Aktuální microsite

Designové komfortní ubytování v hotelu s restaurací
Pěkné designové komfortní ubytování v různě velkých a tématicky zaměřených pokojích nabízí Hotel Besídka, nacházející se ve Slavonicích. Ubytování, restaurace za dostupnou cenu!
Moderní a prostorné plážové tašky nesmí chybět ve vaší letní výbavě
Buďte připravená na pláž a pořiďte si do vaší letní výbavy moderní a prostornou plážovou tašku v eshopu firmy VTR - vyberete si z mnoha stylů, barev i zpracování.
Velkoobchod plechy z nelegovaných, legovaných, konstrukčních ocelí
Velkoobchod s plechy z nelegovaných, legovaných i konstrukčních ocelí vede firma STEELCOM CZ a.s., která je specialistou na hutními materiály a exkluzivně dodává ocelové plechy válcované za tepla.
Všeobecné a odborné překlady z a do angličtiny - v technické angličtině
Hledáte-li specialistu na všeobecné a odborné překlady z a do angličtiny se specializací na technickou angličtinu, pak kontaktujte Mgr. Hanu Havlíčkovou, která má v tomto oboru dlouholetou praxi.
Minerální lizy pro zvěř, výroba a distribuce doplňkové výživy
Minerální lizy, krmnou sůl, výživové doplňky pro hospodářská zvířata či lesní zvěř vyrábí, prodává a dodává společnost Jamenská a.s., se sídlem v Jamné nad Orlicí.
Logistické a přepravní služby, kamionová, letecká a námořní doprava
Logistické a přepravní služby, nákladní autodopravu, kamionovou, leteckou a námořní dopravu zajistí mezinárodní společnost Karl Heinz Dietrich s.r.o., s pobočkou v Praze.
Stavební projektant, projektování pozemních staveb, projektová kancelář Karlovy Vary
Stavební projektová kancelář Ing. Karel Drahokoupil, sídlící v Karlových Varech, se zabývá projektováním pozemních staveb při výstavbě či rekonstrukci budov.
Stavební stroje, nakladače, rypadla, servis, oprava, náhradní díly
Stavební stroje, mechanizace, nakladače, rypadla, servis, oprava hydrauliky, diagnostika elektro systémů, dodávka náhradních dílů a další zajistí společnost TOBOS CZ, s.r.o., se sídlem v Brně.
Pneubazar, pneumatiky nové, zánovní, jeté, pneuservis, okres Jihlava
Pneubazar, pneuservis a autoservis se zabývá prodejem a výkupem nových, zánovních, jetých pneumatik a disků. Náš Pneubazar U Nás - Josef Wagner najdete ve Velkém Beranově a Velkém Meziříčí.
Revize elektrických zařízení, hromosvodů, elektromontáže České Budějovice
Revize elektrických zařízení, hromosvodů, strojů, ručního elektrického nářadí, elektromontáže, opravy a servis elektroinstalací Vám poskytne firma Elektro Milan Dvořák.
Nápojové obaly na pivo s obsahem CO2
Pro snadné uchování, pohodlnou manipulaci a zachování chuti nabízí naše společnost nápojové obaly na pivo s obsahem CO2 ve velikosti 5 litrů.
Julius Kleemann-Anna Petrová Party soudky
Recyklace elektrického a elektronického šrotu Praha - sběr, výkup a likvidace
Zabýváme se výkupem a zpracováním elektronického šrotu. Provádíme sběr, výkup a likvidaci elektronických zařízení.
Špičkové červené, bílé i růžové víno z Moravy - prodej
Ve vinotéce Vinný šenk U Mikeše si vyberete to nejlepší z MORAVY, ať už jste milovníci bílého, červeného nebo růžového vína.
Oprava, náhradní díly holící strojky Braun - Praha
Sběrna záručních a pozáručních oprav Braun Praha 1 - Petrské náměstí 5. Společnost Elpen paní Marcely Kalousové nabízí holící strojky Braun v akčních cenách. Holící strojky: - Pulsonic 9595 - Pulsonic 9585 - Cruzer 2838 - Cruzer 2778 - Entry 815 - Entry 835. Náš celý sortiment - prodej: - planžety, břity - zastřihovače vlasů ...
Ekonomický pohřeb, pohřeb v kostele, pohřební služba Praha
Zajistíme důstojné rozloučení s vašimi blízkými včetně hudby, pohřebních věnců, květin i tisku parte. Usnadníme vám tyto těžké chvíle a takřka vše zajistíme za vás
HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
Stomatochirurgie nonstop, extrakce - trhání zubů moudrosti Praha 1
Naše privátní stomatologická klinika se sídlem na Praze 1 poskytuje komplexní zubní ošetření. Mezi naše další úkony patří i stomatochirurgie.
Výroba nábytku na míru v soukromém truhlářství, truhlářské práce
Výrobu nábytku na míru v soukromém truhlářství a další truhlářské práce, návrhy a kalkulace zdarma zajistí na Znojemsku firma Truhlářství Rehberger
Prodej jízdenek pro osobní vozidla na trajekty do Skandinávie Praha
Bezpečnou a spokojenou cestu přes moře nabízí firma s mnohaletou zkušeností v oblasti dopravy BOHEMIAN LINES.
Zážitkové a  relaxační pobyty u moře pro 2023 - 2024
Plánujete už letní prázdniny a chcete, aby vaše děti zažily dobrodružství u moře? S našimi rodinnými zájezdy budou prázdniny nejen zábavné, ale i bezpečné.
Cestovní agentura INVIA CZ Prodej zájezdy Liberec
Rekonstrukce železničních tratí, rekonstrukce přejezdů, mostků
Firma SGJW Hradec Králové s.r.o. zajišťuje pomocí nejmodernějšího technického vybavení veškeré železniční stavby.
Projekty kolejových tratí a vleček, dopravních ploch a pozemních staveb
Provádíme kompletní projekční práce pro stavby na dráze a v jejím ochranném pásmu včetně projednání a zajištění příslušných povolení - SGJW Hradec Králové s.r.o.
Hotel Všemina připravil zvýhodněné ubytování pro rodiny s dětmi, školy i firmy
ActivityPark Hotel Všemina najdete pár minut jízdy od města Zlín. Připravujeme po celý rok zvýhodněné ubytování pro rodiny s dětmi, školy i firmy a zpříjemníme Vám pobyt výběrem mnoha aktivit.
Prodloužené a klasické krepové i bavlněné povlečení
Výhodný nákup ložních souprav, klasické i prodloužené délky, bavlněné tak i krepové provedení - Ing. Stanislav Jakoubek JK – Plet Jičín
Dveře BOULIT - moderní interiérové dveře od Strnada
Firma Stanislav Strnad, specializující se na kompletní podlahové krytiny, včetně zaměření i položení Vám nabízí kvalitní dveře BOULIT.
Sportovní tréninkové pomůcky - Překážkový set DS 11 set s tyčkou 6x včetně tašky
Překážky agility jsou nedílnou součástí tréninkové jednotky a jsou vhodné pro trénink různých druhů sportu. Sportovní překážky nabízíme ve velkém výběru za zajímavé ceny - PRODEX AZ s.r.o. Varnsdorf
PRODEX AZ s.r.o. E-shop sportovni-pomucky.cz