Aktuální microsite

Stavba nízkoenergetických bytových domů, rodinné domy na klíč
Specializujeme se na stavby rodinných domů na klíč, zařídíme vám různé stavby nízkoenergetických bytových domů, kanadských dřevostaveb, aj.
Eliminace vibrací a posuvů – kompenzátory Rattay s.r.o.
Kompenzátory od firmy Rattay spolehlivě eliminují vibrace a posuvy. Kompenzátory jsou účelně využívány v systémech velkých i malých zařízení.
Mykologicky průzkum Praha, odborné posudky střech Brno
Mykologicky průzkum a odborné posudky střech provádí naše firma nejen v Brně nebo Praze, ale po celé České republice. Provedeme Vám nejprve preventivní prohlídku, pokud na jejím základně vznikne nutnost podrobného posouzení jednotlivých prvků konstrukce, provedeme podrobnou diagnostiku. Součástí popisu stavu jednotlivých konstrukčních prvků ...
Solární ohřev pro bazény.
Solární ohřev vody v bazénech Solar AquaDome. Výhody: • Dokáže prodloužit vaši koupací sezónu až o tři měsíce • Solární jednotka dokáže zvýšit teplotu vody až o 6°C • Voda se ohřívá pouze sluneční energií bez dalšího přídavného zdroje • Šetří energii, náklady na vytápění a dodává vodě příjemnou teplotu i za chladnějších dnů • Speciální ...
Ošetření trávníku po zimě, péče o zeleň - zahradní technika
Ošetření trávníku po zimě, profesionální péče o zeleň, chemickou ochrana, postřik Ortiva - zahradní technika Vám nabízí firma Zahrada Vysočiny.
Zahrada Vysočiny Alena Svobodová
Pneuservis pro osobní i dodávková auta – spolehlivé a rychlé přezutí pneumatik
Spolehlivé a rychlé přezutí pneumatik vašeho auta vám zajistíme v Autodílně 409 v Paskově u Ostravy. V našem pneuservise poskytujeme profesionální výměnu pneu pro osobní i dodávková vozidla.
Přeprava sypkých materiálů, nadrozměrných, strojů, odpadů, kontejnerů
Zajišťujeme přepravu různých sypkých materiálů, přepravíme i nadrozměrné náklady, stoje, odpady i kontejnery vlastním vozovým parkem.
Prodej pneu Jičín; nové pneumatiky i potřebné příslušenství | Jičín
Prodej pneu na osobní auta dodávky i náklaďáky pro Jičín a široké okolí nabízí Repas Robousy s.r.o Jičín
Tepelná čerpadla AEG i Master Therm - Náchod
Chcete využívat obnovitelné zdroje či snížit energetickou náročnost při vytápění objektů? Tepelná čerpadla mohou být to pravé řešení. Kompletní instalaci systémové techniky provede společnost Poži z obce Spy (okres Nové Město nad Metují). Než pro vás tepelná čerpadla zavedeme, zajistíme před zahájeném prací veškerou potřebnou dokumentaci, ...
Výroba těsnění - kvalita od Těsnění Nývlt Červený Kostelec
Výroba těsnění na míru, to není žádná snadná záležitost. Jsou k tomu potřeba speciální stroje a vyškolený personál. Pokud si chcete nechat zhotovit těsnění na míru, měli byste oslovit zkušenou firmu, pro kterou je výroba těsnění každodenní záležitostí. A nejlépe uděláte, když se obrátíte na firmu Těsnění Nývlt. Výroba těsnění v ní totiž probíhá ...
Rekonstrukce střech či klempířské práce snadno a rychle - Liberec
Provádíme opravy a rekonstrukce střech, zajistíme zámečnické a klempířské práce, dodávka a montáž vzduchotechniky.
Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
Výroba průtočné váhy pro suché sypké materiály, obilí,  mouka, cukr, hnojiva, písek
Vyrábíme a prodáváme průtočné váhy pro suché sypké hmoty, jako jsou obilí, mouka, cukr, hnojiva, písek, šrot pro potravinářský a chemický průmysl.
Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Váhy Pardubice
Laserové řezání materiálu na CNC stroji Abner | Moravská Třebová
Služby v oblasti řezání materiálu na CNC laserovém řezacím zařízení, CNC laserové řezací zařízení od firmy Bystronic.
ABNER a.s. Zařízení z nerezu pro gastronomii Praha
Dřevěné brikety Hlinsko – prvotřídní kvalita z Ledvic
Dřevěné brikety jsou nejlepší palivo pro váš kotel či krb. Mějte vždy po ruce kvalitní dřevěné brikety za výhodné ceny.
Uhelné sklady Hlinsko
Ručně vedené vozíky, vedená manipulační technika, mechanicky, elektronicky ovládané
Prodáváme, opravujeme a servisujeme vedenou manipulační techniku, ručně vedené vozíky a mechanicky i elektronicky ovládané.
Vážení vozidel za vysokých rychlostí - vysokorychlostní dynamické váhy HSW
Pro vážení vozidel za vysokých rychlostí se využívají vysokorychlostní dynamické váhy, na které je specialistou firma TENZOVÁHY z Olomouce.
TENZOVÁHY, s.r.o.
Kovovýroba - zakázková výroba - zápustky a zápustkové výkovky | Červený Kostelec
Svým zákazníkům nabízíme specializovanou kovovýrobu, zejména zápustky a zápustkové výkovky.
STAKO Červený Kostelec s.r.o. Zápustkové výkovky Náchod
Středová omítací pila SOPI
Středová omítací pila SOPI slouží k omítání řeziva v přesných šířkách. Středová omítací pila SOPI může mít dle požadavků dva pilové kotouče. Má dva pilové vřeteníky samostatně poháněné, které se přestavují symetricky od osy stroje. Do každého vřeteníku lze upevnit pouze jeden pilový kotouč. Na přání dva. Nastavitelné šířky omítaného řeziva ...
Rodinný Hotel Panorama, ubytování  s restaurací a wellness centrem, Plzeň
Hotel Panorama nabízí moderní ubytování v Plzni, poblíž parku s jezírkem. K hotelu náleží restaurace, wellness centrum s možností využití masáží, půjčovna kol.
Obec Kožlí, vesnice poblíž zámku Orlík  v Jihočeském kraji v okrese Písek, turistika
Obec Kožlí leží na břehu řeky Vltavy v jižních Čechách v okrese Písek. Turisticky zajímavá obec je členem Dobrovolného svazku obcí severního Písecka.
Pryžové desky jako protiskluzný povrch stolů KONEKT-HADICE
Pryžové desky jako nejúčinější protiskluzný povrch na pracovní stoly. KONEKT-HADICE nabízí pryž až o 40 % levněji. Pryžové desky účelně dokáží zamezit jakému koliv posunu. Skvělé řešení do výroben, dílen a montážních prostorů. Pryžové desky jsou vhodné pro výrobu těsnících elementů, odpružení strojů a zařízení nebo jako protiskluzové povrchy ...
KONEKT-HADICE s.r.o. Velkoobchod hadice a pryž Pardubice
VÚOS – služby v oblasti toxikologie, analytiky a registrace
VÚOS - naše služby zahrnují testování zdravotnických prostředků, léčiv, biocidů, pesticidů a průmyslových chemikálií dle nařízení REACH. Nabízíme expertní služby v oblasti nařízení REACH a klasifikace dle nařízení CLP. Oblasti testování: Biologické hodnocení zdravotnických prostředků Preklinické testování farmaceutických ...
Semináře a konference  pro firmy Praha - roční kurzy ruštiny pro podnikatele
Semináře ruského jazyka na klíč a konference o stavebnictví připravujeme na míru potřebám zákazníků.
Školení a zpracování dokumentace v oblasti požární ochrany (PO) a bezpečnosti ochrany práce (BOZP) Praha
Společnost PRHAS s.r.o. se zabývá a provádí zákonné školení a zpracování dokumentace v oblasti požární ochrany (PO) a bezpečnosti ochrany práce (BOZP.
Organizace vzdělávacích akcí Děčín - máme zkušenosti s pořádáním akcí pro stovky lidí
Malá, ale flexibilní společnost pana Miroslava Bezouška se zabývá organizováním a pořádání vzdělávacích akcí. V praxi pořádáme akce pro desítky, ale i stovky lidí.