Aktuální microsite

Pořádání firemních či soukromých akcí Říčany u Prahy - připavíme program podle Vašeho přání
Hotel PRATOL s.r.o. nabízí pronájem prostorů na pořádání firemních i společenských akcí, seminářů, konferencí, teambuildingů, rodinných oslav a svateb.
22. Mezinárodní sympozium Mosty 2017 -  program 22. mezinárodního Stavebního veletrhu IBF
Mosty – stavby spojující národy a generace - MOSTY 2017 Pořadatel Mezinárodního sympozia společnost SEKURKON s.r.o., Vás zve 27. - 28. dubna 2017 do Hotelu Voroněž - Křížkovského 47 v Brně.
Ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby
Ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby jsou tradičním českým výrobkem, který nemůže chybět v žádné domácnosti.
Dětská kola pro všechny věkové kategorie - atraktivní, kvalitní, lehká
Firma KOSKA BIKE se zabývá prodejem a servisem jízdních kol včetně cyklistického příslušenství. V neposlední řadě ve svém sortimentu nabízí dětská kola pro všechny věkové kategorie.
Užitkové automobily Isuzu- Isuzu D-MAX
užitková vozidla značky Isuzu, přídavná hutnící technika, vyprošťovací technika, pneumatikové válce, rypadla a minirypadla, vibrační desky a pěchy
Cateringové služby, catering Opava
Firma LB GASTRO s.r.o. Vám zajistí cateringové služby plné chutného jídla a pití se vším všudy. Kompletní servis pro svatební hostiny, narozeninové oslavy nebo jiné kulturní akce.
Kamerový systém, elektronická zabezpečovací signalizace objektu
Chraňte sebe a svůj majetek elektronickým zabezpečením, buďte v klidu a bezpečí. Kamerový systém i elektronickou zabezpečovací signalizaci vám dodá firma Unitel elektro, s.r.o. v Brně.
Ponorná čerpadla, oprava a servis čerpadel všech značek Vysočina
Ponorná čerpadla, prodej, opravy a servis čerpací techniky všech značek provádí specialista v oboru, firma ANTLIA Chvalovice.
Antlia Prodej a opravy čerpadel
Originální, heboučké plyšové hračky značky Happy Horse-bezpečné pro děti
U firmy BABY GROUP můžete pořídit originální plyšové hračky holandského designu značky Happy Horse, které jsou heboučké a bezpečné pro děti. Prodejna je nedaleko Zlína, Kroměříže.
Konzumní brambory bez chemické konzervace-rozvoz, zásobování, prodej
Pro gastro provozy zajišťuje firma VODEHNAL a SYN zásobování konzumními bramborami. Naše brambory jsou bez chemické konzervace. Rozvoz zajistíme v regionu Zlín, Kroměříž.
Zpracování projektové dokumentace stavby - projektový inženýr
Pro správnou realizaci stavby je potřeba projektová dokumentaci. Tu vám zajistí projektový inženýr Ing. Aleš Baštinec v Olomouci. Neváhejte nás oslovit, rádi vám pomůžeme s projektováním vaší stavby.
Dětská obuv, boty pro děti, punčochové zboží, prodejce obuvi za výhodnou cenu, Brno
Kvalitní českou obuv pro děti s certifikací, přezůvky, domácí obuv, capáčky pro nejmenší, celoroční dětskou obuv a punčochové zboží za výhodné ceny, prodává KARS, spol. s r.o., z Brna.
Ženská neplodnost - mimotělní oplodnění IVF, asistovaná reprodukce
Ženskou neplodnost v Ostravě řeší pomocí asistované reprodukce, například mimotělním oplodněním (IVF - In vitro Fertilizace) tým odborníků ze společnosti EuroFertil CZ a.s.
Skleněné vánoční ozdoby v mnoha barevných odstínech
Umíme ozdoby tvořit i na přání zákazníka. Rovněž můžete použít i jako reklamní předměty s nápisem.
Úprava stlačeného vzduchu FUTURA
Zařízení FUTURA zajistí kvalitní stlačený vzduch, který je čistý, suchý a bez jakýchkoliv částí.
Techair, spol. s r.o. Kompresory Orlík Česká Třebová
Výroba kvalitní froté ručníky osušky župany froté pro děti VEBA
Jsme tradiční český výrobce bavlněných žakárských tkanin. Patříme k nejvýznamnějším výrobcům žakárských bavlněných textilií v Evropě. Bytový textil. - froté ručníky - froté osušky - froté župany - froté pro děti - povlečení - ubrusy - košiloviny. Širokou škálu uni-barevných a pestře tkaných osušek a ručníků, jenž jsou zdobeny ...
Instalatérské práce komplet a bez komplikací - Hradec Králové
Naše nabídka zahrnuje jak drobné instalatérské práce v domácnosti, tak i kompletní vodoinstalace ve velkých provozech.
Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové
Opalovací kosmetika Trioderm, mléko po opalování, panthenol sprej, gel
Opalovací kosmetika Trioderm, mléko po opalování, panthenol sprej, gel ve velkoobchodním a maloobchodním prodeji! Exkluzivní řada ochranné kosmetiky. - mléko na opalování s faktorem 20 - tlakový sprej obsahuje D-Panthenol, vitamín E, allantoin - mléko na opalování s faktorem 30 - tlakový sprej obsahuje D-Panthenol, vitamín E, allantoin - ...
Výkup druhotných surovin je výhodný i po změně zákona - Náchod
Výkup druhotných surovin má od 1. března 2015 nová pravidla. Ve sběrně P + P Pavel Plíštil už tak za výkup kovů není možné platit v hotovosti. Co to pro vás znamená? Téměř nic. Při výkupů kovů vám jednoduše pošleme peníze na bankovní účet nebo poštovní poukázkou. V případě papíru a Pb baterií se nic nemění a finanční obnos vám rádi vyplatíme i v ...
Profesiolnální permanentní laserové odstranění chloupků, depilace laserem, epilace
Už žádné nežádoucí chloupky v létě, profesionálně a permanentně laserově Vám odstraníme chloupuky, depilace, epilace laserem sídlíme v areálu SQUASH GOLF ARENA, s.r.o.!
Mobilní sklady jsou vysoce variabilní Praha - pronájem mobilních skladů
Mobilní haly či mobilní sklady - že jste o nich nikdy neslyšeli? Většina firem potřebuje již hotové výrobky někde uložit. Využijte tedy mobilní haly a sklady.
Reklamní otočné hodiny, městské otočné hodiny, prodej, dodávka, výroba Brno
Výrobu, prodej, dodávku a montáž reklamních otočných hodin, statických, městskou časomírou se zabývá specialista v oboru firma SGR Jižní Morava, v.o.s., z Brna.
Tiskárny inkoustové, laserové, výpočetní technika - prodej, servis
Prodej a servis hardwaru a softwaru, prodej výpočetní techniky, počítačů, inkoustových a laserových tiskáren a multifunkčního zařízení poskytuje v Jihlavě na Vysočině firma M-SOFT, spol. s r.o.
Digitalsys s.r.o.
Tenis pro veřejnost - vnitřní i venkovní tenisové kurty ve Zlíně
Sportcentrum Maty Zlín provozuje tenisové kurty pro veřejnost, kde si můžete zahrát tenis i v nepříznivém počasí. Máme pro vás připravené vnitřní i venkovní kurty, které pravidelně udržujeme.
Hydraulické zařízení - odborný servis Praha - rychlé vyřízení vaší objednávky
Možná si to často ani neuvědomujeme, ale hydraulická zařízení nám v mnohém usnadňují život. Hydraulické jeřáby pomohou s nakládkou těžkých břemen.
CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha