Aktuální microsite

Průmyslové barvy - Akrylmetal od českého výrobce
Akrylmetal od společnosti Synpo se vyznačuje jedinečnými přilnavými vlastnostmi zejména při péči o plasty.
SYNPO, akciová společnost Specialisté na barvy Pardubice
Vnitrostátní expresní přeprava zásilek rychle a spolehlivě od DHL Express
Posíláte důležitou zásilku a potřebujete, aby byla doručena rychle a spolehlivě? Obraťte se na společnost DHL Express. Vnitrostátní expresní přeprava zásilek je náš obor.
Slovenské, tažené sýry, korbáčiky, oštiepky, parenice-prodej sýrové speciality ze Zázrivé
Prodejna sýrových specialit Salašík U beránka Zlín-Štípa přijímá objednávky. Vyberte si u nás slovenské korbáčiky, oštiepky, parenice a další tažené sýry ze Zázrivé.
Čerstvé květiny, kytice připraví Květinářství Fryšták-zajistíme rychlý rozvoz
V Květinářství Kamélie Fryšták pro Vás připravíme čerstvé květiny, kytice a zajistíme rychlý rozvoz v regionu Zlín. Doprava levně - 7Kč/km.
Svatební salon - výprodej svatebních šatů
Pokud již brzy nastane váš svatební den a ještě jste si nestihli vybrat svatební šaty, tak je zde pro vás Svatební salon Eva, ve kterém nyní probíhá výprodej svatebních šatů.
Bezpečnostní systémy vás ochrání před zloději i ohněm - Kralupy
Bezpečnost zaměstnanců by měla být pro každou firmu tím nejdůležitějším. Ne všechny průmyslové provozy však požadavky na bezpečnost splňují. Pro takové případy je tu společnost ELMEP, která zajistí svými bezpečnostními systémy bezpečí i v těch nejtěžších podmínkách. Společnost ELMEP se snaží nabízet soukromým firmám i velkým průmyslovým ...
ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník
Kabely a vodiče pro infrastrukturu výroba, prodej Kladno
Společnost Helukabel CZ s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců a dodavatelů v oblasti kabelů, vodičů a kabelového příslušenství.
Helukabel CZ s.r.o. Výroba a prodej kabelů Kladno
Dřevěné palety Teplice – výroba a prodej přepravních palet
Vyrábíme a prodáváme přepravní dřevěné palety. Náš sklad a kanceláře naleznete v Duchcově.
Nejprodávanější digitální multifunkční barevná kopírka SHARP DX 2500 - akční cena
Nejprodávanější digitální multifunkční barevnou kopírku SHARP DX 2500 nyní můžete za akční cenu zakoupit u firmy SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o., která se specializuje na kvalitní kancelářskou techniku.
Solární systémy pro vytápění a ohřev vody v rodinných i bytových domech a firmách
Solární systémy pro vytápění a ohřev vody, přinášející nemalé úspory nákladů, Vám ve Vašem rodinném či bytovém domě, firmě nebo průmyslových budovách namontuje firma Slunce Invest s.r.o. z Prachatic.
Servis 5+ pro starší vozidla Renault - akční nabídka na přezutí pneumatik
Jste-li majitelem staršího vozu Renault a chcete svému automobilu zajistit kvalitní servis, pak navštivte v Olomouci či Šumperku Auto Kubíček, kde pro vás mají řešení - servis 5+ pro vozy Renault.
Dodavatel elektřiny a plynu – výhodná cena pro firmu i domácnost
Dodavatelem elektřiny a plynu, u kterého máte jistotu výhodné ceny pro firmy i domácnosti, je společnost RIGHT POWER, a.s., organizační složka nabízející také široký sortiment asistenčních služeb.
Vyřízení kotlíkové dotace zdarma - servis a prodej nových kotle Rojek, Benekov
Kotlíkovou dotaci Vám zdarma vyřídí naše společnost Centrum nářadí s.r.o., která se zaměřuje na servis a prodej nových kotlů Rojek a Benekov.
Uhelné sklady Nové Město nad Metují – Paliva Jelen
Uhelné sklady – Paliva Jelen má pro své zákazníky nejen z okolí Nového Města nad Metují skvělou prodejní akci na uhelné brikety a uhlí. Prodejní akce Paliva Jelen: uhelné brikety REKORD 2 – 1q jenom za 455,- kč kostka hnědá Ledvice od 349,- kč/q ořech I. hnědý Ledvice od 315,- kč/q ořech II. hnědý Ledvice od 285,- kč/q Doprava uhlí, ...
Sklenářství Praha 5  - komplexní služby od návrhu až po realizaci
Sklenářství SAŠ nabízí zasklívání oken, dveří, balkónů, zimních zahrad a skleníků.Dále provádíme pískování skel a zrcadel, rámování a paspartování.
SAŠ GLASS s.r.o. Sklo, Interiéry, Exteriéry
Proměňte starý nábytek v nový - profesionální renovace dodá nábytku novou krásu
Pokud máte doma starou truhlici, židle nebo jiný starý nábytek, pak jej vložte do rukou profesionálního restaurátora Marka Přikryla z Přerova blízko Olomouce, který vám nábytek zrenovuje a opraví.
Bezpečnostní, protipožární, protihlukové, klima dveře nebo dveře HPL - vzorková prodejna Praha 4
Velký výběr speciálních dveří jako jsou například dveře bezpečnostní, protipožární, protihlukové, klima dveře nebo dveře HPL najdete v naší vzorkové prodejně v Praze 4.
Opravy, běžné defekty, průrazy, průpichy pneumatik, duší
Veškeré běžné opravy pneumatik provádí Autoservis a pneuservis Tricar Limit Zlín. Vyspravíme boční průrazy, průpichy pneumatik, provádíme lepení duší.
Výroba sportovních medailí a pamětních medailonů všech tvarů a motivů na zakázku
Sportovní medaile, pamětní medaile, odznaky i vyznamenání všech tvarů, rozmanitých materiálů a velikostí pro Vás vyrobí Medailerství ve Strakonicích
Automatizační technika pro firmy|Kralupy nad Vltavou
Automatizační techniku firmám dodáme, nainstalujeme do provozu a poté regulujeme a provádíme odborný servis. Produkty dodáváme do těžkého i lehkého průmyslu, farmacie, energetiky, vodohospodářství a automobilového, kosmetického a potravinářského průmyslu. Nabízíme Vám analyzační techniku, bezpečnostní, hasicí, řídicí, informační a databázové ...
ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník
Klimatizace, autobusy, mimibusy, trolejbusy, sanitky, opravy kompresorů
Provádíme a montujeme klimatizace pro různé druhy autobusů, minibusů, trolejbusů i sanitek, zajišťujeme i opravy kompresorů pro klimatizace.
Specialisté na ofsetový tisk materiálu Praha - každá zakázka je u nás prioritní
Potřebovali byste něco vytisknout ve větším počtu výtisků a v co nejlepší kvalitě? Společnost Tomos Praha zajišťuje ofsetový tisk na špičkové úrovni.
Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí
Květová terapie, květové esence na míru, pro děti-řešení na životní i zdravotní problémy
Květová terapie poskytuje řešení na životní i zdravotní problémy, je vhodná i pro děti. V regionu Zlín, Zlínský kraj působí Zuzana Hanáková, připraví Vám kombinaci květové esence na míru.
Hobby market-potřeby pro malíře, obkladače, podlaháře, elektrikáře
Prodejna PRO-DOMA Tvarožná je Hobby market pro řemeslníky v regionu Brno a okolí. V sortimentu jsou stavebniny a potřeby pro malíře, obkladače, podlaháře, elektrikáře.