Aktuální microsite

Nákladní vodní doprava - NNR Global Logistics
Pro lehké a rychlé doručení Vašich surovin využijte nákladní vodní dopravu od NNR GLOBAL LOGISTICS.
NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED, organizační složka ORGANIZAČNÍ SLOŽKA CZECH BRANCH
Značení vodičů Praha
Značení vodičů představuje návlečky nasouvácí i nacvakávací, bužírky – s tvarovou pamětí, smršťovací, PVC, pouzdra na štítky. Vodiče lze značit několika metodami a vždy záleží na tloušťce vodiče a na skutečnosti, je-li zapojený nebo ne. Na dosud nezapojené vodiče lze nasunout uzavřené návlečky, bužírky a pouzdra na štítky. Na již zapojené ...
Likvidace a odvoz odpadů Praha
Likvidace a odvoz odpadů po Praze a Středočeském kraji zařizuje Autodoprava Karel Rys.
Gastro vybavení prodej Praha západ - Jesenice
Gastro vybavení je nezbytná součást k provozování restaurace, hotelu či jídelny.
GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Montáže funkčních systémů pro vedení kapalin v automobilovém průmyslu
Kompletní montování plastových hadic a systémů pro vedení paliva, brzdových a jiných kapalin v automobilovém průmyslu provádí společnost Uniwell CZ s.r.o. v Zíkově.
Plastové hadice a systémy pro vedení kapalin a plynů, rozvody paliva, brzdové hadice
Systémy pro vedení kapalin a plynů, vlnité i hladké plastové hadice pro rozvody paliva, vzduchu, spojovací a brzdové hadice vyrábí společnost Uniwell CZ s.r.o., Zdíkov.
Plastové ochranné trubky, hadice a systémy ochrany kabelových svazků
Ochranné trubky, hadice, kabely a systémy ochrany kabelových svazků vyrábí z extrudovatelných polymerních plastů společnost Uniwell CZ s.r.o. Zdíkov. Pro vyšší kvalitu dílů využíváme 3D měření.
Dětský pokoj, nábytek a zařízení do dětského pokoje, kvalitní nábytek za výhodné ceny, Moravský Krumlov
Dětský pokoj, dětský nábytek a zařízení, vysoce kvalitní nábytek,masivní postele, dětské psací stoly a židle, komody od firmy Nábytek RON z Ivančic.
Stěrkovací hmoty na podlahy - Akční ceny  „UZIN BONUTZ 2016“
Poukázka BONUTZ je kryta know-how nadnárodního koncernu Uzin Utz AG a jinými aktivy. V naší nabídce najdete stěrkovací hmoty UZIN řady NC až do NC 160 plus NC a začínající NC 170 a výše, kromě NC 196.
Prodej, e-shop LED technologie, žárovky, bodovky, trubice Zlín
Prodej na eshopu LED technologií, žárovek, bodovek či trubic zajišťuje společnost SEEKER, s.r.o., která Vám jako specialista a dodavatel světelné technologie značky SmiLED v rámci internetového obchodu nabízí sortiment, který Vám pomůže významně uspořit elektrickou energii. Z širokého sortimentu zboží, jenž firma SEEKER, s.r.o. prodává, si ...
Autonomní hlásič oxidu uhelnatého Praha - přístroj CO-man5 GS-803
Autonomní hlásič oxidu uhelnatého CO-man5 GS-803 zjistí únik CO plynu a okamžitě upozorní majitele na problém. Přístroje si můžete zakoupit v naší pražské prodejně. Oxid uhelnatý je nebezpečný jedovatý plyn, který může unikat při vadné karmě nebo poškozeném plynovém kotli v budově. Autonomní hlásič CO-man5 GS-803 detekuje vysokou koncentraci ...
Akvaristické a teraristické vybavení, ryby, rostliny, krmivo a technika
Akvaristické a teraristické potřeby, od akvárií, terárií, rostlin a techniky až po rybičky, terarijní zvířata a krmiva, zakoupíte v prodejně ZOO Laguna v Klatovech.
Kontrola vozidla Plzeň – informace o technickém stavu auta
Kontrolujeme osobní i nákladní vozidla a získáváme informace o jejich technickém stavu. Naše pracoviště najdete v Plzni.
Čištění kanalizace, jímek, potrubí a objektů
Čištění zařízení a objektů, jako jsou kanalizace, jímky a další, je nezbytné pro jejich správný chod. SITA CZ a.s. zajišťuje kompletní služby, které se dají aplikovat na tyto objekty a zařízení: - Jímky - Kanalizace (chemické i běžné) - Šachty - Zásobníky - ...
Správa nemovitostí Praha – ekonomická, technická a organizační péče
V naší službě správy nemovitostí se postaráme o ekonomickou, technickou i organizační oblast Vaší budovy. Pro ekonomickou část vytvoříme roční rozpočty, hospodářství a vedeme účetnictví celé nemovitosti. Potřebné doklady za Vás dodáme na příslušné úřady. Standardně vedeme provozní informace a plánujeme údržby, rekonstrukce a opravy ...
Nerezová nástrčná šroubení
Nástrčkové rychlospojky z nerezi „PUSH-IN“ se hodí pro použití v oblastech kde není povoleno použití mosazných nebo plastových spojení, kde je agresivní prostředí nebo je použito agresivního media.
Schwer Fittings, s.r.o. nerezové hydraulické šroubení Plzeň
Stěhování a přeprava strojů, strojních zařízení a technologických celků
Společnost B+V trans, s.r.o. zajišťuje dopravu a stěhování strojů, strojních zařízení a velkých technologických celků. Přeprava za pomoci autojeřábu a nákladních vozů.
Koncert Kousek štěstí od Lucie Vondráčkové v Českých Budějovicích
Česká zpěvačka Lucie Vondráčková se představí v Českých Budějovicích s doprovodnou kapelou Vokobere.
Nákladní přeprava sypkých a nadrozměrných nákladů, včetně pojištění rizik
Nadrozměrné náklady a břemena pro Vás přepraví společnost B+V trans, s.r.o. z Tábora, která díky zkušenostem a vlastnímu vozovému parku nabízí vysoce flexibilní a spolehlivé služby.
Práce autojeřábem, přeprava těžkých nákladů a břemen až do 100 tun
Autojeřábnické práce, přepravu a manipulaci s těžkými břemeny či pronájem autojeřábu a plošin zajišťuje společnost B+V trans, s.r.o. z Tábora, a to až do hmotnosti nákladu 100 tun.
S výměnou peněz mnoha měn se můžete obrátit na směnárnu v centru Prahy.
S nákupem a prodejem a celkovou výměnou všech Vašich valut Vám pomůže společnost Exchange na Praze 1.
Měřící technika pro Českou a Slovenskou republiku
Senzory, tenzometry a snímače a jinou měřící techniku nabízí pražská společnost HBM. Svoji činnost a výrobu zaměřují na obor elektrická měření mechanických veličin.
HBP měřicí technika s.r.o. Snímače, senzory a tenzometry Praha
Komplexní zemní stavby-bourání staveb, přestavby, ruční výkopy.
Mezi další činnosti stavební společnosti Šlehofer Praha patří i zemní práce. Provádí pozemní stavby jako bourání, výkopy ruční i strojové a podkladové vrstvy komunikací.
Věnujte se třídění plastů, které vykoupíme. Výkup plastů v Surovinách Plundra
Vykoupené plasty se tak můžou dále recyklovat a mohou být využity k dalšímu zpracování. Plasty vykupujeme jednodruhové a v opravdu velkém množství.
Kopírování, tisk a skenovaní najdete pod jednou středou u firmy Tomados na Praze 8.
Kopírování, skenování a tisk naleznete na Praze 8. Společnost nabízí nejlevnější služby v tiskařském oboru nejen pro zákazníky, co se dostaví do kamenné prodejny, ale i pro online zákazníky.
TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha