Aktuální microsite

Voda, topení, plyn Louny - montáže, rekonstrukce, maloobchodní prodej
Voda, topení, plyn - o to vše se postará společnost Instala KRT s.r.o. z loun. Nabízí montáže, rekonstrukce, ale i maloobchodní prodej potřebného materiálu.
Podélné, příčné opevnění břehů, rozšíření, čištění koryt potoků, řek
Účinná ochrana proti povodním je čištění koryt potoků a řek, případně rozšíření koryt a opevnění břehů vodních toků. Společnost ZEPAR své služby nabízí v regionu Uherské Hradiště, Zlín, Olomouc.
Prodej inkontinenčních kalhotek, plen, pomůcek pro dospělé Třebíč
Prodej inkontinenčních pomůcek, pleny, ochrana lůžka, vložky, kalhotky, body, overaly a další potřeby pro dospělé zajišťuje Jana Roubcová působící v Třebíči.
Certifikace, homologace lesnických a zemědělských strojů - zemědělské a lesnické traktory
Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, a.s. jako notifikovaná osoba Evropského společenství NB 1016. zajišťuje certifikace a homologace lesnických a zemědělských strojů.
Státní zkušebna strojů a.s. TECHNICKÉ ZKOUŠKY STROJŮ A VOZIDEL
Bytové klimatizační jednotky, mobilní klimatizace, vzduchotechnika
prodej bytových klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel, mobilní klimatizace, vzduchotechnika, čištění montáž a servis zajistí KLIMASPOL, spol.s r.o.
Prodej dětských postelí, zdravotních matrací a roštů - vybavení pokoje
Spánkové studio Ráj spánku v Jihlavě se zabývá prodejem kvalitních dětských postelí, zdravotních matrací, roštů a dalších doplňků pro vybavení pokoje Vaší ratolesti.
Ráj spánku ETIS s.r.o.
Zahradní technika a nářadí pro zahradu - prodej zahradní i zemědělské techniky a náhradních dílů
Firma Ing. Vladimír Beneš AGS Agro Sortiment se sídlem v Židlochovicích u Brna se zabývá prodejem kvalitní zahradní techniky a nářadí pro zahradu.
AGS Ing. Beneš Agro sortiment
Pravidelný profi úklid firem a administrativních budov
Pravidelný profi úklid vaší firmy nebo administrativní budovy vám nejen v Olomouci, ale také v Brně zajistí úklidová firma Geisler.
Sněhové zábrany Ústí nad Orlicí - výroba i montáž sněhových zábran i střešních zachytavačů
Na výrobu a montáž sněhových zábran a střešních zachytávačů se specializuje společnost BezVa, spol. s.r.o. z Ústí nad Orlicí. Celková činnost společnosti zahrnuje výrobu klempířských prvků.
Rychloběžná fóliová vrata Speedrol do interiéru i exteriéru
Firma Večerek Tomáš s působností po celém Moravskoslezském kraji, převážně pak v Opavě a Ostravě, Vám nabízí rychloběžná fóliová vrata Speedrol do interiéru i exteriéru.
Večerek Tomáš Vrata a brány
Garanční prohlídky, servis dodávkových automobilů Mercedes-Benz
Spolehlivé garanční prohlídky a servis dodávkových automobilů Mercedes-Benz provádí společnost MB rent v Brně v Ponětovicích. Poskytuje široké spektrum služeb za bezkonkurenční ceny.
Prodej, eshop motorové oleje, maziva a autobaterie - odborné poradenství při výběru
Motorové oleje, maziva a autobaterie můžete nakoupit v prodejně firmy Autodíly Oil Centrum s.r.o. v Ostravě nebo na eshopu. Poskytujeme také odborné poradenství při výběru produktů.
Led reflektory, pásky, žárovky, mechanické spínače, tahový spínač řetízkový - eshop
Elektromontážní firma BNC elektro z regionu Kroměříž provozuje eshop, kde pořídíte mechanické spínače, senzorovou techniku, kabely, zásuvky a Led osvětlení MAX LED-reflektory, žárovky, pásky, trubice.
Ocelové a nerezové schodiště, stěny, ocelové prosklené stěny
výrobu z nerezu, schodiště na zakázku, ocelové prosklené stěny, světlíky, atypickou zámečnickou výrobu, obrábění, prosklené fasády zajistí firma REMING, spol. s r.o.
Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn
Prodej čistících a ošetřovacích prostředků určených pro laminátové podlahy. Běžné čistící i impregnační prostředky, dodává firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.
DEMA DEKOR CZ floorcolor servis s.r.o.
Třískové, přesné CNC obrábění kovů, broušení kovů
Firma DZ KOVO z regionu Kroměříž přijímá zakázky na přesné CNC obrábění kovů a broušení kovů. Třískové obrábění kovů provádíme na moderních strojích, máme více než 15 let zkušeností v oboru.
Interiérový krb z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů
Interiérové krby z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů, cihlové, pískovcové, kachlové a omítané krby Vám postaví firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík ve Moravském Krumlově.
Šrouby, matice, hřebíky a jiný spojovací materiál - prodej, železářský sortiment
Spojovací materiál jako jsou šrouby, matice, podložky, hřebíky, vruty a sortiment železářství sežene v okolí Krnova a Bruntálu u firmy GAVENDA s.r.o.
GAVENDA s.r.o. Železářství Krnov
Kvalitní hydroizolace plochých střech, izolace balkónů a teras
Specialista na izolaci balkonů a teras, práce v oblasti hydroizolace. Kvalitní hydroizolaci plochých střech zajistí firma Pavel Daňhel, působící v okolí Moravského Krumlova.
Správa a údržba nemovitostí Prachatice, služby vlastníkům a nájemníkům nemovitostí
Zajištění běžné údržby, menších i větších oprav a udržování správcovské činnosti v objektech vykonává Městská správa domů a bytů s.r.o. v Prachaticích.
Zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly - prodejce sportovní výživy a doplňků
Pokud chcete podpořit imunitu a zdraví, navštivte prodejnu Zdraví a fitness v Olomouci, kde naleznete výrobky z oblasti sportovní výživy, zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly a další doplňky.
Anhydritový litý potěr AnhyLevel pro srovnání podlahy - rychlá pokládka s vysokou finální pevnosti
Společnost CEMEX patří v České republice k předním výrobcům a dodavatelům litých potěrů. Naše lité potěry využijete hlavně pro realizaci vnitřních podlah.
Eshop - netradiční, extravagantní oblečení z Nepálu - etno móda ze zemí vzdálených
Vyzkoušejte etno módu ze zemí vzdálených. Na e-shopu sittar.eu můžete vybírat orientální zboží ruční výroby. Pořiďte si netradiční, extravagantní oblečení a doplňky z Nepálu, Indie či Thajska.
Vyšetření HIV, AIDS, přítomnost protilátek HIV - bezplatně a anonymně
Vyšetření krve bezplatně a anonymně na přítomnost protilátek HIV způsobující nemoc AIDS provádí ve Zlíně Zdravotní ústav
Ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, pořadatelská služba
Zajištění ostrahy osob na sportovních a kulturních akcích, bezpečnostní služby, pořadatelské služby pro Vás zajistí TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.