Aktuální microsite

Výprodej, sleva na sportovní oblečení až 50%, jízdní kola až 30%
Využijte výprodej v Cyklosportu na Baťově Otrokovice. Sleva na cyklo, sportovní oblečení až 50%, jízdní kola se slevou až 30%. Ceny máme lákavější než konkurence ve Zlíně.
Reklamní kostými Praha 4 - výroba maskotů a péřových ozdob v krátké dodací lhůtě
Pražská společnost Image on Stage, s.r.o. se zabývá výrobou reklamních kostýmů, maskotů a péřových ozdob. Lhůta dodání i při velkých zakzkách obvykle nepřekročí jeden měsíc.
Urbanistické studie a posudky pro velké územní celky i sídelní útvary
Urbanismem a vypracováním urbanistických studií se zabývá Ing. arch. Ivan Štros z Ostrova v Karlovarském kraji. Urbanista s dlouholetou praxí, člen České komory architektů.
Vysokotlaké hadice a hydraulické agregáty Bílina - hydraulické výrobky
Konstruujeme, vyrábíme a montujeme vysokotlaké hadice a další hydraulické výrobky, jako jsou agregáty, válce a pohony pro Vaši firmu.
Kompletní sortiment sypkých stavebních materiálu - kvalitní štěrk a písek na jednom místě
Firma LOSERT spol. s. r. o. se v Opavě zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů, mezi který se řadí hlavně štěrk a písek.
Sériová i zakázková kovovýroba, ploty, branky i stavební prvky
Zakázkovou i sériovou kovovýrobou se zabývá firma HAMANA-Konstrukce s.r.o., Údlice. Vyrábíme zábradlí, ploty, branky, plechové kontejnery a stavební prvky z železa, hliníku i nerezových materiálů.
Náhradní díly pro stavební a zemědělské stroje
Naše firma Roman Gatěk - Denison CZ prodává originální či alternativní náhradní díly do stavebních a zemědělských strojů kvalitních značek v celém Olomouckém kraji.
Prodej vozů Audi, Volkswagen, Škoda Plzeň - nové, ojeté i skladové vozy ihned k odběru
Chcete si koupit nové či ojeté auto? Zavítejte do plzeňské pobočky Porsche Inter Auto CZ s. r.o. a vyberte si z úplně nových vozů, skladových zásob, předváděcích aut nebo ojetých automobilů.
Kouzelné dětské pokoje a vybavení na míru - postele, stoly, skříně
Stolařství VIPAMA s.r.o. Vám vyrobí kouzelné dětské pokoje a vybavení na míru v Opavě a okolí. Nabízíme vše od postelí, stolů, až po skříně a dveře.
VIPAMA s.r.o.
Pravidelné preventivní stomatologické prohlídky Praha -  i ty Vám pomáhou zabránit vzniku paradentózy!
Preventivní stomatologické prohlídky zahrnují klinické a rentgenologické vyšetřeni. Včasným vyšetřením můžetet zabránit vzniku nebo rozvoji paradentózy.
Vonásek - voda topení plyn Vamberk | Rychnov
Voda, topení a plyn to jsou služby, které má v malíku instalatérská firma Vonásek z Kostelce. Rychle a kvalitně se vám postaráme o váš plyn, vodu či topení. Naše služby naleznete k okolí Kostelce, Vamberka nebo Rychnova. Nabízíme ověřené instalatérské a topenářské služby za rozumné ceny. Materiály a produkty, které používáme, máme k dispozici ...
Rekonstrukce šikmé, ploché střechy-plechová krytina na střechy
Firma KH montáž Kojetín používá lehké plechové krytiny pro rekonstrukce šikmé, ploché střechy. Plechová krytina je velmi kvalitní. Kontaktujte nás v okolí Přerova, Kroměříže.
Výroba, montáž a servis vyvíječů řízených atmosfér Praha - EXO, EXO-MONO, ENDO....
Společnost ZEZ, s.r.o. se zabývá výrobou, montáží i následujícím servisem vyvíječů řízených atmosfér. Vyvíječe se používají na zvýšení kvality výroby a na její racionalizaci
Psychologická a manželská poradna Praha -  jsme Vám k dispozici nonstop na tel: 608284555
Psychologická a manželská poradna v centru Prahy poskytuje služby z oblasti psychoterapie, psychiatrie a pedagogiky. Specializujeme se také na dětskou psychologii.
Svatby a svatební hostiny Žďár nad Sázavou
levné ubytování na Vysočině, vlastní parkoviště v areálu, manažerské a firemní akce, prostory pro pořádání svateb, oslav narozenin, firemních školení
Autoservis se specializací na veterány, výroba těsnění
Spolehlivý autoservis se specializací na veterány najdete u firmy KLAS Kroměříž, jejíž hlavní činností je výroba těsnění, kroužků, silentbloků.
Veterinární služby Česká Lípa - chirurgické výkony odborníků s mnohaletou praxí.
Spolehněte se na veterinární služby s perfektně vybavenou ordinací, vyšetřujeme jak malá, tak velká zvířata, Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček Česká Lípa
Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček
Laminátová podlaha - dekory dřeva i kamene
Firma Machů Podlahy se zabývá prodejem a pokládkou laminátových podlah, které dodáváme v různých dekorech jako je dřevo a kámen.
Machů Podlahy Podlahové krytiny
Návrh a realizace bytových interiérů, kanceláří, bytové doplňky, poradenství Znojmo
Odborník na návrhy a realizace zajímavého a příjemného interiéru domu nebo kanceláře či veřejných míst, provádí specialista v oboru firma MarK design Marcela Změlíková.
Autorizované měření emisí v kotelnách a technologických provozech
Autorizované měření emisí na stacionárních zdrojích znečišťování provádí firma Axia CZ s.r.o., Lanškroun. Měříme znečišťění ovzduší u technologických provozů a provozů pro výrobu tepla a elektřiny.
Advokátní služby v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva
Právní služby pro oblast obchodního, občanského, pracovního i trestního práva poskytuje Advokátní kancelář JUDr. Rudolf Skoupý, Svitavy. Zabýváme se i převody majetku, konkurzy či likvidací.
Mezinárodní spedice, přeprava nebezpečných nákladů i mimo Evropu
Nákladní doprava co hravě přepravuje nebezpečný náklad i mimo Evropu - SPEDITION ZAVŘEL s.r.o. Pardubice – přepravované zboží máme pojištěno – Vše spolehlivě přepravíme!
Skartování dokumentů Teplice - spolehlivé znehodnocení papíru , dokumentů i tajných spisů
Pokud máte staré a neplatné dokumenty, kterých se chcete zbavit, ale obsahují osobní údaje, je třeba zajistit, aby je nikdo nemohl opětovně složit a zneužít. Ideálním řešením je skartace.
SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Výroba a prodej šedé strojní lepenky
Výroba a montáž hydraulických válců, hadic, pohonů, agregátů a další výrobky
Specialista na hydraulické systémy, zabýváme se jimi již od roku 1993, poradíme si tak s jejich projekcí, výrobou i montáží. Nabízíme ale i kvalitní hydraulické válce, hadice, agregáty či pohony.
Prodej stavebního řeziva, trámy, krokve, latě, prkna, hranoly
Zabýváme se prodejem stavebního a truhlářského řeziva, v našem širokém sortimentu naleznete trámy, krokve, latě, prkna, hranoly, palubky, podlahovky a mnoho dalšího.