve svém volném čase
Zoologická zahrada v Ústí nad Labem je ideální pro návštěvu s dětmi. Zoo nabízí mnoho tématických akcí, zážitkových programů nebo i vzdělávacích akcí.
Brusivo a pomůcky k broušení - specializovaná prodejna, široký sortiment brusek
Centrum nářadí s.r.o. je specializovaná prodejna se širokým sortimentem brusiva a pomůcek k broušení v Opavě.
Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností
Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností složí pro nově zakoupené váhy, váhy opravené nebo používané zákazníky. Kalibrační laboratoř firmy VÁHY - JAS vlastní od roku 2010 akreditaci udělenou Českým institutem. Koupili jste si novou váhu nebo máte váhu po opravě? Pak jsme tu pro vás. Navštivte naší kalibrační laboratoř pro váhy s ...
Vysokozdvižné motorové vozíky řada 2E prodej Litoměřice -  bezpečnější výhled z místa řidiče
Společnost BALKANCAR CZ s.r.o. se sídlem v Litoměřicích představuje novou řadu vysokozdvižných motorových vozíků řady 2E.
Potrubní díly vyrobí ELZA - Hradec Králové
Společnost ELZA vyrábí potrubní díly z nerezu, takže obstojí i v náročnějších podmínkách.
ELZA Předměřice, s.r.o. Veselý Pavel kovovýroba
Monitoring kanalizace a odpadů | Žamberk
Instalatérství Vonásek provozuje do 30 metrů monitoring kanalizace a odpadů. K účinnému monitoringu kanalizace a odpadů používáme stroj Cobra. Služby kamerovým systémem provozujeme v dostupnosti Žamberka a okolí. Účinně a rychle vás zbavíme znečištěného odpadního potrubí, kouřových cest a dutin. Spolehlivý monitorovací stroj Cobra lehce ...
Autorizovaný servis Kia Ústí nad Labem - objednejte si Váš vůz na servisní prohlídku
Objednejte si svůj vůz Kia do autorizovaného servisu v Ústí nad Labem. Na našich stránkách si přímo vyberte nejvhodnější termín. Servis poskytujeme pro osobní i užitkové vozy. Zajišťujeme výměnu skel, klempířské a lakýrnické práce, montáž alarmů nebo autorádií, parkovacích asistentů, diagnostika motorů, aj. Také zajišťujeme prodej ...
Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky Jeseník – prodej, eshop
Profesionální pracovní, sportovní, dětské čtyřkolky zakoupíte v okolí Jeseníku ve firmě Jiří Jelínek.
Nekuřácká restaurace s venkovními atrakcemi pro děti, dospělé
Lanáček Otrokovice u Zlína je nekuřácká restaurace a sportovní centrum s venkovními atrakcemi, průlezkami pro děti i dospělé. Je celoročně v provozu.
Svítidla, LED zdroje SmiLED, úsporné osvětlení na klíč Zlín
Svítidla, LED zdroje SmiLED i úsporné osvětlení na klíč realizuje firma SEEKER, s.r.o., která V8m nabízí komplexní služby v oblasti svítidel a osvětlení. Chcete ušetřit výdaje za elektřinu v halách, kancelářích nebo na prodejnách? Společnost SEEKER, s.r.o vám udělá analýzu stávajícího stavu a navrhne pro vás úsporné řešení, díky kterému ...
Výkup použitých průmyslových robotů, Kroměříž, Zlín, ČR
Společnost STAVAD s.r.o. nabízí firmám z celé ČR výkup použitých průmyslových robotů. Naše provozovna je v obci Martinice - okres Kroměříž, Zlínský kraj. Firma STAVAD je připravena vykoupit Vaše použité průmyslové roboty. Vzhledek k tomu, že průmyslový robot ztrácí postupně na ceně, využijte možnost z něj profitovat, než bude zcela ...
Realitní kancelář a odborník na nemovitosti
Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku je odborníkem na nemovitosti. Kompletní servis v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí za těch nejvýhodnějších podmínek.
Realitní kancelář REALIT Ing. Leo Zubek
Bio líh do krbů - ekologické palivo, podpalovač bez zápachu
Bio líh do krbů vyrábí firma LERA-LEZNA CZ v Razové. Jedná se o ekologický podpalovač, který hoří bez zápachu.
Uzavíratelné zipové sáčky v různých variantách - výroba s dlouholetou tradicí
Nenahraditelným pomocníkem nejen v domácnosti jsou uzavíratelné zipové sáčky v různých variantách, které dodává společnost OBALIA s.r.o. se sídlem v Prostějov.
Vynikající počítací váhy za účelem usnadnění inventury s tiskem
Společnost KADLEC, spol. s r.o. poskytuje nejen počítací váhy pro usnadnění Vaší inventury. Poskytujeme váhy s tiskem i pro běžné vážení pro zákazníky z Opavska i Ostravska.
KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
Cestovní kancelář Jindřichův Hradec - dovolená u moře i poznávací a kulturní zájezdy
Cestovní Kancelář z Dačic (okres Jindřichův Hradec) Vám zajistí klidnou dovolenou u moře nebo jednodenní poznávací nebo i kulturní zájezdy na muzikály či divadelní představení.
Akrylátové desky a interiérové doplňky z přírodních materiálů, Dekoakryl
AkrylDek s.r.o. je společnost sídlící v Šumperku, která nabízí akrylátové desky, interiérové prvky a doplňky z přírodních a kvalitních materiálů za výhodné ceny.