Aktuální microsite

Autoservis a pneuservis - příprava vozu na STK, kontrola autoklimatizace
PeMi autoservis s.r.o. má v regionu Zlín mnoho spokojených zákazníků. Zajistíme přípravu vozu na STK, veškeré běžné služby autoservisu a pneuservisu i kontrolu autoklimatizace.
Napájecí a energeticky úsporné systémy Praha – dlouholeté zkušenosti v oboru
Využijte dlouholetých zkušeností společnosti KABEL Trade Praha s.r.o., která nabízí zpracování dodávek napájecích a energeticky úsporných systémů.
Prodej a rozvoz ledu - kostkový led, ledové tříště a koule vhodné do drinků a na chlazení potravin
Led můžete mít hned od firmy Ice support s.r.o., která se specializuje na výrobu a dovoz ledu do restaurací, kaváren pro přípravu letních drinků nebo chlazení potravin také v Kroměříži a Prostějově.
Vrtání studní Praha - bez přímého přístupu k místu, dokonce i přes plot
Mít vlastní zdroj vody znamená velkou finanční úsporu. Vrtání studní i v místech bez přímého přístupu, například přes plot, zajistí spolehlivě firma Prokš Eduard - Vrtání Studní se sídlem v Praze.
Chcete se rozmluvit před dovolenou? Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny v Ostravě.
Jazyková škola LITE v Ostravě nabízí letní intenzivní kurzy anglického jazyka pro začátečníky, mírné pokročilé i pokročilé. Vyučujeme jednoduchou a účinnou metodou bez učebnic a složité gramatiky.
Prázdninové kurzy angličtiny - letní výuka, anglický týden či dopolední a odpolední kurzy
Udělejte pořádný pokrok v angličtině za jediný týden! Přijďte efektivně využít léto do jazykové školy LITE v Ostravě, kde díky speciálnímu programu uděláte pokrok v mluvené angličtině.
Kartonové obaly s ofsetovým tiskem Praha – pro propagaci a prodej zboží
Vyrábíme kartonové propagační obaly s ofsetovým tiskem vhodných pro propagaci a prodej zboží. Naši výrobnu a tiskárnu naleznete na Praze 4.
Ošetření vlasů keratinem – zdravé, lesklé a poddajné vlasy
Pokud Vás trápí nepoddajné a zničené vlasy, obraťte se na kosmetický salon 5.element v Brně. Ošetření vlasů keratinem dodá Vašim vlasům zdraví, lesk a sílu.
Kvalitní pracovní oděvy od výrobce a strojní vyšívání oděvů
Firma AMD Partner je výrobce pracovních oděvů v regionu Zlín. Kvalitní pracovní oděvy můžete zakoupit v eshopu. Zajistíme i strojní vyšívání loga a reklamní nášivky.
Doprava vlastními kontejnery různých rozměrů, odvoz suti, písku, kameniva
Zajišťujeme dopravu suti, písku, kameniva vlastními kontejnery různých rozměrů.
Dodávka moderních systémů snižování emisí - rekonstrukce a dodávky kotlů
Dodávka moderních systémů snižování emisí - rekonstrukce a dodávky kotlů, nízkoemisní spalovací systémy, výměníky odpadního tepla má zaměření firma T-PROJECT GROUP, spol. s r.o. z Brna.
Horkovzdušná kamna, krbová kamna, krbové vložky, výroba a prodej Kolín
Horkovzdušná kamna, krbová kamna, krbové vložky, výměníky vody s ústředním vytápěním, jejich výrobu a prodej Vám zajistí společnost Profitall spol. s r.o. sídlící v Kolíně.
Rybolov na sportovním rybníku Markovice, vydávání povolenek, rybářský kroužek pro děti
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chrudim 2 zajišťuje rybolov na sportovním rybníku Markovice, vydávání povolenek, členství v organizaci, rybářský kroužek.
Stavební práce, nová výstavba, rekonstrukce domů a bytů, opravy fasád
Stavební práce Vám zajistí společnost MITOL, s.r.o., sídlící v Kutné Hoře, která se zaměřuje na novou výstavbu, rekonstrukci a přestavby domů a bytů, opravy fasád, izolace.
Rostlinná a živočišná výroba, pěstování plodin, chov skotu a výroba mléka
Zemědělské obchodní družstvo Mrákov se zaměřuje na rostlinnou a živočišnou výrobu, pěstování obilovin, řepky a kukuřice, chov skotu a prasat, produkci mléka.
Likvidace průmyslových akumulátorů a legovaných kovových odpadů
Likvidace a recyklace průmyslových akumulátorů, výkup a třídění legovaných kovových odpadů s obsahem niklu, chromu, molybdenu a kobaltu zajišťuje společnost NIMETAL, spol. s r.o.
Fotbalový klub FC Slovan Liberec, prvoligový tým, výchova mladých fotbalistů
Fotbalový klub FC Slovan Liberec je prvoligový tým české fotbalové ligy s bohatou tradicí, mládežnickou akademií s výchovou mladých fotbalistů a s týmy mužů i žen.
Střešní krytiny ocelové, sendvičové panely, okapové systémy, prodej
Střešní ocelové krytiny, sendvičové panely, trapézové plechy, falzetové krytiny, střešní doplňky, okapové systémy prodej a servis Vám zajistí společnost HILLE CZ s.r.o., Plzeň.
Výroba plastových bazénů na klíč, kruhové, obdélníkové, oválné, bazénové sety
A & M Borovnička vyrábí plastové bazény na klíč ve tvaru kruhovém, obdélníkovém, oválném, a k nim u nás naleznete různé bazénové sety, chemii a další příslušenství. Kvalita do, které si můžete skočit.
Prodej stavebnin a stavebního materiálu, střešní krytiny, sádrokarton, obklady, dlažby
STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. se zabývá prodejem stavebnin a stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, sádrokarton, obklady, dlažby - Sadská, Praha.
Nerezové výpalky, řežeme nerez, všechny druhy ocele, měď i další kovové slitiny
Kvalitní nerezové výpalky, které slouží dál ke zpracování - ELZA Předměřice, s.r.o. Hradec Králové.
Dokonalé pokrytí zajistí profesionální radiostanice Motorola – prodej a servis komunikačních systémů
Dokonalé pokrytí zajistí profesionální radiostanice Motorola – prodej a servis komunikačních systémů – moderní a užitečné bezdrátové radiostanice - KonekTel, a.s. Pardubice
Kamionová vnitrostátní i mezinárodní nákladní doprava, přeprava sypkých hmot
Zajišťujeme bezpečnou a spolehlivou vnitrostátní, mezinárodní nákladní kamionovou dopravu i přepravu sypkých hmot, jako bezpečný dopravce AM Gnol s.r.o. z Hradce Králové
Výroba záchodů prodej WC pronájem kadibudek suché záchody
Naše firma Eko Delta, s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a pronájmem mobilních toalet. Vše včetně komplexního servisu. - WC - mobilní WC - mobilní toaletní kabiny - kadibudky - toalety - záchody - ekologické WC - biologické WC - chemické toalety - toalety pro vozíčkáře - invalidní WC - kompostovací toalety - Camping WC ...
Provoz půjčovny s možností pronájmů stavebních strojů na zemní a výkopové práce
Provoz půjčovny s možností pronájmů stavebních strojů na zemní a výkopové práce, stroje k sečení trávy a další nabízí firma Tesma stavitelství v Jaroměřicích nad Rokytnou.
TESMA Jaroměřice s.r.o. technické služby