Aktuální microsite

Dopravní stavby - výstavba, rekonstrukce a opravy železnic a komunikací
Společnost SEŽEV-REKO, a.s. poskytuje komplexní služby v oblastech železničních staveb - výstavba, rekonstrukce a opravy. Společnost má více jak 20-ti letou praxi.
SEŽEV-REKO, a.s. Výstavba a rekonstrukce železnic Brno
Autovrakoviště, ekologická likvidace vozidel, autovrakyZnojmo
Výkup osobních a nákladních vozidel, likvidace autovraků, výkup železa, železného šrotu, sběr druhotných surovin, ekologickou likvidaci vozidel zajistí firma IB - MET.
IB - MET s.r.o. Zpracování železa a neželezných kovů
Vyšetření HIV, AIDS bezplatně a anonymně
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě a pobočkou v Olomouci, nabízí zdravotní služby se zaměřením na vyšetření HIV a AIDS, to vše také bezplatně a anonymně.
Výroba, oprava a servis strojů na zpracování plastů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu
Prodej, záruční i pozáruční servis a náhradní díly na stroje určené k zpracování plastů zajistí firma Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. sídlící v Malých Nepodřicích v okrese Písek.
Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
Tradiční malosériová ruční výroba skla na zakázku navržená sklářskými výtvarníky
Malosériovou ruční hutní výrobou skleněných váz, sklenic a dalších tradičních sklářských výrobků, užitkového a dekorativního skla se zabývá v Kamenickém Šenově v okrese Česká Lípa sklárna CKV s.r.o.
Nekuřácká restaurace s pivnicí U Labužníka Opava - lahodná česká kuchyně a poctivě čepované pivo
Nekuřácká restaurace s pivnicí U Labužníka Opava je nově zrekonstruovaná restaurace v centru Opavy, která vám nabízí poctivou českou kuchyni a výborné čepované pivo.
Vysokotlaké čištění kanalizace, čištění domovních odpadů Znojmo
Vysokotlaké čištění kanalizace a domovních odpadů provádí od DN 40 až do DN 600 mm s dosahem tlakové hadice 100 metrů, firma Vodoinstalatérství Martin Beran, Znojmo.
Pokrývačské práce, pokrývač, střechy na klíč, rekonstrukce střech, Znojmo
Pokrývačské práce, zhotovení nové střechy na klíč s využitím všech řemesel, rekonstrukce střech, montáže střešních oken a další provádí firma Izolace Pavel Daňhel, z oblasti Znojma.
Prodej, opravy a servis čerpadel a čerpací techniky Telč
Prodej, opravy, servis - čerpadla samonasávací, odstředivá, ponorná, vysokotlaká, teplovodní čerpadla i tlakové stanice, ponorná čerpací technika od firmy ANTLIA.
Antlia Prodej a opravy čerpadel Znojmo
Výškově stavitelné školní lavice - dílenské, žákovské a učitelské stoly
Moderní škola, s.r.o. je výrobcem a dodavatelem školního nábytku nejen v okolí Olomouce a Jeseníku, ale po celé České republice. V naších produktech naleznete školní lavice i výškově stavitelné stoly.
Auto diagnostika, autoservis pro užitková vozidla, dodávky
Autoservis Tricar Limit Zlín provádí autodiagnostiku i pro užitková vozidla, dodávky. Auto diagnostika umožní rychlou opravu. U náročnějších oprav zajistíme náhradní vůz.
Reklamní polep aut - autofólie - návrh a výběr folií až po lepení, vše na jednom místě.
Hledáte zkušeného partnera pro polep Vašeho vozu? Tak u nás jste na správné adrese. Poskytujeme reklamní polep aut, od návrhu až po nalepení.
Podlahy, dřevěné prahy z masivu, dřevařské a kutilské výrobky Praha
Firma Bašus kutil s tradicí působící na trhu od roku 1993 nabízí dřevařské a kutilské výrobky pro truhláře, podlaháře, kutily a stavebníky.
Bašus Kutil Prodej dřeva Praha
Prodej nových a použitých stavebních strojů, bazarový prodej Brno
vibrační pěchy a desky, nové i bazarové stroje, minirypadla, pásové dumpery, vyprošťovací technika, elektrocentrály, přídavná hutnící technika
Metrologický dozor a schvalování typu měřidel - ověřování a kalibrace v okolí Českých Budějovic
Český metrologický institut poskytuje služby v oblasti kalibrace etalony, státní metrologického dozoru, schvalování typu měřidel, výkon metrologického dozoru, kalibrace a ověřování měřidel.
Samolepící etikety, výroba, tisk, prodej Kladno -  bílé, barevné, matné i lesklé
Vyrábíme samolepicí etikety a samolepky včetně grafického návrhu. Používáme technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí.
Zateplování staveb, revitalizace domů, budov, stavební práce, kvalitní práce Brno
Firma STAVIMAL s.r.o., z Brna se zaměřuje na zateplovaní staveb a revitalizaci domů či budov. Kvalitní stavební práce zajistíme v Brně a okolí.
Zajištění stravování pro dělníky, rozvoz obědů pro stavby Brno
Firma JEER s.r.o. poskytuje služby v oblasti stravování. Široký jídel poledních menu zahrnuje českou i zahraniční kuchyni, jídla s nízkým obsahem tuku, minutky, saláty, bezmasé pokrmy, zákusky.
Veterinární chemické oddělení, laboratorní veterinární služby a konzultace
Zajištění veterinárních laboratorních služeb, chemické oddělení, vyšetření potravin, základní i speciální vyšetření, biochemie a hematologie
Bezešvé tvarované, svařované trubky válcované za tepla, s vnitřními žebry
Společnost Devimex s.r.o. v Ostravě nabízí bezešvé tvarované trubky, svařované trubky, válcované za tepla i s vnitřními žebry.
Sleva a akce na obkladové palubky smrkové  té nejvyšší kvality
Společnost Dřevo Ostrava pro Vás připravila akci na obkladové palubky ze smrkového dřeva té nejvyšší kvality.
Kremace Bakov - poskytujeme kremace na splátky -  rozloučení se zesnulými dle Vašich přání
Důstojné rozloučení se zesnulými – kremace Bakov, kremace sjednáváme jak telefonicky, tak po emailu - Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš Kosmonosy
Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha
RENDL lighting a.s. je velkoobchod s designovými a profesionálními svítidly, osvětlovací technikou a světelnými zdroji v Praze.
Společenký Ples mezi květy na výstavišti Flora Olomouc
Zahajte plesovou sezónu na Výstavišti Flora v Olomouci a přijďte si zatančit na společenský Ples mezi květy a vychutnat si perfektní show.