Aktuální microsite

Levné ubytování v Olomouci i pro studenty VŠ
Kde jinde hledat levné ubytování vhodné i pro studenty VŠ než v Hotelovém domě Správy nemovitostí Olomouc.
Kompletní stavební práce - novostavby, rekonstrukce staveb a domů
Zvažujete-li novostavbu nebo jen rekonstrukci, tak je zde pro vás firma K&P Stavby Therm s.r.o., která provádí realizaci staveb od drobných stavebních úprav, rekonstrukce či novostavby na klíč.
Strojní balení sypkých i tekutých materiálů a potravin Chomutov
Strojní balení probíhá moderními stroji, a je možné ho provést do tří druhů sáčků a jedné speciální fólie. Sáčky jsou buď ploché, stojící, zipové, anebo disponují uzávěrem.
Výkonný optimizér SolarEdge pro 60 a 72 článkové panely - eshop
Hledáte výkonný optimizér, který bude určený pro 60 nebo 72 článkové panely? Obraťte se na společnost ifTECH, která je profesionálem v oblasti solárních a fotovoltaických panelů včetně jejich doplňků.
Komunikační a signalizační systém bez ústředny pro objekty, firmy i nemocnice
Komunikaci bez napojení na ústřednu ve firmě, veřejných objektech, nemocnicích, skladech a parkovištích zajistí nízkonákladový, univerzální a bezpečný komunikační systém.
Výhodný rozvoz teplých jídel - česká, poctivá klasická kuchyně
Výhodný rozvoz teplých jídel zajišťuje Česká jídelna Milan Babor v Ostravě, která nabízí klasickou, poctivou českou kuchyni a kvalitní cateringové služby.
Pracovní oděvy pro bezpečí a šik vzhled vašich zaměstnanců Plzeň
Přemýšlíte, jak udělat ze své firmy výjimečný podnik a ještě více se odlišit od konkurence? Oblečte své zaměstnance do pracovních oděvů u firmy MAKO z Plzně.
Spolehlivý autoservis - kompletní oprava a STK pro osobní vozy
Hledáte-li spolehlivý autoservis, tak se obraťte na firmu MI-DO v Olomouci, která vám zajistí kompletní opravu havarovaných osobních vozů, provedení STK a veškeré lakýrnické práce.
Vrtání hlubokých otvorů, broušení dělových vrtáků, CNC obrábění na zakázku
CNC obráběním kovů na zakázku se zabývá společnost HMC engineering system, s.r.o. z Nového Jičína. Provádíme broušení dělových vrtáků a vrtání hlubokých otvorů.
Fyzioterapie a komplexní léčebná rehabilitace Praha -  THERAP - TILIA
THERAP-TILIA spol. s r.o. nestátní zdravotnické zařízení provozuje komplexní léčebné rehabilitace a fyzioterapie.
THERAP-TILIA   spol. s r.o. poliklinika Lípa Rehabilitační klinika Praha
Prodej balicích sítí na vánoční stromky - sítě na balení stromků, ochrana proti zvěři a sněhu
Balící sítě nejen na vánoční stromky. Stromky zabalíte snadno a rychle. Sítě také poskytují ochranu proti okusování stromků zvěří, proti sněhu a nedochází k poškození větví.
František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě
Nový Seat Brno, autorizovaný prodejce osobních vozů Seat
osobní automobily na leasing, autorizovaný prodejce vozů Seat, Volkswagen, Škoda, náhradní originální díly, autopůjčovna, užitkové vozy
Zateplení fasád, zednictví Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou
Zateplení fasád různých objektů, rodinných domů a všech druhů budov, nezávaznou bezplatnou kalkulaci Vám vytvoří firma AZ Vojtíšek z Moravských Budějovic.
Kameník, kamenické práce, kámen, schody a obklady, dlažby z kamene, Námešť nad Oslavou
Kamenické práce, kameníka, schody a obklady z kamene, návrh projekt a realizace to vše můžete mít do firmy Kamenictví Josef Hrubý, z Náměšti nad Oslavou.
Prodej a servis užitkových a osobních automobilů Volkswagen Brno
autopůjčovna, autobazar, servis, prodej, Volkswagen, osobní i užitkové automobily, koupě na leasing, náhradní díly, diagnostika, akce
Papírové ručníky, dekorativní ubrousky, kapesníky výroba a prodej
papírové ubrousky, utěrky, ručníky, toaletní papír, průmyslové utěrky, hygienické potřeby, drogistické zboží, zásobníky, dávkovače tekutého mýdla
Školení na míru pro firmy a státní instituce - s profesionálními lektory
Pokud chcete kvalitně proškolit vaše zaměstnance, pak kontaktujte Vzdělávací institut v Prostějově, kde vám díky vysoce profesionálním lektorům zajistí školení na míru pro firmy i státní instituce.
Samostmívací svářecí kukly KOWAX pro ochranu vašeho zraku
Samostmívací svářecí kukly KOWAX jsou ideální ochranou pro váš zrak před ultrafialovým a infračerveným zářením. Kontaktujte firmu Svarmetal, která vám zajistí jejich dovoz pro Příbor i Nový Jičín.
Střechy na klíč - dodávka střešních materiálů
Firma Stavril vám postaví střechu na klíč včetně dodávky střešních materiálů v rámci Olomouce, Šumperka, Zábřehu i Prostějova. S našimi zkušenými klempíři budete jistě spokojeni.
Zednické práce - obklady, sadrokartony a omítky
Firma MANAZEP PAVEL KNOP se zabývá zednickými pracemi v okolí Opavy a Ostravy. Poskytne vám kvalitní omítky, obklady i sádrokartony.
Knop Pavel - MANAZEP Malířství Opava
Potřeby pro stolaře, truhláře i domácí kutily - prodej nábytkového příslušenství
Prodejem nábytkového příslušenství se zabývá společnost Keny Export – Import s.r.o. z Havířova. Nabízí široký sortiment potřeb pro stolaře, truhláře i domácí kutily za velmi příznivé ceny.
Prestižní kancelářské prostory, pronájem moderních kanceláří
Pokud hledáte prestižní kancelářské prostory pro podnikatelské aktivity, které jsou na atraktivním a dostupném místě, tak je pro vás tou správnou volbou renomovaná budova AB CENTRUM v Olomouci.
Komplexní řešení průmyslové automatizace strojů, strojních celků a technologií
Průmyslovou automatizaci strojů, strojních celků a technologií na klíč Vám zajistí společnost atx – automotion s.r.o. Nabízíme komplexní řešení od analýzy a návrhu až po engineering a montáž.
Podlahářské práce, pokládka všech druhů podlahových krytin
O pokládku všech druhů podlahových krytin i renovaci dřevěných podlah se postará Ing. Jiří Kelbler, Dačice. Kompletní podlahářské práce, pokládka koberců, parket, PVC i plovoucích podlah.
Autoškola rychlokourz – získání ŘP již za 3 týdny Praha  -  U nás se naučí řídit každý!
Neztrácejte čas a získejte řidičský průkaz již za 3 týdny ! Rychlokurzy ve vlastním akreditovaném školicím středisku nabízí autoškola Flegel s.r.o., se sídlem na Praze 9.