Aktuální microsite

Obalové materiály pro domácnost - chrániče na oděvy, sáčky do košů, na psí exkrementy
Široký sortiment obalového materiálu pro domácnost naleznete v eshopu firmy OBALIA. Ať už potřebujete chrániče na oděvy, sáčky do košů nebo na psí exkrementy - u nás máme vše !
Modelingová agentura Praha posílá talentované modelky do celého světa -  jsme pro Vás tou správnou volbou
Modelingová agentura Eskimo - Bohemia model management Praha vznikla spojením české modelingové agentury Bohemia model management s mezinárodní agenturou Eskimo.
Eshop-zahradní altány, slunečníky s boční nohou, lehátka z ratanu, umělého bambusu
V eshopu firmy Z - ráj můžete zakoupit zahradní altány, slunečníky s boční nohou, lehátka a další nábytek. Kamenná prodejna je k dispozici klientům z okresu Zlín, Uherské Hradiště.
Vapky a vysokostlaké čističe za akční ceny
Společnost 1. VAPKA s.r.o. - Nilfisk centrum Opava se zaměřuje na oblast čistící techniky a ve svém sortimentu Vám nabízí kvalitní originální vapky a vysokostlaké čističe za akční ceny.
Čipy a karty pro docházkové a přístupové systémy - identifikační prvky TETRONIK
Identifikační čipy nebo bezkontaktní karty pro docházkové a přístupové systémy usnadňují život vedení malých i velkých firem.
TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
Přírodní bylinný přípravek na oslabenou imunitu - posílení, podpora
Přírodním bylinným přípravkem na oslabenou imunitu, který ji posílí a podpoří, je Vilcacora. Právě tento přírodní doplněk stravy Vás zaujme svými úžasnými účinky.
Prodej hutního materiálu Mladá Boleslav - válcované plechy za studena i za tepla
Společnost HATO, spol.s r.o. Vám nabízí prodej veškerého hutního materiálu. Zajišťujeme pro naše zákazníky také dopravu u nás zakoupeného hutního materiálu.
Rozvoz, přeprava potravin-nákladní doprava chladírenskými návěsy
Přeprava potravin vyžaduje speciální podmínky. Rozvoz zajistí firma AUTOBETA z regionu Zlínský kraj. Nákladní doprava je zajištěna chladírenskými návěsy.
AUTOBETA s.r.o. Přeprava potravin chladírenskými návěsy
Krmení slonů, žiraf a tuleňů v zoo Ústí nad Labem - zážitkové programy i pro děti
Zoologická zahrada v Ústí nad Labem nabízí zážitkový program - krmení slonů, žiraf nebo tuleňů. Přihlásit se můžete od věku 12-ti let, kdy je ale nutný doprovod dospělé osoby. Cena zážitku je 1.500,-.
Projektování pozemních, technologických a inženýrských staveb
Projektovou činnost ve výstavbě provádí společnost BPO spol. s.r.o. z Ostrova v západních Čechách. Projektujeme pozemní, technologické i inženýrské stavby, jak v rámci novostaveb, tak i rekonstrukcí.
Svoz a odstranění odpadu Praha - velkoobjemový odpad pro města, obce a občany po celé České republice
Zajišťujeme svoz a odstranění velkoobjemového odpadu pro města, obce, společnosti, podnikatele a občany po celé ČR. Patří sem starý nábytek, koberce, sanitární technika a další.
Nová verze programu Oferta - k provádění výběrových řízení přehledně a efektivně
Pokud hledáte spolehlivý program k přehlednému a efektivnímu provádění výběrových řízení, nová verze programu Oferty od společnosti First information systém, s.r.o. bude pro vás ta pravá.
Komplexní síťové služby – správa počítačových sítí a údržba serverů
O správu Vaší počítačové sítě a serverů se postará společnost VENYSOFT, Lázně Kynžvart. Nabízíme kompletní síťové služby včetně instalace a údržby síťových komponentů či klientských programů.
Luxusní kožená galanterie, prodej kvalitních kabelek, zavazadel i doplňků
Kvalitní kabelky, kufry, peněženky, šátky, opasky i další doplňky Vám nabídne kožená galanterie Drahomíra Bartůšková, Karlovy Vary. Prodáváme luxusní kožené zboží známých značek.
Kotle značky Benekov a Rojek - zařídíme vše včetně dotace
Hlavní činností firmy Centrum nářadí s.r.o. jsou plynové kotle a kotle na uhlí značky Rojek nebo Benekov, samozřejmostí je také zajištění kotlíkové dotace v Praze a Mělníku.
Optimální veterinární klinika pro vašeho domácího mazlíčka
Veterinární klinika Palackého Opava je optimální veterinární klinika pro vašeho domácího mazlíčka.
Veterinární klinika Palackého Opava
Odborné opravy a obnovy fasád u historických objektů
Obnovami fasád historických budov se zabývá stavební firma Jiří Bařtipán, Praha. Provádíme opravy a renovace fasád u nejrůznějších historických objektů při zachování jejich historické hodnoty a slohu.
Mobilní WC pronájem - WC Servis s.r.o.
Mobilní WC se hodí v mnoha případech, ať už pořádáte zahradní oslavu pro pár přátel či festival. Mobilní WC si u nás můžete vybrat v několika různých typech.
Měření spotřeby elektrické energie Atlas Copco | Vrchlabí
Měření spotřeby elektrické energie vám provedeme zdarma. Firma DOST z Vrchlabí nabízí ty nejúspornější kompresory na trhu.
Plnění, čištění autoklimatizace a dezinfekce klimatizací, doplnění chladiva, Znojmo
Kompletní výměna, čištění autoklimatizací, dezinfekce klimatizace v automobilech, doplnění chladiva, odstranění bakterií provádí OMV Znojmo Ing.Marek Kuchynka.
Zimní zahrady, realizace, výstavba, montáž Moravské Budějovice, cenová nabídka zdarma!
Specialista na zimní zahrady, výstavba, montáž, realizace, kvalitní práce s nezávaznou cenovou nabídkou zdarma od firmy AZ Vojtíšek z Moravských Budějovic.
Míchání fasádní barvy, akrylátové i silikonové omítky na počkání
Sháníte kvalitní probarvené, silikonové nebo akrylátové omítky? Firma Beami se sídlem v Šumperku (nedaleko Zábřehu) vám namíchá barvy dle vašeho přání a to i na počkání.
Dvoutarifní produkt elektřiny - Max
Kvalitní elektřinu Vám v balíčku služby MAX dodá akciová společnost Energie2. Tento produkt s dvěma tarify se hodí na místa s elektrickými akumulačními spotřebiči nebo hybridy pevně nainstalovanými do budovy. Elektřina se zde užívá na vytápění, ohřev užitkové vody a na vaření. Pásmo Nízkého tarifu je kolem šestnácti hodin denně a během tarifu ...
Plissé žaluzie - zastínění šité na míru, perfektní vzhled s různým stupněm propustnosti světla
Společnost ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě dodává, prodává a vyrábí zastínění šité na míru. Plissé, neboli skládané látkové žaluzie mají perfektní vzhled s různým stupněm propustnosti světla.
ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Akční ceny na prostředky pro likvidaci a prevenci řas a plísní
Nenechte plísně a řasy se u Vás zabydlet – účinné prostředky,které je dokonale zahubí – nakupujte chytře likvidační prostředky proti plísním, Mana- barvy s.r.o Pardubice