Aktuální microsite

Tonery do tiskárny přímo od českého výrobce - kvalitní tonerové kazety
Pořiďte si kvalitní tonery do tiskárny přímo od českého výrobce! Stačí se obrátit na firmu ABEL z Opavy, která vyrábí kvalitní tonerové kazety pro laserové tiskárny, kopírky a faxy.
Velkoobchodní a maloobchodní prodej spojovacího materiálu Náchod
Spojovací a kotevní materiál jak pro firmy, tak pro koncové zákazníky - SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o.
Silniční zametač typ MZS pro zimní i letní úklid vozovek
Správná vizitka města – uklizené chodníky a komunikace. Silniční zametač typ MZS je určen jak pro zimní, tak i pro letní údržbu vozovek a chodníků
Rekonstrukce exteriérů a interiérů, stavební práce, stavitelství
Stavitelství, stavební práce, rekonstrukce exteriérů a interiérů, výstavba domů, kanceláří, továren, budov zajistí firma OSP spol. s r.o., Moravský Krumlov
Zateplování fasád, eliminace hluku, rekonstrukce domů
Stavíte, či rekonstruujete dům? Dříve či později dojde na otázku nezbytného zateplení. Eliminaci hluku pomocí kvalitní izolace i zateplení fasád zajistí na Vysočině společnost Stavitelství MB, s.r.o.
Vestavěné skříně na míru, zakázková výroba moderních skříní do interiéru
Zakázkovou výrobu moderních vestavěných skříní a jiných kusů nábytku do Vašeho interiéru zajistí v oblasti Moravského Krumlova firma TODAP, s.r.o.
Špičková výroba nesvětelných nápisů, nesvětelná loga
Nesvětelné nápisy a nesvětelná loga vyrábí firma WESTIFORM s.r.o. Hradec Králové
Operativní leasing na dopravní a strojové vybavení - financování
Operativní leasing na pořízení dopravního či strojového vybavení a pomoc s financováním pro Vás zřídí specialista v oboru firma Erste Leasing, a.s., ze Znojma.
Ramenová bruska lehčí konstrukce s elektrickým pohonem zdvihu
Ramenová bruska NKP-MM, skvělá volba pro broušení umělého a přírodního kamene - V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s. Kolín
Ubytování v zámeckém wellness centru, hotel, relaxace
Pěkné ubytování v zámeckém wellness centru, v hotelu Zámek Valeč u Hrotovic. Regenerace a relax, fitness, kadeřnici i kosmetičku vše nabízí náš hotel.
Autoopravna - autoservis a opravy vozidel pro všechny typy vozidel
Firma Autoslužby Rous z Náměšti nad Oslavou poskytuje služby v oblasti autodopravy a autoservisu. Profesionálně vyškolený tým provádí karosářské práce, pneuservis a připraví vaše vozidlo na STK.
Prodej stavební mechanizace, míchačky hobby, profi, internetový prodej, e-shop
Stavební mechanizace - míchačky pro hobby i profi účely, internetový prodej, e-shop, prodej a dodávky od firmy Ing. Vojtěch Malý v Třebíči.
Dřevěné schodiště, točité, šprušlonosné, segmentové - výroba, prodej a montáž
Dřevěné schodiště, točité, šprušlonosné, segmentové, kombinované - výroba, prodej a montáž, povrchová úprava schodišť provádí firma Schody Krejčí v Dačicích.
Laminování rohoží z netkané textilie, potahování povrchu sklovláknitých rohoží vrstvou hliníkové fólie
Laminování rohoží z netkané textilie, potahování povrchu sklovláknitých rohoží vrstvou hliníkové fólie, provádí specialista v této oblasti firma KOBE-cz s.r.o.
Vyšší obsah vůně díky našim technologiím - Čisté esenciální oleje
Interiérové vůně nejvyšší kvality - Čisté esenciální oleje - Internetový obchod Enviroscent.cz provozuje společnost Z - TRADE s. r. o.
Gumové pásy nejvyšší kvality japonské značky Bridgestone - dlouhá životnost
Gumové pásy nejvyšší kvality japonské značky Bridgestone - dlouhá životnost prodej nabízí společnost RENOMAG spol. s r.o. z okresu Brno.
Profesionální kondiční jízdy řidičů
Oprašte si jízdy s našimi profesionálními školiteli - kondiční jízdy řidičů - Autoškola Jaromír Popelka Hradec Králové
Malířské a natěračské práce, vymalování bytů, domů, firemních prostor
Malířské a natěračské práce, vymalování domů, bytů, kanceláří, obchodů a dalších interiérů provádí firma Stavební firma Michal Makovický. Kvalitní práce za rozumnou cenu!
Školení profesní způsobilosti řidiče skupiny C,D Hradec Králové
Provádíme školení profesní způsobilosti řidičů v rozsahu 140 hodin, nebo 280 hodin.
Profesionální stropní ventilátor E 56 002 od firmy DESA Master
Profesionální stropní ventilátor E 56 002 od firmy DESA Master je především určen do místností o výšce stropu do 12 m, do výroby, skladování a stavby
Prodej a servis lesní techniky-motorové pily, křovinořezy
prodej, servis a jiné opravy lesní i zahradní techniky, křovinořezů, motorových a řetězových pil zajití firma Agroservis Holý v Moravském Krumlově
Renovace, oprava strojních součástí - hřídele, převodovky, ložisková uložení
Opravou strojních součástí jako jsou hřídele, převodovky a ložisková uložení se zabývá firma PROFI renovace s.r.o. ze Zlína. Neplaťte za drahé součástky, nechte si to opravit u odborníků na renovace.
Pánské košile, pyžama, trenky na zakázku, šití košilí na míru - flanelky
Pánské košile různých druhů jako jsou flanelky, vycházkové, letní, bavlněné košile, ale také i pyžama a trenky na míru, šije firma Jana Roubcová, která působí v Třebíči.
Školení pro oblast PO, BOZP a OŽP - odborné kurzy požární ochrany Praha
Školení pro oblast PO, BOZP a OŽP a další odborné kurzy požární ochrany pořádá Vzdělávací středisko T.E.P.
Dopravní značení Praha – bezpečnost v silničním provozu
Bezpečné dopravní značení nám zajišťuje firma Proznak s.r.o. Praha. Firma Proznak, s.r.o. Praha má dlouholetou tradici v dopravním značení. Po celé České republice mají několik poboček a jsou známy svými inovačními pokroky v dopravním značení. Díky nim bylo mnoho značek předěláno, aby byla zvýšena bezpečnost na cestách. Firma prodává, ...