Aktuální microsite

Kompletní výstavba moderních dřevostaveb - rychlé a levné bydlení
Ve firmě Stavril s.r.o. si poradí nejen se stavbou střechy na klíč, ale také vám zajistí kompletní výstavbu moderních dřevostaveb v Šumperku i Olomouci.
Ubytování u štěrkových jezer s možností koupání a rybaření
V Penzionu Na mlýně máte možnost ubytování přímo u štěrkových jezer nedaleko Uherského Hradiště. Výhodou je možnost koupání a rybaření, rybolovu pro ubytované hosty.
Půjčovna Uherský Brod-svatební šaty a obleky, obstaráme účesy i líčení
Svatební šaty a obleky pro pány zapůjčí Půjčovna a Svatební studio DáMa Uherský Brod a postaráme se Vám i o líčení a krásný účes.
Lisování plastových dílů Kolín - z vlastně vyrobených forem
Zajistíme vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie což jsou dvoubarevné díly nebo díly ze dvou různých materiálů.
TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín Výroba forem na vstřikování plastů Kolín
Vonné, čajové svíčky, Yankee Candle, aroma sortiment, aromalampy, vonné tyčinky
Vonné svíčky, čajové svíčky, Yankee Candele, aroma sortiment, aromalampy, vonné tyčinky, pohlcovače pachu a jiné kvalitní a voňavé zboží najdete v našem e-shopu - | Z - TRADE s. r. o..
Městské lázně Zlín, finská sauna, parní kabiny, krytý bazén-celoroční provoz
V budově Městské lázně Zlín je nejen krytý bazén a dětský bazén, ale také finská sauna a prohřívací parní kabiny. Máme celoroční provoz.
Kamenictví, kameník, kamenné pomníky, renovace,  kvalitní kamenické práce Náměšť nad Oslavou
Kamenictví, kameník, kvalitní kamenické práce, realizace, renovace kamenných pomníků, čištění pomníků. Výrobu kvalitních pomníků zajišťuje firma Kamenictví Josef Hrubý.
Oplechování střechy, okapové systémy-specializované klempířství
Firma Renova je specializované klempířství na architektonické detaily. Provádí tedy nejen okapové systémy a oplechování střechy, ale i opravy střechy kostela nebo kapličky.
Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě
Plánujete-li stavbu nové nebo rekonstrukci staré střechy, pak u společnosti Sefran najdete vše potřebné. Klempířské prvky, střešní latě, desky a vše ostatní, co se střech týká máme na jednom místě.
SEFRAN s.r.o.
Výstavba, opravy, rekonstrukce, revize výtahy, výtahové plošiny Opava
Společnost VÝTAHY SILESIA s.r.o. se zabývá montážemi, opravami a servisem výtahů v Opavě a okolí.
Sáčky a pytle na odpad Plzeň - papírové, mikrotenové, polyethylenové pytle
Společnost OBALY GREIT s.r.o. z Plzně se zabývá prodejem sáčků a pytlů na odpad - sáčky do odpadkových kosů, mikrotenové pytle a také pytle papírové a polyethylenové.
Pneuservis pro motocykly a nákladní automobily, uskladnění pneumatik
Přezutí, výměny a opravy pneumatik pro motocykly či nákladní automobily zajišťuje pneuservis NECHMAČ-pneu, s.r.o., Karlovy Vary – Tuhnice. Nabízíme také uskladnění či prodej pneumatik.
Výroba a prodej LED osvětlení, žárovek, zářivek a reflektorů
LED zářivky, žárovky, reflektory, panely, světlomety a další LED zdroje světla vyrábí společnost C3M s.r.o., Chrudim. Nabízíme kvalitní LED osvětlení, včetně poradenství a příslušenství.
Solární systémy pro rodinné domy i průmyslové stavby - instalace
Pokud chcete ušetřit na vytápění, pak jsou pro vás řešením solární systémy, které jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak pro průmyslové stavby. Jejich odbornou instalaci vám zajistí Wagner instalace.
Hybridy slunečnice Kněževes - dodávka kvalitních polních plodin (osiv)
Podpořte své pěstování kukuřice kvalitním osivem v podobě hybridů. VP AGRO nabízí bohatou nabídku hybridů. Spolehněte se na více jak dvacetiletou tradici VP AGRO v oblasti výroby a prodeje osiv.
Pronájem, půjčovna elektrocentrál, dieselagregátů při odstávkách elektrické energie
PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík se zaměřuje na zapůjčení dieselagregátů a elektrocentrál při odstávkách, výpadcích elektrické energie nebo na místech, kde je připojení k běžnému zdroji obtížné.
PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.
Stavba plynovodů, kanalizací a vodovodů Kolín
Stavbu plynovodů, kanalizací a vodovodů v Kolíně Vám dodává firma GASKO a. s. Kromě výstaveb plynovodů, vodovodů a kanalizací provádíme protlaky pod komunikacemi a vyhledáváme podzemní sítě.
Vzdělávací otevřené kurzy Praha - Cegos Solutions výuka managementu -  individuální přístup k kontinuální výuce
Manažery vyučujeme management pomocí kurzů Cegos Solutions. Všechna školení probíhají v našem pražském centru.
Technoart Teplice - zpracování keramických obkladů a dlažby na zakázku
KERSTAV SZABOVÁ s.r.o. ve svém sortimentu nabízí ve spolupráci s partnerskou plzeňskou firmou TechnoArt následným zpracováním dlažby a keramických obkladů - mozaiky, leštění hran, pískování povrchů.
Pneuservis, pneuservisní služby pro nákladní i osobní auta a stavební stroje
Pneuservis pro nákladní i osobní auta a stavební stroje a nakladače najdete u ČSAD Havířov a.s., kde Vám poskytnou profesionální pneuservisní služby.
Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu
Plánujete postavit oplocení, hledáte vhodné místo pro zahájení stavby nového domu? Přesně pro tyto účely se vám bude hodit přesné vytyčení hranic pozemků od geodetické kanceláře Ing. Pavla Dvořáčka.
Ing. Pavel Dvořáček Geodetická kancelář Tábor
Hotel, ubytovna, italská restaurace-ubytování ve Zlíně se snídaní, s parkováním
Hotel Saloon Zlín poskytuje ubytování se snídaní. Součástí objektu je italská restaurace. Nyní je Vám ve Zlíně k dispozici i naše ubytovna. Ubytování pro hosty i s parkováním.
Střechy na klíč, na míru - stavba, montáž střešní krytiny
Stavril s.r.o. sídlící v Šumperku vám postaví střechu na míru (na klíč) dle vašich představ. Zajistíme vše od stavby, montáží a dodávky střešních krytin pro Olomouc, Šumperk, Prostějov i Zábřeh.
Regulace vytápění na míru firmám i rodinným domům
Pokud chcete ušetřit náklady na energie za vytápění, obraťte se na společnost Largo Kab v Olomouci - zajistí na míru regulace vytápění pro malé i velké firmy a rodinné domy.
Vymáhání pohledávek, provádění exekucí, dražby a exekutorské zápisy
Provádění exekucí a dražeb, sepisování exekutorských zápisů a další činnost související s exekučním řízením zajišťuje Mgr. Jan Jindra, Exekutorský úřad Semily se sídlem v Turnově.