Aktuální microsite

Prodejní panely otočné i atypických rozměrů | Červený Kostelec
Prodejní panely otočné Vám vyrobíme standartních i atypických rozměrů ve TĚSNĚNÍ NÝVLT s r.o. z Červeného Kostelce. Z našeho sortimentu panelů - malý 105 x 105 - otočný - panel velký na šířku - panel velký na výšku - prodejní Osazené prodejní panely obsahují například sady těsnění běžně používaných k opravám vodoinstalací a ...
Prodej a montáž ručních a pojízdných hasicích přístrojů všech typů | Kolín
Působíme po Kolínském okresu od roku 1996 a zajišťuje služby v požární ochraně po celé ČR.
Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
Přesné váhy do každého provozu - Pardubice
Zvážit i velké množství materiálu přesně, rychle a bez zbytečné námahy, to je často stále velký problém. Firma Vels vážící elektronické systémy a přesné váhy vám v tom ale pomohou. Nabízíme vám spolehlivé váhy různých rozměrů i druhů, které skvěle obstojí v potravinářském, strojírenském, stavebním i chemickém průmyslu. Téměř žádná výroba se ...
Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Váhy Pardubice
Prodej, oprava čerpací technika Vrchlabí -  čerpadla, oběhová, ponorná, povrchová, kalová
Zajišťujeme prodej a servis a opravy čerpací techniky, čerpadla u nás najdete oběhová, ponorná, povrchová, kalová a mnoho dalších druhů.
ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika Vrchlabí
Operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastika, refrakční chirurgie
Hradecké oční sanatorium, s.r.o. privátní zdravotnické zařízení poskytuje komplexní péči v oboru očního lékařství a zajistí vám operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastiky, refrakční chirurgii aj.
Stavební řezivo a truhlářské řezivo vám vyrobíme na míru - Liberec
Stavební řezivo pro vás máme připravené v našem bohatém skladu, pokud vám ale stavební řezivo z naší nabídky nebude vyhovovat, rádi vám ho vyrobíme přesně na míru.
Špaletová a rustikální eurookna se skvěle hodí do roubenek a srubů
Okna v roubence či srubu musí vypadat přirozeně a dodávat stavbě tu pravou atmosféru. Jak ale zařídit, aby byla okna na pohled přirozená, ale zároveň moderní a uživatelsky výhodná? Ve společnosti Pila Novotný Jilemnice máme řešení. Nabízíme vám totiž rustikální eurookna do roubenek a srubů. Pokud chcete zachovat dobový ráz vašeho srubu nebo si ...
Prodej pouzdrové, válečkové, dopravní,  řetězy, rotary, Gallovy
Zabýváme se prodejem především různých druhů řetězů, najdete u nás i řetězy pouzdrové, válečkové, dopravní, rotary, Gallovy a další.
Vybělení, bělení zubů-zubní klinika, dentální centrum Happy Smile
Zubní klinika Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile pomůže odstranit skvrny na zubech, domluvte si u nás ordinační vybělení, estetické bělení zubů.
Dentální centrum Happy Smile MUDr. Rafael Chajrušev
Průmyslové podlahy, rozebíratelný podlahový systém, zátěžové podlahové panely
Průmyslové podlahy,rozebíratelný podlahový systém, zátěžové podlahové panely, prodej, montáž, pokládky i opravy podlah od firmy PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s.r.o. Senec.
PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s.r.o.
Nové kolekce obuvi Power představí na veletrhu KABO Brno firma Gruna s.r.o.
Společnost Gruna s.r.o. Uherský Brod zve maloobchodní prodejce obuvi na veletrh KABO Brno 2017. Představíme zde nové kolekce obuvi zn. Power. Máme výhradní zastoupení pro ČR, SR na obuv značky Power.
Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, pracovní bundy, kalhoty, mikiny - prodejce, dodavatel
Dodavatel pracovních oděvů, ochranných pomůcek, pracovní oblečení - kombinézy, bundy, mikiny, trička, kalhoty dodává firma KARS, spol. s r.o., z Brna.
Vnitřní interiérové dveře a zárubně z různých materiálů
Vnitřní interiérové dveře a zárubně z různých materiálů, kvalitní odolné a moderní designové dveře za skvělé ceny od firmy Sokol-okna-dveře-vrata s.r.o. v Břeclavi.
Prodej uhlí, uhelné sklady Hlinsko, hnědé, černé uhlí, koks, brikety, palivové dřevo
Zajišťujeme v našich uhelných skladech Hlinsko prodej hnědého, černého uhlí, koksu, briket, palivového dřeva včetně dopravy a složení na místě určení.
Uhelné sklady Hlinsko
Výroba vzduchotechnických prvků a potrubí, výfukové hlavice, stříšky, regulační klapky
Zabýváme se výrobou vzduchotechnických prvků a potrubí, vyrobíme Vám například výfukové hlavice, stříšky, regulační klapky, tlumící komory a mnoho dalších.
Provětrané fasády z desek ALUBOND, z hliníkových panelů a jiných materiálů
Provětrané fasády z desek ALUBOND, z hliníkových panelů a jiných materiálů k předvěšenému opláštění fasád stavebních objektů od firmy DOSTING, spol. s r.o. v Brně
Zajištění veškerých stěhovacích služeb, vyklízení domů i bytů
stěhovací služby, vyklízení bytů a domů, montáž a demontáž nábytku, pojištění nábytku po dobu stěhování to vše na Třebíčsku najdete u firmy Váš stěhovák Roman Miléř
Zajištění pohřbu - smuteční obřad včetně výzdoby, pietní akty
Zajištění pohřbu, pietní akty, smuteční výzdoba, přeprava zesnulých, vystavení parte, církevní služby, smuteční obřad, výrobu pomníku zajistí na Vysočině PIETAS-VYSIBLA s.r.o
Potahování stínidel Praha – originální zpracování a nový život pro Vaši starou lampu
Lampy, lampičky, nástěnné i stojací lampy a lustry jsou základním kamenem všech návrhářů interiérů a každý ví, jak jsou pro správné osvětlení důležité.
Prodej moderních plynových kotlů pro ohřev vody, teplovodní kotle
Výrobu stacionárních, plynových, kondenzačních, klasických a topných kotlů, nádoby na studenou a teplou vodu provede na Brněnsku firma DESTILA, s.r.o.
Služby notáře pro firmy i jednotlivce od notářské úschovy po vyřízení pozůstalosti
Převody nemovitostí, notářské úschovy, zástavní smlouvy, notářské zápisy, pozůstalost či výpisy z informačních systémů veřejné správy ve své notářské kanceláři vyřizuje Mgr. Dita Kuštová v Chrudimi.
Ochrana proti korozi - ochranné nátěrové systémy PPG SIGMA
antikorozní systémy, nátěrové hmoty, PPG SIGMA, 18 000 odstínů tónovače, dílenské welding nátěry pro konstrukce a průmysl, Prime, Guard, AquaCover
Zdravotní cvičení pro veřejnost pro zmírnění bolestí a špatných pohybových návyků
Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti, MUDr. František Golla v Opavě poskytuje pro veřejnost zdravotní cvičení pro zmírnění bolestí a špatných pohybových návyků.
Správa nemovitostí - služby správce nemovitostí, údržba a opravy bytového fondu
Správu nemovitostí, služby, údržbu a opravy bytového fondu spolehlivě zajistí firma Jiří Drašar, a.s. v Brně. S námi budete mít přehled a pořádek ve správě domu.
Interiérová skleněná vinotéka, netradiční domácí vinotéka ze skla -  pochozí sklo typu CONNEX
Sklenářství Acera představuje skleněnou vinotéku pro milovníky vína a netradičních interiérů. Interierová vinotéka je umístěná pod pochozím sklem.
ACERA SKLO s.r.o. Sklenářství Praha 6