Aktuální microsite

Výměna kotlů, rekonstrukce výměníkových stanic
Pokud vám dosloužil starý kotel a chystáte se na jeho výměnu, pak kontaktujte firmu Wagner instalace, která vám se vším pomůže. Také zajistí rekonstrukci výměníkových stanic v Zábřehu i Šumperku.
Brzdové válce - široká nabídka brzdových a náhradních autodílu
VE-ŽA TRUCK autodíly spol. s r.o.sídlící v Opavě se specializuje na prodej brzdových válců, náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily.
Plechové střechy, klempířské prvky, okapy-výroba
Firma Renova střechy dodá plechové střechy v regionu Brno, Prostějov. Vyrábíme klempířské prvky, okapy, oplechování.
Beton pro stavbu silnic a chodníků Praha - různé druhy nabízeného betonu
Společnost TBG Metrostav, s.r.o. vyrábí ve svých betonárnách v Praze betony různého druhu. Významnou skupinu nabízených betonů tvoří beton pro stavbu silnic.
TBG METROSTAV s.r.o. Betonárna Praha - Rohanský ostrov
Obaly z nasávané kartonáže - ochranné a balící proložky pro průmysl a spotřební elektroniku
Obaly z nasávané kartonáže vyrábí firma DECAPULP ze Vsetína. Nabízíme kvalitní a recyklovatelné ochranné a balící proložky pro průmysl a spotřební elektroniku .
Prodej náhradních dílů Škoda a Opel Plzeň - díly pro osobní i nákladní automobily
Autokomplet - servis Plzeň s.r.o. nabízíme náhradní díly pro nákladní vozy a většinu osobních automobilů, u kterých se především specializujeme na značky Opel a Škoda.
Výměna olejů, plnění, dezinfekce, autoklimatizace, kompletní servis, Znojmo
Kompletní servis klimatizací, výměna olejů, plnění, dezinfekce, autoklimatizace a veškeré autoservisní služby zajistí firma OMV Znojmo Ing. Marek Kuchynka.
Kamenické práce, schody, parapety z kamene, rekonstrukce Hrotovice
Specializace na kamenické práce, kameník, schody, parapety z kamene, kamenosochařské práce, schody či parapety z kamene vyrábí Kamenictví Josef Hrubý.
Potřeby pro výtvarníky - barvy, rámy, štětce Jihlava, Vysočina
FIMA hmoty, rámy, štětce, barvy, palety, nažehlovací korálky, lepidla, dekorace na zeď, fixy, kontury, barevné papíry,mechové pryže, razítka
Dodávky stavebních prací - stavby rodinných domů na klíč
Vyhněte se zbytečnému stresu při stavbě rodinného domu a přenechejte vše na odborníky z firmy K-Invest - zajistí vám kompletní dodávku stavebních prací na klíč.
Luxusní svatební šaty Maggie Sottero-prodej v Salonu DáMa
Nádherné luxusní svatební šaty Maggie Sottero můžete zapůjčit ve Svatebním salonu DáMa Uherský Brod, zde jsou tyto značkové šaty i na prodej.
Pěnové výplně výplně sedadel pro automobilový průmysl – kvalitní výplně zaručují odpovídající tuhost sedadel
Certifikované výplně sedadel pro automobilový průmysl – komfortní, pohodlné a zároven bezpečné budou vaše sedadla v automobilech od firmy Fehrer Bohemia s.r.o. Česká Lípa
Komplexní advokátní služby ve všech odvětvích práva
Právní pomoc Vám nabízí Advokátní kancelář JUDr. Jaroslava Moravcová. Zabýváme se občanským, rodinným, trestním, pracovním i obchodním právem, zastupujeme poškození i obviněné v trestním řízení.
Restaurace a music club PHILADELPHIA – zábava v centru Pardubic
Restaurace a music club PHILADELPHIA v Pardubicích Vám nabízí kvalitní českou a mezinárodní kuchyni, pravidelné diskotéky, večírky i možnost uspořádání soukromých oslav či firemních akcí.
Vysprávky komunikací, opravy silnic, chodníků, propadlin a výtluků
Správa a údržba silnic Kroměřížska s.r.o. zajišťuje vysprávky komunikací, cest, opravy povrchů silnic, chodníků, propadlin a výtluků a další práce související s opravami komunikací v okrese Kroměříž.
Příprava vozidel na STK a emise Plzeň - opravy automobilů, prodej náhradních dílů
STK a emise v Plzni spolehlivě a rychle u firmy Autokomplet 91. Neprovádíme pouze STK a emise, ale Vaše auto kompletně připravíme na budoucí kontrolu. STK, emise a servis na jednom místě.
Školní nábytek pro radost z učení – Hradec Králové/Chlumec nad Cidlinou
Firma Terom vyrábí školní nábytek různého druhu, díky kterému dokonale vybavíte vaše třídy do posledního detailu.
Zdravotnické potřeby Třeboň - prodej rehabilitačních lehátek a stolů pro zdravotnictví
Výrobou a prodejem zdravotnických potřeb se věnuje RESI Třeboň spol. s r.o. V nabídce společnosti naleznete především lehátka určená pro rehabilitaci, zdravotnictví nebo fyzioterapie.
Ubytování u pražského letiště - levné a přitom kvalitní, po rekonstrukci
Hotel FBA se nachází v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla. Po téměř dvouleté kompletní rekonstrukci nabízí nyní levné ubytování v moderních prostorách.
FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
Realizace, stavby domů na klíč i drobné stavební úpravy Olomouc, Uničov
Rodinný dům by měl být především pevný a kvalitně postavený. Právě od toho je tu firma K&P Stavby Therm! Realizujeme stavby domů, stavby na klíč i drobné stavební úpravy.
Nejlepší práškové lakování pro kovové předměty Komaxit
Nejlepší povrchovou úpravou pro váš kov je práškové lakování Komaxit. Metafo Liberec provádí povrchovou úpravu kovových předmětů na zakázku včetně práškového lakování. Práškové lakování kovových dílů - Komaxit. Povrchová úprava ocelových, hliníkových i pozinkovaných plechů, krytů, profilů, trubek, rámů, svařených dílů, odlitků, konstrukcí, ...
Kuličkové šrouby nejvyšší kvality
Kuličkové šrouby, které vám v naší společnosti nabízíme, jsou vyráběny přesně dle předepsaných norem a předpisů.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
Regulace vytápění, instalace rozvodů - ušetřete náklady na energie za vytápění
Chcete-li ušetřit náklady na energie za vytápění objektu a nevíte si rady, tak se neváhejte obrátit na firmu Largo Kab, která vám zajistí instalaci rozvodů a zařízení pro měření a regulaci.
Rekonstrukce koupelen a bytových jader, obkladačské práce
Rekonstrukce koupelen i bytových jader provádí společnost BÁRTA – KOUPELNY z Poličky v Pardubickém kraji. Postaráme se o kompletní realizaci, od návrhu až po obkladačské práce.
Hotel VEBA Broumov- firemní akce, školení a kongresy trochu jinak
Nádherné historické prostory, příroda a grilování na terase, i takhle mohou vypadat firemní akce, školení, či teambuildingy. Nevěříte? Pak je na čase, abyste poznali Hotel VEBA. Hotel VEBA v malebném městě Broumov vám totiž nabízí dokonalý standard v oblasti ubytování, stravy i volného času. Vaše firemní akce či kongresy tak dostanou zcela jinou ...