Aktuální microsite

Výkup železného šrotu a barevných kovů, kovošrot - spolehlivý partner v odpadech
Pokud chcete prodat kovový odpad, obraťte se na spolehlivého partnera v odpadech na KOVOŠROT CHLEBEK, s.r.o. v Třinci, kde se zabýváme výkupem železného šrotu a barevných kovů.
Železářství a spojovací materiál různých typů - šrouby, hřebíky, vruty, matice
Pobočka firmy GAVENDA s.r.o. v Opavě je specializovaná prodejna spojovacího materiálu a železářství různých typů, a to šroubů, hřebíků, vrutů a matic.
GAVENDA s.r.o. Železařství, spojovací materiál Opava
Daňová evidence včetně daňového poradenství
Jsme spolehlivá a profesionální firma Ing. Kateřina Mlýnská, poskytující komplexní služby v oblasti daňové evidence. Samozřejmostí je také poradenství v této oblasti.
Pilové pásy na kov a dřevo a další příslušenství pro řezání
KVP servis s.r.o. v Opavě prodává pilové pásy, pásové pily na kov a dřevo a příslušenství pro řezání. Dále přenosné jednofázové svařovací stroje a elektrické nářadí.
KVP servis s.r.o.
Rozbor potravinářských olejů - fosfor i číslo kyselosti | Česká Třebová
Rozbor potravinářských olejů je jedním z řady oborů společnosti Orlická laboratoř Česká Třebová. Již řadu let se úspěšně věnujeme rozborům vody, ovzduší, odpadů, potravin.
Orlická Laboratoř, s.r.o. Laboratorní rozbory Česká Třebová
Měření hluku a vibrací Plzeň - návrh opatření pro snížení vibrací a hluku
Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. se zabývá měřením hluků a vibrací. Zaměříme a identifikujeme zdroj hluku nebo vibrací.
Školení  na téma vyšší efektivita a bezpečnost práce s IT pro personalisty i běžné uživatele.
Školení na téma vyšší efektivita a bezpečnost práce s IT pořádá firma FREE RW SOFT v.o.s. pro personalisty, IT oddělení ale i běžné uživatele.
Praktické a estetické krbové vložky Lechma pro moderní konstrukce krbů - novinky
Praktické a estetické krbové vložky Lechma pro moderní konstrukce krbů můžete zakoupit u firmy MBTerm-krby s.r.o. v Třinci, která je jejich přímým a výhradním dovozcem. Nyní pro vás máme novinky.
Úklidový servis pro firmy, domácnosti-pravidelný, jednorázový
Firma Úklidovka Zlín poskytne úklidový servis pro firmy i domácnosti v regionu Zlínský kraj. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid.
Vybavení obývacího pokoje, ložnice na míru-výroba z lamina
Od Truhlářství Trtek bude výroba ložnice na míru podle Vašich představ. Vyrábíme z lamina, dodáme i vybavení obývacího pokoje a další nábytek. Působíme v okrese Uherské Hradiště.
K energetickému zpracování biomasy slouží šrotovníky
Tradiční výrobce ryze českých technologií pro zpracování biomasy – kvalitní šrotovníky k hrubému i jemnému drcení biomasy – nabídka kusových strojů či linek - TAURUS Chrudim
Lampový olej Aladin, podpalovače výroba
Společnost LERA-LEZNA CZ vyrábí lampový olej. Lampový olej Aladin pro venkovní nebo interiérové použití je balen v láhvích s dětskou pojistkou, neškodí životnímu prostředí a je netoxický. Tekutý podpalovač na zapálení dřeva v krbu, dřevěného uhlí: - Brennpast - český gelový líh, zápalná pasta do hořáků - Biopodpalovač hořící bez ...
Komaxitování - moderní technologie pro povrchové úpravy kovů, komaxit
Firma LAKMETAL spol. s r.o. se zabývá povrchovou úpravou kovů. Obslouží všechny zákazníky z okolí Opavy a Ostravy. Mezi služby patří komaxitování, což je moderní technologii pro úpravu kovů komaxitem.
Oběhové úsporné čerpadlo ALPHA2
Chcete-li oběhové čerpadlo, které budete využívat pro menší soustavy vytápění a klimatizace, pak jsou pro vás oběhová čerpadla ALPHA2 od firmy Grundfos Sales Czechia and Slovakia výhrou.
Průzkum trhu práce Praha - Manpower Index sledování záměrů zaměstnavatelů
Provádíme průzkum trhu práce. Pomocí našeho Manpower Indexu sledujeme záměry zaměstnavatelů ve snižování nebo zvyšování počtu pracovníků.
Prodej elektrických i mechanických náhradních dílů a komponentů pro železniční vozy
Společnost LEGIOS se zabývá výrobu a opravami železničních vagónů a prodejem náhradních dílů a komponentů na ně. Pyšní se více jak 140 letou činností.
Nonstop odtahová služba pro Vaše vozidlo
O profesionální a spolehlivý odtah Vašeho vozu se postará firma AUTOHAS BECHYNĚ, Jihočeský kraj. Nabízíme odtahové služby s nonstop pohotovostí.
Autoservis, opravy i výměny autodílů, karosářské práce a diagnostika
Kompletní služby pro Vaše vozidlo Vám zajistí autoservis AUTOHAS BECHYNĚ. Provádíme mechanické opravy a výměny autodílů a autoskel, diagnostiku, servis klimatizací i karosářské práce.
Provádění soudních exekucí, osvědčení skutkových dějů a stavu věci
O provedení soudní exekuce se postará JUDr. Miloslav Hauerland z Prahy 5. Vymáhání pohledávek, výkon exekučních titulů, dražby nemovitostí i movitých věcí, osvědčení skutkových dějů a stavu věci.
Pronájem mobilních kontejnerů WC Servis | Nymburk
Pronajměte si kontejnery obytné, sanitární nebo skladové. Plně nahradí kancelář, šatnu či sklad.
Revize elektro zařízení, elektroinstalace rodinných domů
Firma Revize Formánek Kroměříž provádí revize elektro zařízení do 1000 V a elektroinstalace rodinných domů v regionu Zlínský kraj.
Efektivní a zábavné kurzy jazykové školy Velká Bíteš pro školní rok 2016/17
Efektivní a zábavné kurzy jazykové školy Velká Bíteš pro školní rok 2016/17, skupinové kurzy komunikačními metodami Effective English a Effektives Deutsch od firmy Orange Academy plus, s.r.o.
Prodej plynových, klasických a kondenzačních kotlů
Kondenzační, klasické, plynové kotle, dlouhá životnost, výroba kotlů přes čtyřicet let, výroba zařízení pro pivovary a lihovary
Velkoobchodní prodej náhradních dílů pro nákladní automobily Vysočina
autožárovky, točnice, rozpěrné tyče, -kardanové hřídele, pera, třmeny, manžety brzdových válců, hadice, autobaterie, brzdové bubny a destičky
Střechy na klíč Plzeň - kvalitní střecha, spolehlivě a se zárukou, opravy střech
Plzeňská společnost Premium se zabývá realizací střech, pokrývačskými a klempířskými pracemi.