Aktuální microsite

Hydroizolační hmoty prodej Praha - pro každý objekt i stavbu
Hydroizolace neboli izolace proti vodě je nesporně velmi důležitou součástí staveb. Na hydroizolační hmoty je potřeba myslet a zajistit jejich kvalitní provedení.
BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha
Prodej venkovních žaluzií značky Climax Jirkov, Chomutov -  efektivní a elegantní způsob stínění
Venkovní žaluzie jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů stínění. Společnost LENAservis nabízí kvalitní venkovní žaluzie od českého výrobce Climax.
Vysoce přesný číslicový programovatelný multimetr k měření napětí, proudu, odporu M1T 380
Prodej, dodávka - velmi přesný číslicový programovatelný multimetr M1T 380, měření napětí, proudu a odporu v širokém rozsahu hodnot od firmy Weigel nůžky, nože Brno.
Zakázková kovovýroba, CNC obrábění kovů, soustružení, frézování
Kovoobrábění a zakázkovou kovovýrobu, s využitím moderních technologií, zajistí strojírenská výroba Josef Janeček, se sídlem Týniště nad Orlicí.
Syntetické emaily, vrchní nátěrové hmoty, výroba a prodej
Syntetické emaily, s použitím jako vysoce odolné vrchní nátěrové vrstvy, můžete zakoupit přímo od výrobce FBT COLOR s.r.o., se sídlem v okrese Most.
Projektové práce při modernizaci a rekonstrukci železničních tratí
Projekci, projekční a inženýrskou činnost pro výstavbu, rekonstrukci, modernizaci, optimalizaci železničních tratí zajistí společnost METROPROJEKT Praha a.s.
METROPROJEKT Praha a.s. projekční práce
Firemní jazykové kurzy na míru pro firmy i organizace
Zdokonalte vaše zaměstnance v cizích jazycích - Kiaora-Jazykové Centrum vám zajistí firemní jazykové kurzy na míru. Kurzy poskytujeme ve Valašském Meziříčí a Rožnově, ale také přímo ve vaší firmě.
Obec Rybnice  v okrese Plzeň – sever, součást Mikroregionu Dolní Střela
Obec Rybnice je malebná vesnice s obecním úřadem, dělicí se na čtyři části - Stará Ves, Nová Ves, Průhon, Brejchalka. Najdete zde klidné bydlení blízko přírody a krajského města Plzeň.
Rekonstrukce, přestavby, stavební úpravy bytů a rodinných domů
Rekonstrukce, přestavby, opravy, stavební úpravy, revitalizace bytů a rodinných domů Vám zrealizuje stavební firma Chitussi-6, s.r.o. se sídlem v okrese Praha-západ.
Produkty pro přírodní nehty eshop – nové jarní přirozené odstíny z kolekce SILHOUETTE
Chcete jen tu nejlepší péči pro Vaše ruce a hledáte pro vaše přírodní nehty nové jarní odstíny kvalitních laků? Nechte se hýčkat produkty z široké nabídky eshopu firmy Krásné nehty s.r.o.
Krásné nehty s.r.o. Nehtový e-shop
Výroba-dopravníky pásové, válečkové, akumulační, modulární do různých provozů
Dopravníky do různých provozů dodá firma METAL-PS Otrokovice. Výroba je zaměřena na pásové, válečkové, akumulační, modulární dopravníky. Sídlíme v regionu Zlín.
Zemní, výkopové práce, zahrnování a skrývání zeminy, úprava svahů
Zajišťujeme komplexní zemní a výkopové práce včetně zahrnování a skrývání zeminy, úpravy svahů a těžko dostupných míst, těžby hornin a dalších činností.
Vinařství - prodej vína, výroba bílých a červených vín, pěstování vinné révy
Vinařství - prodej vína jižní Morava, výroba bílých a červených vín, pěstování vinný révy pro výrobu a prodej lahodných moravských vín z Rodinného vinařství Rakvice - Vinopa
Advokát, právník, advokátní kancelář - profesionální právní služby ve všech oblastech
Profesionální právní služby ve všech oblastech řízení se zvláštní specializací na oblast trestního a obchodního práva zajišťuje advokátní kancelář Mgr. Tomáše Veselského a JUDr. Zuzany Veselské.
Venkovní rolety Chomutov – finanční úspora za klimatizaci a vytápění, ochrana před vedrem
Ať už Vám vadí slunce a vedro v bytě, hluk z ulice, únik tepla okny v zimě nebo chcete podpořit zabezpečení oken, vše vyřeší venkovní rolety od společnosti LENAservis s.r.o. z Chomutova.
Profesionální tuning osobních, nákladních vozidel, optimalizace výkonu
Přímo v Trutnově zajišťujeme profesionální tuning osobních, ale i nákladních vozidel, zajistíme Vám optimalizaci výkonu a další služby.
Revize elektrických spotřebičů a nářadí svěřte do rukou odborníků
Odborníci z firmy JEŽEK - elektro ví jak správně postupovat při revizích elektrických spotřebičů a nářadí, proto se na nás neváhejte obrátit. Revize elektro provádíme nejen v Olomouci.
Vysokotlaká čerpadla - k čerpání neagresivní vody bez mechanických příměsí
Potřebujete-li čerpadlo, které bude sloužit k čerpání neagresivní vody bez mechanických příměsí, pak jsou pro vás správnou volbou vysokotlaká čerpadla, na které se specializuje firma AQ PUMPY, s.r.o.
AQ PUMPY, s.r.o.
Profesionální svařování pozinkovaných plechů – bez poškození vrchní vrstvy
Profesionální svařování pozinkovaných plechů, navíc bez poškození vrchní vrstvy provádí společnost Towelin, která své služby provádí po celém Zlínském kraji.
Rekonstrukce, opravy zemních vodojemů Liberecký kraj
Provádíme řadu staveb a rekonstrukcí domů v rámci Severních Čech a Prahy a od minulého roku jsme činnost rozšířili také o rekonstrukce a opravy zemních vodojemů.
Stavby Nisa, s.r.o. Specialisté na bydlení Liberec a okolí
CONSULT VK - realitní kancelář Choceň, Polička, Litomyšl
Nabízíme Vám profesionální přístup a jsme jediná certifikovaná realitní kancelář Asociací Realitních kanceláři v České Republice v regionu.
Rizikové kácení stromů včetně odklizení dřeva
Firma Rizikové kácení Jiří Petřík provádí kácení stromů pomocí stromolezeckého vybavení v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Práce provádíme včetně odklizení dřeva.
Holící strojky Braun, servis, náhradní díly, Praha 1
Na prodej náhradních dílů na holící strojky Braun a jejich následný servis se specializuje prodejna ELPEN-BRAUN, kterou najdete v samém centru Prahy 1 na Petrské náměstí 5.
Fotografické přístroje a optické vybavení prodej Praha – kamery OLYMPUS a jiné příslušenství
Pokud plánujete nebo zvažujete nákup fotografického přístroje a vybavení, obraťte se na spolehlivého prodejce z Prahy, na firmu Optimikro - Josef Karlovský, kde Vám rádi poradí.
Prodej dopravního značení České Budějovice
Společnost pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic nabízí prodej i pronájem dopravního značení. Zapůjčení využije ten, kdo potřebuje značení jen na časově omezenou dobu.