Aktuální microsite

Bytové koberce, zátěžové koberce, běhouny Pardubice
Široký výběr podlahových krytin, a především kvalitních bytových koberců, objektových koberců, kusových koberců, čistících zón, běhounů i gobelínů.
Klasické jednopramenné ocelové lano –  lana vinutá klasickým způsobem
U nás nakoupíte jednopramenná lana vinutá klasickým způsobem - LANA VAMBERK s.r.o. Rychnov nad Kněžnou
LANA VAMBERK s.r.o. Výroba ocelových lan Vamberk
Montáž klimatizačních zařízení a vzduchotechnických jednotek
teplovzdušné vytápění, vzduchotechnika, chlazení a klimatizace budov, klimatizační, jednotky, větrání s rekuperací, odsávání zajistí bbklima99, s.r.o.
Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.
Dioptrické vady, operace očí, oční lékař, oční klinika,  plastické operace
Hradecké oční sanatorium, s.r.o. zajišťuje výkony v oblasti očního lékařství, můžete si u nás nechat odstranit oční dioptrické vady, plastické operace a to vše s vyšetřením od očního lékaře.
Povrchové úpravy - Lakovna o rozloze 793 m2
Nabízíme služby naší lakovny – lakování v kabině Májka - STS Uhlířské Janovice, s.r.o. Kutná Hora
Velkoobchod, prodej výtahů - osobní, nákladní, domácí a autovýtahy
komponenty pro hydraulické výtahy, teleskopické písty, výtahové kabiny, rámy pro zavěšení, autovýtahy, nákladní, domácí, osobní výtahy
Zakázková výroba rozvaděčů Rokycany
Nevyhovuje Vám žádný z nabídky katalogových rozvaděčů? Obraťte se na společnost Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o., kde Vám na zakázku a bez příplatků vyrobí rozvaděč přesně podle požadavků.
ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o. Vývoj a výroba rozváděčů Rokycany
Lakování automobilů, lakovna, lakování osobních i užitkových vozidel
Autolakovna Brno, lakování všech značek osobních a užitkových automobilů - pastel, metalíza, perleť. Míchání laků pomocí počítače provádí JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Eshop přírodní antiparazitika pro psy - antiparazitní obojky, spreje, repelentní šampony
V eshopu firmy TOUTOU Kroměříž můžete pořídit přírodní antiparazitika pro psy Menforsan. Před klíštaty i blechami ochrání Vaše domácí mazlíčky antiparazitní obojky, spreje či repelentní šampony.
Elektromontážní práce, rozvody elektro - Mladá Boleslav – dodavatelsky na klíč
Hledáte spolehlivou firmu v okolí Mladé Boleslavi, která Vám na klíč provede elektromontážní práce nebo rozvody nízkého či vysokého napětí? Kontaktujte firmu JOSYMA MB, s r.o.
Kotevní a spojovací materiál prodej Litoměřice – kvalitní a certifikované
Hledáte spolehlivého dodavatele kotevní a spojovací techniky jako jsou šrouby nebo produkty určení k chemickému kotvení? Kontaktujte firmu PetroBolt s.r.o. z Litoměřic, která toto vše prodává.
Přesné kovoobrábění Východočeský kraj – Binter a synové
Obrábění kovů - Firma Binter a synové nabízí přesné kovoobráběcí služby pro své zákazníky z celého Východočeského kraje.
Kamionová nákladní doprava včetně nebezpečných nákladů
Dopravní služby JHT CZ – zajišťujeme silniční motorovou dopravu nákladní - přepravu nebezpečných nákladů, pro které je nutné mít vybavení ADR.
Booster neboli objemový zesilovač zajistí SPA Praha
Pracujete v oblasti pneumatických zařízení a sháníte objemový zesilovač? Právě bez tohoto zařízení se neobejde většina pneumatických systémů.
Semena - posypový materiál do velkoobchodů a firem s balícím zařízením
Posypový materiál dováží společnost TRIAS CR s.r.o. Chrudim ze zahraničí, má ale také své tuzemské dodavatele.
Naše kompletní a kvalitní služby autolakovny
Poskytujeme komplexní služby spojené s opravami a úpravami včetně lakování automobilů veškerých značek - Safety Car Liberec, s.r.o.
Výroba špaletových dřevěných oken do historických budov - kvalitně
Kvalitní špaletová dřevěná okna, určená pro renovaci historických budov, splňující všechny nároky moderní doby, Vám dodá firma Tronet z Dačic na Vysočině.
Prodej automobilů ŠKODA - autosalón Karviná
Uvažujete o koupi nového vozu bez starostí a žádné akontace? AUTOCENTRÁLA s.r.o. v Karviné-Fryštátu Vám nabízí automobily ŠKODA, který si můžete ihned po zakoupení odvést. Na výběr máte z 9 modelů. Nezaplatíte akontaci, jen pevnou částku každý měsíc, nepřeplatíte ani korunu. V ceně zakoupeného vozidla máte kompletní pojištění, které zahrnuje ...
Maloobchodní prodej uhlí, briket a palivového dříví z dolu SD Bílina – Ledvice
Nakupujte výhodně z našich skladů uhlí, brikety, palivové dříví - Uhlí přivezeme a složíme do sklepa pomocí pásového dopravníku - Uhelné sklady Hlinsko
Těhotenská móda, oblečení pro těhotné a kojící ženy, prodej Praha
Chcete se pěkně a módně oblékat i v období těhotenství? Kvalitní, pohodlné a stylové těhotenské oblečení, spodní i noční prádlo zakoupíte v prodejně Bílá Tara v Praze 1.
Vysokotlaké čištění kanalizace a odpadů – NON-STOP pohotovost
Vysokotlaké a strojní čištění kanalizace a odpadů Vám zajistí firma Martin Beran ve Znojmě a Miroslavi. Jsme pro Vás non-stop v pohotovosti.
Organizování firemních školení a kongresů v zámeckém prostředí
Hotel Zámek Valeč má mnoho využití také pro firmy. Je vybaven moderní technikou, nechybí taktéž připojení k internetu, tudíž je ideálním místem pro pořádání firemních školení či kongresů na Vysočině.
Mezinárodní a vnitrostátní přeprava nebezpečných nákladů, cisternová doprava
nákladní silniční motorová doprava, přeprava potravinářskými cisternami, kontejnery ADR, zasilatelství, převoz nebezpečného nákladu, chemikálií
Kvalitní dětské pokoje a vybavení do dětských pokojů - postele, židle, stoly, stolečky, lavičky
Firma Nábytek pohodlí Radka Sobotková poskytuje kvalitní dětský nábytek do pokojíčků, v nabídce mají dětské pokoje, stole, židle, stolečky nebo lavičky.
Sklolaminátové zastřešení ČOV Neratovice zamezuje úniku nežádoucích pachů
Snadné, rychlé a bezpečné řešení nejen pro ČOV umístěných v obytné zástavbě představují sklolaminátová zastřešení ČOV od společnosti POLA Neratovice s.r.o.