Aktuální microsite

Podvozkové díly, ocelové podvozky, pogumované kryty a desky, velkoobchod, maloobchod
Velkoobchod, maloochod - podvozkové díly, ocelové podvozky, pogumované kryty a desky, kompletní podvozky i náhradní díly dodává firma RENOMAG spol. s r.o. z okresu Brno-venkov.
Certifikovaný partner pro EET řešení MARKEETA - EXPERIA GROUP, s.r.o. Pardubice
Elektronické evidence tržeb - zajišťujeme veškerý servis k evidenci tržeb - EXPERIA GROUP, s.r.o. Pardubice
Profesionální výměna autoskel – vše zařídí odborná firma AUTOSKLA GREGI
Výměna autoskel zdarma – u nás na provozovně proběhne kvalitní profesionální výměna
Záruční i pozáručná servis a prodej zahradní a komunální techniky
Prodej kvalitní zahradní a komunální techniky různých značek a následně záruční i pozáruční servis zajistí na Znojemsku firma Agroservis Holý
Vrtací a bourací aku kladivo Milwaukee SDS-MAX - první 18V 5kg kladivo na světě!
Přijďte si pro výjimečné vrtací a bourací aku kladivo Milwaukee SDS-MAX do KVP servis s.r.o. v Opavě. Je to první 18 V a 15 kg kladivo na světě!
KVP servis s.r.o. Svařovací technika Opava
Prodej brusiva TYROLIT, nářadí, nástrojů a strojů - TECHCENTRUM s.r.o. Česká Třebová
Navštivte náš E-shop s rozmanitou nabídkou brusiva TYROLIT a NORTON - velkoobchod a maloobchod brusiva
Unikátní systém monitoringu ČOV na základě datových přenosů, sledujte odkudkoliv provoz ČOV
Snadné sledování provozu ČOV prostřednictvím Internetu, hned víte co se s vaší čističkou děje - monitorování ČOV na základě internetového spojení
Vytyčení vlastnické hranice pozemku Hradec Králové
Vytyčení vlastnické hranice pozemků je pro nás díky našemu profesionálnímu týmu z Hradce Králové hračkou. Vytyčení vlastnické hranice pozemku se nejčastěji provádí, když potřebujete: - dodržet odstup stavby od vlastnických hranic - stavbu oplocení - osazení stavby na hranici pozemku - když kupujete nebo prodáváte nemovitost - když ...
Drobné dřevěné stavby-zahradní domky, altány ze dřeva
Firma ROGAT Uherské Hradiště staví i drobné dřevěné stavby k různým účelům, postavíme Vám zahradní domky, altány ze dřeva, kůlny na nářadí.
Prodej autolaků a barev na auto - vzorníky světových automobilek pro perfektní výběr
Na prodej autolaků a barev na auto se specializuje společnost Janků Autolaky s.r.o. působící v okolí Ostravy a Havířova, která nabízí pro váš perfektní výběr vzorníky světových automobilek.
JANKŮ AUTOLAKY s.r.o. Ostrava
Pozemní stavitelství-komunikace, zpevněné plochy
V oboru Pozemní stavitelství poskytuje práce firma TUFÍR z okresu Uherské Hraditě. Zaměření na pozemní komunikace a zpevněné plochy, jejich výstavbu i rekonstrukce.
Zdravotní matrace e-shop
Kopeko, s.r.o. je společnost zabývající se zdravím spaním, tedy prodejem postelí, zdravotních matrací a dalšího příslušenství. Společnost má kamennou prodejnu v Písku, ale nově založila i e-shop.
Kvalitní chlebové směsi, chlebová mouka - prodej mlýnských výrobků
Kvalitní chlebové směsi a chlebovou mouku seženete u firmy Naděžda Feithová, ALFA mlýn a balírna Pouzdřany - zaručíme vám prodej kvalitních mlýnských výrobků.
Barvy a laky na dřevo prodej Praha  - vše na bázi přírodních olejů a vosku
Barvy a laky na dřevo na bázi přírodních olejů a vosku oživí a zušlechtí dřevěný nábytek a obložení ve Vašem domově. Zakoupit je můžete v Praze.
Nejlevnější průsvitné zastřešení MONOCLEAR-HT Praha - 10 let záruka na UV stabilitu
Průsvitné zastřešení MONOCLEAR-HT, které se hodí jako střešní krytina hal, sportovišť, zemědělských a průmyslových objektů, balkonů a pergol s nejlepší cenou na trhu přináší společnost MOOS.
MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy
Zabezpečení domů a bytů - Kamenice u Prahy - Ládví
Pro bezpečí Vás i Vašeho majetku představujeme nový zabezpečovací systém REXhome.
Příspěvky na brýle od pojišťovny v optice Cvikr Praha 9
Optika Cvikr na Praze 9 Vám poradí s příspěvky od pojišťoven na brýle a komponenty. Ze zákona musí každý platit zdravotní pojištění a z toho plynou i určité výhody pro nás platící občany. Jednou z výhod je i příspěvek na dioptrické brýle a optické pomůcky. Nárok máme na akutní i preventivní ošetření u lékaře, který má smlouvu s pojišťovnou. Od ...
Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
Emisní počítače a kontinuální monitoring emisí (CEMS) – systém TAL
Firma ELIDIS s.r.o. již více než 20 let pracuje v oboru kontinuálního měření emisí (CEMS) a jeho vyhodnocování pomocí emisních počítačů.
Kalibrační laboratoř, kalibrace České Budějovice
Kalibrační laboratoř a kalibrace vede v Českých Budějovicích firma KSQ. Obory služeb výzkumného pracoviště - délka, tlak, moment síly, rovinný úhel, teplota, relativní vlhkost.
Převzetí vaší výroby a dodržení termínů odevzdání zakázky při opravě výrobního stroje
Prototipová výroba s.r.o. Vám převzetím výroby pomůže zachránit zakázky a zajistí splnění termínů v případě, že se vám pokazí váš výrobní stroj a musí do opravy.
Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů
V naší nabídce naleznete nepřeberné množství svítidel. V internetovém obchodě si můžete vybrat z katalogů z řad RED, Design a Profesional. Svítidla naleznete jak pro interiér, tak pro exteriér. Řada svítidel RED je specifická svými vlastnostmi. Důraz je kladen na jednoduchost a efektivnost svítidel. Funkčnost vyhovuje moderní ...
Instalace, aktualizace, nastavení a  servis PC (počítačů) nebo notebooku
Navštivte prodejnu COMFOR v Opavě, kde se postaráme o Váš počítač či notebook a jeho bezproblémový chod. Provedeme veškeré instalace a servis, který zaručí bezchybné nastavení Vašeho počítače.
Venkovní a vnitřní žaluzie Ústí nad Labem
Zastínění prostoru, světelná pohoda, zamezení úniku tepla a úspora nákladů, ochrana před nezvanými hosty – jen některé výhody venkovních a vnitřních žaluzií od firmy ars Ústí s.r.o. z Ústí nad Labem.
Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo
Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba ve své nabídce nabízí společnost Klima-Classic Praha. Jedná se o systém vytápění, který je šetrný k životnímu prostředí a jeho uživateli ušetří náklady.
Prodej a servis zahradní techniky Stihl a Viking - autorizovaný prodej
Prodej a servis zahradní techniky značky Stihl a Viking - zahradní křovinořezy, motorové pily nabízí firma Modrohorské Humno, s.r.o. ve Velkých Pavlovicích.