Aktuální microsite

Stavební práce, výstavba domů, objektů, rekonstrukce, stavebnictví, stavby
Stavební práce, stavebnictví, veškeré stavební úpravy, výstavbu a rekonstruci domů a dalších objektů provádí Stavební firma OSP spol. s r.o., působící v okrese Brno-venkov.
Hiporehabilitace se vším všudy - rehabilitační péče prostřednictvím koně, pro osoby se specifickými potřebami
Profesionální hiporehabilitaci neboli komplexní rehabilitační péči prostřednictvím koně můžete dopřát osobám se specifickými potřebami v Bystřici. Ubytování můžete využít právě v penzionu Ovečka.
Projektování, instalace automatické zavlažovací systémy-včetně servisu
Automatické zavlažovací systémy od firmy KOTĚRA Kroměříž pomohou Vaší zahradě žít. Zajistíme projektování, instalace i následný servis zavlažovacích systémů.
Zámečnictví, kovovýroba, mříže, ploty, brány, ocelové konstrukce
Zámečnictví, kovovýroba JP Works - Josef Polášek poskytuje výrobu a montáž mříží, plotů, bran, přístřešků, regálů, ocelových konstrukcí, oplášťování hal.
Přeprava živých hospodářských zvířat, dobytka, krav po celé ČR
Dopravu živých jatečních a chovných hospodářských zvířat a dobytka po celé České republice zajišťuje společnost Karel Klusáček se sídlem v okrese Kutná Hora.
Obec Číměř a osady, okres Jindřichův Hradec, památky, turistika
Obec Číměř a osady leží v Jihočeském kraji, v okrese Jindřichův Hradec, v přírodním parku Česká Kanada. Velkou dominantou jsou zde památky, příroda, stezky pro turisty.
Obec Pšánky, Královohradecký kraj, Mikroregion Nechanicko, rybářský spolek
Obec Pšánky se nachází v Královohradeckém kraji a je součástí Mikroregionu Nechanicko. V obci naleznete hostinec, rybníky, selská stavení, sochy a zvoničku.
Hotel, restaurace, vinařství LAHOFER s.r.o. v centru Znojma
Ubytování, restaurace a vinný sklep v nekuřáckém hotelu LAHOFER s.r.o., sídlící v centru města Znojma, poblíž NP Podyjí.
Soustružení a obrábění kovových dílů na CNC strojích
Soustružení a frézování kovových dílů, práce na CNC strojích, válcování závitů a další zajistí v Dačicích firma Miroslav Mácha obrábění kovů s.r.o.
Rámy pro galvanické zinkování Praha - individuální přístup
Potřebujete vyrobit rám pro galvanické zinkování? Operujete v okolí Prahy a chcete se spolehnout jen na osvědčenou společnost?
Advokátní kancelář v Šumperku vám poskytne komplexní právní služby a poradenství
Komplexní právní služby a poradenství vám poskytne advokátní kancelář v Šumperku - Milan Janíček, JUDr. je zkušeným advokátem a právním zástupcem, který vám pomůže ve všech právních oblastech.
Lité anhydritové podlahy – Jablonec nad Nisou
Anhydritové podlahy představují ideální řešení pro podlahy se zabudovaným vytápěním, čímž se výrazně snižují právě náklady na topení.
Průmyslové roboty, univerzální, kloubové roboty
Firma EXACTEC Liberec je distributorem robotů firmy Universal Robots pro Českou republiku.
GA-SYSTÉM - celohliníkové světlíky, výroba na CNC strojích
GA-SYSTÉM a DOSTING - celohliníkové světlíky, různé typy střešních světlíků, odborná a rychlá montáž, výroba na CNC strojích od firmy DOSTING, spol. s r.o. v Brně.
Zapůjčení, prodej i servis nářadí, lesní a zahradní techniky
Široký sortiment kvalitní zahradní techniky, prodej, dodávka servis motorových pil, křovinořezů, travních sekaček, zahradních traktorů jedině od Agroservis Holý.
Prodej filtrů a filtračních náplní k úpravě pitné vody nebo pro filtraci vody
Firma VODASERVIS s.r.o. se zabývá úpravou pitné, technologické nebo užitkové vody. Poskytuje filtry, filtrační náplně k úpravě vody nebo její filtraci.
Rekonstrukce, opravy, montáže střech - kvalitní tesařské práce
Rekonstrukce, opravy a montáže střech zajistí v oblasti Jihlavy a Vysočiny firma ZVOZA, s.r.o., která provádí kvalitní tesařské a pokrývačské práce.
Balkónovky Příbram
Váháte, jak letos osadit truhlíky Vašeho okna či balkónu? Velký výběr sazenic balkónovek – květin do truhlíků má v prodeji a s péčí ochotně poradí Zahradnictví Příbram - Volák Josef.
Kompletní sortiment ventilátorů a vzduchotechniky
Ventilátory a vzduchotechniku výhodně nakupujte pod jednou střechou - EPRO Trutnov s.r.o.
Pracovní i zdravotní obuv pro každé zaměstnání - holínky i farmářky
Pracovní obuv, zdravotní obuv, pohodlná i vycházková obuv, bezpečná obuv a obuv pro diabetiky zajistí firma KARS, spol. s r.o. v Brně.
KARS, spol. s r.o.
Pozemní stavitelství, rekonstrukce, opravy památkově chráněných budov
Rekonstrukce a opravy památkově chráněných budov, objektů a obnovu památek přenechejte firmě STAVIMAL s.r.o. v Brno, která se zaměřuje na pozemní stavitelství již několik let.
Chytrý a spolehlivý termostat DeviregTM 550
Chytrý a spolehlivý termostat DeviregTM 550 vám umožní víc času, pomocí funkce si jen nastavíte teplotu a časové rozmezí kdy ji budete potřebovat - VETRA - Jiří Tetour Liberec
Pokladní kotoučky papírové i Termo prodej Praha s garancí čitelnosti 7 let
Sháníte výhodně pokladní papírové kotoučky a termo kotoučky do registračních pokladen s garancí čitelnosti záznamu 7 let? Kontaktujte firmu Mrakeš – velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha.
Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha
Sportovní haly úsporné LED osvětlení - kompletní rekonstrukce osvětlení sportoviště
Sportovní haly úsporné LED osvětlení - kompletní rekonstrukce osvětlení sportoviště provádí společnost EFektivní OSvětlování, s.r.o. z Pelhřimova na Vysočině.
Lanová svodidla Praha – nepřekonatelný stupeň zadržení a nárazu, snadná instalace
Bezpečnost vozidel na silnicích zajistí nová generace lanových svodidel s nepřekonatelným stupněm nárazu a zadržení, snadnou instalací a rychlou opravou od firmy Proznak s.r.o. z Prahy.