Aktuální microsite

Pracovní oděvy na míru i v nadměrných velikostech - kvalitní výroba a prodej
Na kvalitní výrobu pracovních oděvů na míru i v nadměrných velikostech se specializuje společnost Koala v Kopřivnici, která zajišťuje také jejich prodej a rychlé dodání.
Montované haly Tábor
KORES, spol.s r.o. je společnost z okolí Tábora, která se zabývá výstavbou nových, opravami a rekonstrukcemi starých halových objektů i jejich zateplováním.
Montáž a opravy technologických celků, strojního zařízení, ocelových konstrukcí, nádrží a potrubních rozvodů
Výrobu, montáž nebo opravu technologických celků, strojních zařízení, potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí realizuje firma M Monteza v Česku i Evropské unii.
Prodej použité námořní kontejnery - kontejnery určené pro lodní dopravu a skladování
Společnost METRANS, a.s. se zabývá prodejem použitých námořních kontejnerů. Nabízíme k okamžitému použití vyřazené ocelové námořní kontejnery.
METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
Ocelové námořní kontejnery 20‘ a 40‘ problémy se skladováním vyřeší Praha
Jak rychle a efektivně vyřešit problémy se skladováním velkého množství zboží? No přece díky ocelovým námořním kontejnerům od společnosti METRANS.
METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
Pneuservis pro zemědělské stroje, agroindustriální a zemědělské pneumatiky
V Pneuservisu Bajer Nětčice řešíme opravy u traktorů, kombajnů a pro jiné zemědělské stroje. Prodáváme agroindustriální a zemědělské pneumatiky. Klienty máme v regionu Kroměříž, Zlín, Přerov.
Přírodní těžené kamenivo tříděné i netříděné výroba - kamenivo jako součást betonu
Nabízíme vysoce kvalitní přírodní těžené kamenivo tříděné i netříděné, písek a zahradní kámen.
HONDA Brno, dealer automobilů HONDA. prodej, servis vozidel
Nové i ojeté vozy Honda, pneuservis, autoservis, prodej, klempířské práce, oblečení, dárkové předměty Honda, mytí vozů, renovace laků.
Hliníkové zimní zahrady, zasklívání pergol a přístřešků Vysočina
atypické konstrukce z hliníkových profilů, zasklívání balkonů, lodžií, pergol, zimní zahrady, přístřešky rodinných domů, AluPlus, rámové systémy
Postroje a ochranné prostředky pro práce ve výškách, ochrana proti pádu z výšky
Postroje a ochranné prostředky pro práce ve výškách i ochranu proti pádu z výsky zajišťuje společnost MSA Safety Czech, s.r.o.
Pohřební služba nabídne pochopení i pomoc | Ústí nad Orlicí
Plánování pohřbu je většinou velmi bolestné a plné emocí. Krátce po ztrátě blízké osoby totiž musíte zařídit spoustu praktických věcí a navštívit mnoho míst. My v pohřební službě A+A KASPO v Ústí nad Orlicí a Králíkách se vám proto celou situaci snažíme co nejvíce usnadnit. Vše od vytištění parte až po zařízení květinové výzdoby či fotografa proto ...
Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek A + A KASPO s. r. o.
Ubytování pro firmy, pronájem konferenční místnosti Uherské Hradiště, Boršice
Ideální místo pro firemní akce najdete ve Vinařství-Dvůr pod starýma horama Boršice v okrese Uherské Hradiště. Poskytujeme pronájem konferenční místnosti a ubytování pro firmy.
Radostné Vánoce v Top optik Grůzová, nákup dvou párů brýlí - druhé brýle za poloviční cenu
Radostné Vánoce při nákup dvou párů brýlí stejných dioptrií - druhé brýle za poloviční cenu navíc s dárkem k tomu v Top optik Grůzová Břeclav.
Kamenné obklady a parapety vytvoří originální interiér Praha
Milujete přírodní materiály, ale chcete je použít netradičně a originálně? Pak vsaďte na kámen a výrobky z něj. Tento tradiční materiál dokáže vdechnout každému prostoru nádech originality a luxusu.
Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha
Správa a údržba bytů, domů i nebytových prostor
Správu, udržbu bytů, domů a nebytových prostor zajišťuje v Opavě Rozvoj, stavební bytové družstvo.
Vánoční dárkové balíčky a koše - originální vánoční dárek pro každého
Stále přemýšlíte jakým vánočním dárkem uděláte největší radost svým blízkým nebo kolegům z práce? Darujte jim originální vánoční dárkový balíček nebo koš od firmy ARWETY v Olomouci.
Dámské kalhoty Zerres k sehnání i v Olomouci - perfektní kalhoty, které opravdu padnou
Pokud hledáte perfektní kalhoty, ve kterých se budete cítit pohodlně, pak určitě vsaďte na kalhoty značky Zerres, které opravdu padnou. Stačí navštívit dámský butik Emily-móda v Olomouci.
Tichá klimatizace NORDline pro malé i velké prostory
Kvalitní a tiché klimatizace značky NORDline nakoupíte u společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o., která dodává špičkové klimatizace pro malé i velké prostory.
Pronájem herny nebo narozeninové místnosti i s výzdobou pro dětské oslavy
Pro dětské oslavy si můžete pronajmout narozeninovou místnost či celou hernu v naší Hranické džungli v Hranicích, kterou vám rádi vyzdobíme a připravíme tak, aby si vaše děti užily tu nejlepší zábavu!
Prodej, výroba, pozinkovaný kompostér, skleníky, pařeniště, foliovníky
Zajišťujeme výrobu a prodej skleníků, pařenišť, foliovníků a v neposlední řadě pozinkovaných odolných komposterů pro Vaši zahradu.
LIMES Litomyšl s.r.o. Výroba pozinkovaných skleníků Litomyšl
Výškové práce Plzeň
Petr Huňatý v Plzni zajišťuje výškové práce - mytí budov, instalace ochrany proti holubům, rizikové kácení stromů, fasády, opravy hydroizolačních pásů, klempířské práce, montážní práce apod.
Úklidové služby pro firmy i domácnosti, kompletace a sortování produktů
Pravidelný úklid domácností, komerčních prostor, firem, nemocnic, škol, průmyslových objektů nebo jednorázový úklid havárií zabezpečí firma Gabriela Facility Management z České Lípy.
Kalibrace a ověřování měřidel - přesné metrologické služby na Olomoucku
Český metrologický institut se zabývá kalibrací a ověřováním měřidel pro věděcké, technické nebo hospodářské činnost. Vyhledávání příslušného měřidla v praktické databázi.
Restaurování starožitného nábytku Praha -  na požádání zpracujeme restaurátorskou zprávu
Restaurování starožitného nábytku a obnovu kulturních památek poskytuje společnost pan Miroslava Šacha.Veškeré nabízené práce jsou prováděny restaurátory s příslušnými licencemi Ministerstva kultury.
Materiál pro stavbu domu a rekonstrukce, potřeby pro řemeslníky Brno
Prodejce značkových výrobků, materiálu pro stavby a rekonstrukce domů. Prodej stavebního nářadí, ukončovacích prvků i potřeb pro řemeslníky.