Aktuální microsite

Autoopravna a autoservis Chrudim zařídí vašemu vozu dokonalou péči
Měli jste dopravní nehodu? Nebo pouze potřebujete připravit váš automobil před technickou kontrolou? V tom případě je velmi dobré znát kvalitní autoservis, ve kterém vám všechny potřebné věci zařídí ochotní a odborní automechanici. V České republice je autoservisů nespočet. Ne všechny však poskytují komplexní služby a některým je třeba se úplně ...
CNC obrábění pro automobilový průmysl - Náchod
CNC obrábění od profesionálů, to jsou služby firmy Hronovský Náchod. Každá společnost potřebuje zajistit kvalitního dodavatele výrobků, aby jejich hotové produkty mohly doputovat až k samotnému zákazníkovi. Jste firma, která podniká v automobilovém průmyslu? Hledáte spolehlivého partnera, který vám dodá kvalitní díly? Obraťte se na společnost ...
Pojízdné lešení usnadní opravy budov
Pojízdné lešení se vyrábí ve dvou rozměrech – můžete si vybrat mezi šířkami 730 mm nebo 1090 mm.
Velkoobchod drogerie - od šamponů po čisticí prostředky (Lanškroun)
Šampony, laky, sprchové gely a čistící přípravky všude, kam se podíváš? To je velkoobchod s drogerií Artik v Lanškrouně. Máme zboží od stovek výrobců, ze kterého si vybere skutečně každý. Na jednom místě tak seženete dárkové kazety a balíčky, kosmetiku pro běžné denní užívání i potřeby pro domácnost. Velkoobchod drogerie Artik, to je jistota ...
Prodej živých vánočních stromků Holešov-české, živé vánoční stromky
Prodej živých vánočních stromků v Holešově zajišťuje Květinářství Kamélie. Jde o živé vánoční stromky z české produkce.
Tepelná čerpadla Plzeň - vzduch-voda, země-voda, voda-voda, průmyslová čerpadla
SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o je společnost zabývající tepelnými čerpadly: vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Carrier nabízí tepelná čerpadla pro rodinné domy, menší průmyslové budovy.
E-shop nábytkové kování, železářské zboží za akční ceny - petlice, zámky, hřeby
Naše firma STORES Bruntál, s.r.o. se zaměřuje na prodej nábytkového kování značky Hobes a dalších. Zakoupit u nás můžete petlice, zámky, kování, hřeby, profily i západky.
STORES Bruntál, s.r.o. Železářství Bruntál
Radonový index pozemku, měření radonu na parcelách v regionu Zlín
Měření radonu na parcelách, v průmyslových i soukromých objektech provádí v regionu Zlín firma ARCHGEO Uherské Hradiště. Změříme radonový index pozemku.
Skupinové cvičení - bosu a spinnig pod vedením zkušených instruktorů
Přijďte si zacvičit do FITNESSKOTELNY v Šumperku a buďte blíž vaší vysněné postavě. Vyberte si u nás moderní skupinové cvičení - bosu nebo spinnig pod vedením zkušených instruktorů.
Kompletní brýle, obruba a brýlové čočky, oční optika  Mikulov
Kompletní brýle, obruba a brýlové čočky, oční optika, dioptrické brýle, měření zraku od firmy Top optik Grůzová v Mikulově - dlouholeté zkušenosti v oboru.
Vybavení a modernizace prodejen na klíč - chladicí skříně a vitríny, regály a další vybavení
NOSRETI velkoobchod s.r.o. se nejen v Ostravě, ale po celé ČR zabývá modernizací prodejen na klíč. Vybavíme prodejnu podle přání potřebnými stroji, regálovými systémy, váhami, pokladnou i kávovary.
Mycí linka, myčka-čištění interiérů, mytí aut s bonusem 9+1 zdarma
Mycí linka s bonusem 9+1 zdarma u firmy Autocentrum M.L.M. Uherské Hradiště - to je myčka s ručním mytím aut. Můžete si domluvit i čištění interiérů vozidel.
Akreditovaná autoškola s dlouholetou praxí - moderní trenažery i vozy, multimediální učebny
Akreditovaná autoškola Pollak s.r.o. s dlouholetou praxí má pro vás k dispozici moderní trenažery, multimediální učebny i moderní vozy. Působí v Havířově, Karviné i Českém Těšíně.
Podlahářské práce, nabídka kvalitních podlahových krytin ve vzorkovně Tábor, montáž a servis
Kvalitní podlahové krytiny, profesionální pokládku a bezchybný servis nabízí firma VM Podlahářství v Táboře, kde najdete naši vzorkovnu s bohatým sortimentem.
Kompletní výstavba a rekonstrukce rodinných domů od podsklepení po střechu, až k finálním úpravám
Veškeré stavební, betonářské, obkladačské, vnitřní i venkovní práce, rekonstrukce a práce dokončovací odborně provádí firma VK STAVBY Kočínec.
Prodej malířských barev Tábor
RÁJ BAREV Tábor - prodej malířských barev a laků. V prodejně naleznete veškerý sortiment od většiny tuzemských dodavatelů. Otevřeno je i v sobotu 9 - 12 hod.
Stavební firma, stavební práce, stavby na klíč, pozemní stavitelství Třebíč
Stavební firma, stavby na klíč, pozemní stavitelství, rekonstrukce domů, a výstavba nových domů, průmyslových objektů od firmy Jemnická Stavba, a.s. v Třebíči - kvalitní stavební práce.
Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních prostorech nebo v rodinných i bytových domech
Samonicelační anhydritovou podlahu pro průmyslové prostory, rodinný nebo bytový dům Vám profesionálně zrealizuje společnost MS Beton s.r.o.ve vysoké kvalitě a výborné ceně.
MS BETON s.r.o.
Prodej jízdních kol, elektrokola, cykloservis, Tábor
Cyklistická sezóna je v plném proudu, tak vyjeďte i vy! Netrapte své tělo na nevyhovujících strojích. Přijďte do BIKESPACE a pořiďte si kolo přesně na míru vám i vašim potřebám.
BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis
Stavební firma, kompletní realizace staveb Hustopeče, rekonstrukce domů a bytů.
Stavební firma, kompletní realizace staveb, rekonstrukce domů a bytů, stavební práce od Stavby Rufa s.r.o. v Hustopečích - dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví.
Nádrže na dešťovou vodu Nautilus na míru pro zavlažování, splachování i praní
Nádrže na dešťovou vodu Nautilus na míru dodává společnost SINEKO Engineering s.r.o. specializující se na řešení odpadních vod i lehký průmysl. Působíme v okolí Ostravy i Prahy.
Automotive a manipulační technika na míru - výroba na zakázku
Komponenty pro automotive a manipulační techniku dodává společnost ISMM se sídlem v Ostravě, která je subdodavatelem významných Evropských firem.
Půjčovna dopravního značení České Budějovice
Dopravní značení si můžete vypůjčit u Zdeňka Žáka a jeho firmy DOZNA v Českých Budějovicích. Pro rychlé a přehledné označení změn na pozemních komunikacích a dalších míst, kde je nutné okamžité upozornění, Vám nabízíme všechny druhy značek dopravních, orientačních, turistických, reklamních i prosvětlovacích. Kromě venkovních máme pro Vás ...
Náhradní díly na vozy Porsche, VW Brouk, Transporter, Karmann Ghia, Bus, KdF
Společnost VWBrouk s.r.o. provozuje eshop, kde můžete zakoupit náhradní díly na vozy Porsche a VW - modely Brouk, Transporter, Karmann Ghia, Bus, KdF.