Aktuální microsite

Interiérové a venkovní orientační systémy, ACS Cosign orientační tabulkové sestavy Praha
Orientační systémy jsou základním prostředkem v orientaci v budovách i exteriérech.
Světelná reklama Praha
Kontroly a revize elektrických zařízení a spotřebičů nízkého napětí
Profesionální elektromontážní firma SV - Elektro, s.r.o. provádí revize a kontroly elektrických spotřebičů a zařízení nízkého napětí do 1000 V. Působíme také v Ostravě a okolí.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
Dekorace porcelánu a skla vysoké kvality pro ČR i zahraničí
Dekorování porcelánu a skla vysoké kvality lepením obtisků, nástřikem barvy, unikátním nanášením semiše či tiskem se zabývá firma WELLDECO, s.r.o. v Tachově.
Vývoj a výroba paravánů a lehkých dělicích příček splňujících estetické i ekonomické požadavky
Paravány a lehké dělicí příčky s velkým výběrem látek a odstínů, plexisklovými výplněmi, jednoduchou montáží a dobrou akustikou vyrábí firma Tomáš KYSELA - ErgoOffice, český výrobce paravánů
Oprava, realizace a výroba pomníků a zákrytových desek
Výrobu, opravu nového pomníku, zákrytové desky nebo jiné výrobky z kamene vyhotoví specialista v oboru firma Kamenosochařství Benešovský, působící v oblasti Znojma a okolí.
Prodej, montáž a servis podlahového elektrického vytápění Most - rovnoměrné rozložené teplo v místnosti
Bývá vám v místnosti často nepříjemná zima? Společnost ELSTAP pro vás má efektivní řešení. Firma se zabývá prodejem, montáží, ale i servisem podlahového elektrického vytápění.
Restaurování, rekonstrukce krovu střech historických budov
Firma ROGAT Uherské Hradiště má zkušenosti s restaurováním krovu střech u historických, památkových budov. Provedeme posouzení stavu krovů u rekonstrukce.
Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek Praha
Zajímáte se výhodný prodej historických a sběratelských mincí, medailí, plaket a bankovek? S důvěrou se můžete obrátit na odborníky na numismatiku z ANTIUM AURUM v Praze
E-shop, prodej stromků, květin, rostlin, hnojiva, realizace zahrad,zahradnictví
Prodej, e-shop dřeviny, květiny, hnojiva, rostliny, realizace zahrad a další zahradnické práce provádí specialista na zahrady, firma HORTISCENTRUM s.r.o.
Dopravní stavby Teplice - nejrozsáhlejší projekty dopravních a mostních staveb
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným z Teplic je rozsáhlá stavební společnost zabývající se také dopravními stavbami nebo mostními konstrukcemi.
Čistící, desinfekční prostředky-prodej za výhodné ceny
Firma BEDNÁŘ UH Uherské Hradiště poskytuje nejen úklidový servis, ale nabízí i prodej čistících a desinfekčních prostředků za výhodné ceny.
Pro rychlý přesun zboží z vozu použijte vyrovnávací můstky
Společnost SPEDOS je významnou výrobní společností, která nabízí široký výběr vyrovnávacích můstku, které Vám zajistí rychlý přesun zboží z vozu. Působíme také v okolí Pardubic a Hradce Králové.
Rychlá výstavba dřevostavby-typové domy k obývání za 4 měsíce
Firma Madera Teco staví dřevěné domy, které jsou připraveny k obývání za 4 měsíce. Rychlá výstavba dřevostavby není závislá na ročním období. Působíme často v regionu Zlínský kraj.
Zateplování budov kontaktními zateplovacími systémy-s využitím Zelená úsporám
Firma SANACE Zlín pomůže vyřídit zateplování budov s využitím programu Zelená úsporám. Provádíme montáže zateplení kontaktními zateplovacími systémy i skládanými systémy.
Zdvihací technika, pracovní plošiny, stavební výtahy, jeřáby, stavební vrátky
Zajišťujeme prodej, servis a revize zdvihací techniky, najdete u nás stavební výtahy, pracovní plošiny, jeřáby, stavební vrátky a další.
Ochrana dřeva je pro jeho dlouhou životnost nezbytná
Dřevěné stavby je nutné chránit před škůdci, kteří by jej mohli poškodit. Ochrana dřeva je tedy běžná praxe, o které dnes již nikdo nepochybuje. Ochrana dřeva nejen zaopatří samotnou konstrukci proti poškození, ale také vaši vlastní kapsu. Do budoucnosti byste se nevyhnuli velkým opravám, které bývají velice nákladné. Zbytečným nákladům zamezte ...
Rozvaděče, na které se můžete spolehnout - Hradec Králové
Elektřina a elektrické přístroje patří k běžnému dni každého z nás. To, že vaše lednice, televize, nebo třeba velké výrobní stroje ve firmě fungují a plní svoji funkci, ale není samozřejmost. Stojí za tím rozvaděče, které se starají o to, aby všechny elektrické přístroje byly správně napájeny a fungovaly přesně, tak jak mají. Ptáte se, kde ...
Nejlevnější železo |  Pardubice, nejlevnější nerez | Pardubice Hradec Chrudim
Nejlevnější železo a nerez najdete v MZ Hutní materiály s. r. o. nedaleko Pardubice a Hradce Králové ve Starém Hradišti
Rozbor vody, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí
Provádíme rozbor pitné a užitkové vody - Kontrola kvality teplé užitkové vody se zaměřením na výskyt legionel, dezinfekčních látek
Orlická Laboratoř, s.r.o. Laboratorní rozbory Česká Třebová
Realizace a opravy střech a vzduchotechniky jsou naším denním chlebem - Liberec
Poskytujeme komplexní služby v oblasti realizace a oprav střech, nabízíme klempířské, pokrývačské a izolatérské práce - STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec
STŘECHY Reiner,  s.r.o. Realizace střech Liberec
Kompresory i další technika stlačeného vzduchu TECHNO – AIR
Kompresor u nás tak nejen koupíte, ale nabídneme vám také odborné poradenství, přípravu projektové dokumentace, dodávku zařízení i jeho instalaci a zprovoznění.
Dřevěné brikety jsou výhodné po všech směrech
Hledáte palivo, které nebude příliš nákladné a zároveň dodá potřebné teplo? Dřevěné brikety jsou pro vás správnou volbou. Kde je sehnat? Obraťte se na společnost Rulf Nová Paka. Vyrábíme a prodáváme kvalitní dřevěné brikety za velmi výhodnou cenu. Výhod, které mohou dřevěné brikety uživatelům nabídnout, je celá řada. Jsou totiž levné, dobře se ...
RULF Nová Paka s.r.o. Stavby - rekonstrukce domů Jičín
Podlahové elektrické topení RAYCHEM - T2Quicknet - Samolepící topná rohož pro podlahové topení
Výhodami samolepicí rohože jsou spolehlivost, trvanlivost a její malá tloušťka 3mmm.
Autorizované měření emisí - BIOANALYTIKA CZ
Společnost BIOANALYTIKA CZ, s.r.o. je držitelem autorizace k měření emisí dle Rozhodnutí MŽP v plném rozsahu parametrů dle zákona o ochraně ovzduší 201/2012 Sb. Provádíme měření emisí spalovacích zdrojů znečišťování, zdrojů emitujících organické i anorganické látky, měření tuhých znečišťujících látek a sloučenin obsažených v zachycených ...
Prodej podlahových krytin, koberce, podlahy, PVC, vinyl
Jsem specializovaná prodejna podlahových krytin s provozovnou nedaleko Pardubic, najdete u nás koberce, PVC, vinyl, laminátové, dřevěné, podlahy a další výrobky.
STRNAD podlahy, dveře s.r.o. Koberce Strnad Pardubice