Aktuální microsite

Kalibrace měřidel, metrologická služba, schvalování měřidel
Český metrologický institut Vám profesionálně změří, ověří nebo zkalibruje měřidla. Služby poskytuje jak pro věděcké, tak pro technické nebo hospodářské činnosti nebo veřejný sektor.
Výrobky pro rybáře - odchovné kruhové nádrže, žlaby a koryta pro rybářství a zemdědělství
EKORY Jihlava spol. s.r.o. se zabývá výrobu a montáží platových výrobků pro zemědělství a rybářství. V širokém sortimentu naleznete například žlaby, koryta nebo odchovné kruhové nádrže.
Vybavení koupelny, stavební keramika z velkoobchodu stavebnin za akční ceny
Ve velkoobchodu stavebnin PRO-DOMA Brno-Slatina můžete vybírat i kompletní vybavení koupelny, stavební keramiky-vnitřní obklady, dlažba jsou na prodej za akční ceny.
Zaměření a výroba nábytku na míru přímo od výrobce
V Truhlářství Trtek nabízí zaměření a návrhy nábytku. Výroba nábytku na míru přímo od výrobce Vám ušetří další investice. Obraťte se na nás v regionu Uherské Hradiště.
Rybářské potřeby-vybavení pro kaprařinu, přívlač, muškařinu, feeder, mořský rybolov
Navštivte Rybářské potřeby U Zlaté štiky Veselí nad Moravou a vyberte si vybavení a potřeby pro lov ryb, který preferujete - kaprařinu, přívlač, muškařinu, feeder či mořský rybolov.
Zimní údržba, posypy chodníku, parkoviště, přístupové cesty
Starosti o údržbu i posypy chodníku, parkoviště, přístupové cesty v zimním období je lepší nechat na profesionálech. Firma Bednář UH Uherské Hradiště je Vám k dispozici.
Květinářství s rozvozem květin Zlínský kraj, Holešov, Fryšták
Květinářství Kamélie se zabývá i rozvozem květin v regionu Zlínský kraj, připravíme kytice s řezaných květin. Rozvoz v Holešově zdarma, Fryšták a okolí 7Kč/km.
Profily, trubky, plechy a jejich dělení na míru - prodej hutního materiálu
Spolehlivá společnost GAVENDA je specialistou na hutní materiál v Krnově a okolí. V sortimentu naleznete různé plechy, profily a trubky, samozřejmostí je také dělení dle velikosti a druhu materiálu.
GAVENDA s.r.o. Hutní materiál Krnov
Velkoobchod s balícími potřebami, tašky, balící papír Třebíč
Velkoobchod a maloobchod s balícími potřebami, tašky, balící papír, lepící a balící pásky, stužky, kancelářské a školní potřeby od firmy Lubomír Beneš v Třebíči.
Infúzní a transfúzní technika, distribuce a prodej zdravotního materiálu
Zdravotnický materiál pro nemocnice, ordinace, soukromé lékaře - prodej a distribuce, infúzní a transfúzní technika od firmy S.A.B. Impex, s.r.o., z Brna.
Správa nemovitostí - služby pro správu nemovitostí, služby vlastníkům i nájemcům bytů
Vedení správy nemovitostí - služby pro správu nemovitostí, služby vlastníkům i nájemcům bytů, bytových jednotek v oblasti bydlení spolehlivě zajišťuje firma Jiří Drašar, a.s. v Jihlavě.
Instalace plynu - plynařské práce, plynaři, poradenství, projekty a realizace
Instalace plynu, plynařské práce, a také poradenství, projekty, návrhy, montáže a realizace plynu nebo servis veškerého zařízení zajišťují zkušení odborníci z Instalatérství Pavel Vaculík.
Instalatérství Pavel Vaculík Instalatérské práce Brno
Pokládka břidlicové střechy, střešní krytina z přírodní břidlice Praha
Společnost Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. nabízí a provádí odbornou pokládku střešní krytiny z břidlice, která se vyznačuje vysokou trvanlivostí, lehkostí a velkou škálou barevností.
STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha
Ubytování v penzionu s venkovním i krytým bazénem a bezbariérovým přístupem
Ubytování v penzionu s venkovním bazénem, krytým bazénem s teplotou vody 28 stupňů a bezbariérovým přístupem u Restaurace, vinný sklep, penzion U Hiclů ve Velkých Pavlovicích na jižní Moravě.
Antikorozní nátěrové hmoty pro průmysl a konstrukce
ochrana proti korozi, nátěrové hmoty, antikorozní systémy, ochranné nátěrové hmoty, 18 000 odstínů tónovače, PPG, SIGMA, Guard, Prime, Vikote
Otvírací a odjížděcí, pevné střechy a světlíky, kovovýroba
Otvírací, odjíždějící střechy a pevné světlíky, atypická zámečnická kovovýroba, světlíky-prosklené, polykarbonátové, závěsné, prosklené výplně
Skládací dveře, dodávka interiérových dveří a zárubní SAPELI
skládací, ocelové, dřevěné, interiérové, exteriérové dveře a zárubně, Sapeli, Loprais, HSE, Richter, Twin, největší vzorková prodejna Sapeli v Čr
Zábavní park, Dětský svět Kroměříž - venkovní a vnitřní atrakce, zvýhodněné vstupné pro MŠ, ZŠ
Dětský svět Kroměříž je zábavní park pro děti, kde najdete atrakce vnitřní i venkovní. Máme zvýhodněné vstupné pro MŠ a ZŠ a připravujeme i další výhodné akce pro rodiny s dětmi.
Pokládka a renovace veškerých podlahových krytin za příznivé ceny - podlahářství Praha východ
Společnost PUK Servis, s.r.o. je tradiční česká firma s několikaletými zkušenostmi v oboru pokládání a renovací podlah v Praze a přilehlém okolí.
Eshop se zpěvníky - prodej, velký výběr lidových i moderních písní
Firma eNoty.eu se zabývá prodejem zpěvníků na svém eshopu, kde můžete vybírat z velkého výběru písní, ať už lidových či moderních.
Vstupní bytové bezpečnostní dveře Praha -  pro ochranu Vašeho domova!
Společnost PUK Servis s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a pozáručním servisem bytových, protipožárních a interiérových dveří v Praze a Středočeském kraji.
Pojízdná mobilní dílna s nezávislou elektrocentrálou i do náročného terénu
Cargo design se sídlem v Opavě se zabývá výrobou speciálních vozů úpravou vozidel. Na přání Vám vyrobíme pojízdnou mobilní dílnu s nezávislou elektrocentrálou, která zvládne i nejnáročnější terén.
Montáž solárních systémů pro využití sluneční energie a úsporu nákladů za vytápění
Montáž solárních systémů pro vás zajistí společnost Inpra s.r.o. se sídlem ve Zlíně. Díky solárním panelům využijete sluneční energii a dosáhnete vysoké úspory nákladů za vytápění.
Pneuservis pro nákladní auta i zemědělské stroje, oprava nákladních pneumatik
Své nákladní auto v okolí Třince a Jablunkova můžete svěřit do rukou profesionálnímu pneuservisu Skotnica, který se navíc postará i o zemědělské stroje včetně oprav nákladních pneumatik.
Prodej, opravy, úpravy zlatých, stříbrných šperků - stylové zlatnictví
Ve stylovém zlatnictví Démant ve Vsetíně a Valmezu prodáváme kvalitní zlaté a stříbrné šperky. Také provádíme opravy a úpravy šperků a vyhovíme nejrůznějším přáním našich zákazníků.