Aktuální microsite

Náhradní plnění - Výhoda pro firmy jak ušetřit | Náchod
Výhoda pro firmy, které chtějí ušetřit je náhradní plnění. Touto výhodou se zabývá firma ZeNa z Náchoda. ZeNa chráněná dílna s.r.o. zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby. Ptáte se proč náhradní plnění? Jaké jsou a budou výhody pro vaši firmu? Opravdu můžete nějak ušetřit na náhradním plnění? Naše firma ZeNa nabízí náhradní plnění pro ...
Obkládání krbu kamenem | Opočno, Nové Město nad Metují
Kamenné obložení krbu dodá každému interiéru nádech noblesy a luxusu, zároveň je také velmi trvanlivé a odolné.
Martin Holanec Kamenosochařské práce Náchod
Difusně otevřená konstrukce dřevostavby - regulace množství vodní páry
Difusně otevřená konstrukce dřevostavby od specialistů na dřevostavby Vám zajistí regulaci množství vodní páry vstupující do obvodové konstrukce.
Kabelová konfekce - kabelové svazky pro automobilový průmysl - Náchod
Automobily jsou plné nejrůznějších kabelů, drátů a kabelových svazků, které se mohou zdát na první pohled nedůležité. Právě ty nejmenší kabely, kabelové svazky a další takzvaná kabelová konfekce ale často hrají zásadní roli. Výrobci automobilů na to proto musí myslet a používat to nejlepší, co je na trhu k dostání. Hledáte i vy kvalitního ...
MAT - Servis zahradní techniky, Havlíčkův Brod
V Havlíčkově Brodě vám zaručujeme výhodný servis zahradní techniky. Porouchanou zahradní techniku dokážeme uvést v krátké době do původního stavu. Nelámejte si hlavu kam do servisu a využijte servisní služby od firmy MAT – Milan Milichovský. O zahradní techniku se vám dobře postaráme a uděláme vše proto, aby jste mohli zase brzy fungovat na ...
Komplexní služby v oblasti prodeje i pronájmu nemovitostí, bytů, domů i pozemků
Profesionální servis při prodeji, koupi i pronájmu nemovitostí nabízí realitní kancelář FOX REALITY, Ing. Stanislav Douša, Karlovy Vary. Zajistíme prohlídky nemovitostí, smlouvy i další náležitosti.
Kompletní rekonstukce domů, bytů a budov - stavby na klíč Praha
Stavby na klíč jsou v dnešní době velmi populární, poněvadž šetří váš čas a vaše starosti.
Měření hluku a vibrací Praha - směrnice 2000/14/ES ( NV č. 9/2002 Sb.)
Pro měření hluku a vibrací určitých zařízení je zde Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, a.s.
Státní zkušebna strojů a.s. TECHNICKÉ ZKOUŠKY STROJŮ A VOZIDEL
Dekorované sklo podle Vašich představ si vybírejte až z 11 dekorů
Oživte Vaší kuchyň originálním dekorovaným sklem – sklo je moderní a naprosto nenáročné na údržbu – nabízíme skleněné obklady v rozmanitých provedeních - TRESEBURG s.r.o.
Prodej náhradních dílů na nákladní automobily a autobusy Vysočina
rozpěrné tyče, autožárovky, hydraulické přístroje, brzdové systémy, filtry, autobaterie, výfukové systémy, spojky motorů, podvozkové části
Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, Brno
Kamenný koberec do venkovních i vnitřních prostor, kamínkové koberce, pokládku kamenného koberce, prodává a zajišťuje firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.
PRESSTONE
Přestavba, rekonstrukce a renovace koupelny s veškerým komfortem
Plánujete-li přestavbu, renovaci či rekonstrukci koupelny, pak si na to pozvěte odborníky ze společnosti Wagner instalace, která vám zajistí kompletní instalatérské a plynařské práce nejen v Šumperku.
Programátor a obsluha CNC obráběcího centra s praxí - volná pracovní pozice
Společnost Washina engineerging s.r.o. nyní nabízí možnost volné pracovní pozice na místo - programátor a obsluha CNC obráběcího centra s praxí ve Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem.
Penzion pro cyklisty, restaurace, ubytování, dovolená, Třebíčsko, Mohelno
Ubytování, penzion pro cyklisty, restaurace, stravování, ubytování v apartmánu, hezká dovolená na Třebíčsku v Hrotovicích v penzionu a restauraci U Floriánů.
Prodej střešních systémů - tašky Tondach, krytina Ruukki
Pokud se chystáte rekonstruovat střechu a hledáte kvalitní střešní krytinu, která opravdu vydrží, pak se zaměřte na tašky Tondach nebo krytinu Ruukki. Vše seženete ve firmě SEFRAN v Šumperku.
SEFRAN s.r.o.
Kompletní pokrývačské, klempířské práce-střecha na klíč za pár týdnů
Pokud je Vaším partnerem pro pokrývačské, klempířské práce firma Renova střechy, Vaše střecha bude dodána na klíč již za pár týdnů. Působíme v regionu Kroměříž, Vyškov, Brno.
Svářečský dozor pro zajištění kvality svařovacích procesů
Svářečský dozor při svařování a pájení Vám nabízí společnost JP Welding – Ing. Jiří Paleček z Prachatic. Zajistíme zpracování technologických postupů, školení pracovníků, řízení a koordinaci činnosti.
Pevné přírodní nehty-eshop s produkty pro zpevnění nehtů Top coat Fantasy 5v1
Zpevnění přírodních nehtů je možné díky přípravku Top coat Fantasy 5v1. V eshopu firmy ENII-trade Uherské Hradiště můžete vybrat produkty pro zdravé a pevné nehty.
Vybavení pro školky-dětských hřišť, na zahradu i do herny
Stolařství Smetana dodává v regionu Uherské Hradiště vybavení pro školky - různé prvky dětských hřišť na zahradu i interiérový nábytek a vybavení do vnitřní herny.
Stylová restaurace s centrálním krbem-bowling, denní menu ve Zlíně
Vyzkoušejte denní menu v restauraci 9evítka Zlín. Naše stylová restaurace s centrálním krbem má profi kuchaře, dopřejte si kvalitní jídlo. Rezervovat si můžete i bowling.
Privátní plastická a estetická chirurgie zlepší Váš zevnějšek
Plastika - estetika Zlín, privátní plastická a estetická chirurgie je tu s radou jak zlepšit Váš zevnějšek. Přijďte k nám na konzultace.
Ubytování v soukromí, v penzionu, v apartmánu-Nízké Tatry
V lokalitě Nízké Tatry najdete útulné ubytování v apartmánu s dostatkem soukromí - v penzionu Apartmány Anička. V dosahu Bešeňová, Liptovský Mikuláš.
Velkoformátový tisk a gravírování nejen pro oblast reklamy
Gravírování, velkoformátový tisk i další služby vám nabízí Olomoucká reklamní agentura BB DESIGN s.r.o. Ať už chcete vytvořit velký billboard, vizitky nebo dárkové předměty, jsme tu pro vás.
Jídelní stoly a židle vhodné pro kulturní domy, hotely, restaurace i domácnost – výroba, prodej, eshop
Jídelní stoly a židle vhodné pro kulturní domy, hotely, restaurace i domácnosti zajišťuje společnost Nábytek Strakoš, která se specializuje na jejich výrobu i prodej na svém eshopu.
Robotizovaná pracoviště jsou posilou podniku Praha - zvýšení konkurenceschopnosti
Jak zajistit efektivitu a zvýšit tak konkurenceschopnost svého podniku? Pořiďte si plně robotizované pracoviště. Dopomůže vám k němu CZ.TECH Čelákovice, která se zabývá jejich výrobou a prodejem.
CZ.TECH Čelákovice, a.s. Prodej zarovnávaček a navrtávaček Praha