Aktuální microsite

PBTK - pravidelná bezpečnostně-technická kontrola úpraven vody Praha
Společnost GORO, spol. s r.o. provádí pravidelné bezpečnostně - technické kontroly úpraven vody - PBTK. Pracujeme v režimu certifikace ISO 9001:2008.
GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza
Kancelářská a výpočetní technika pro velké i malé firmy, prodej a servis
Kancelářskou a výpočetní techniku, počítače, notebooky, tiskárny a další techniku firmám, školám, institucím i úřadům prodává a servisuje firma IN COPY – Petr Jirchář se sídlem v Táboře.
Elektrické instalace - provoz a údržba veřejného osvětlení VO Třebíč
Elektrické instalace provádí firma Elektro - ing.Klíma s.r.o. v Třebíči - postará se o provoz a údržbu veřejného osvětlení VO.
Úklid a čištění nemocnic, průmyslových objektů, firem, institucí a bytů
Úklid zdravotnických zařízení, průmyslových objektů, jednorázové generální úklidy, mytí oken a skleněných ploch, havarijní úklidové služby a malířské práce zajistí firma Putzteufel.cz, s.r.o.
Individuální výuka angličtiny, výukové a jazykové kurzy v Brně
intenzivní výuka bez učebnic a složité gramatiky, firemní kurzy, program pro začátečníky tak i pokročilé, zahájení kdykoli během roku
Servis pro nákladní automobily a autobusy vybraných značek s odtahovou službou
Autoservis nákladních automobilů a vybraných typů a značek autobusů spolu s prodejem náhradních dílů a odtahovou službou provozuje firma TRUCK SERVIS KRATOCHVÍL s.r.o. v Jindřichově Hradci.
Oddlužení manželů, podání insolvenčního návrhu v manželském svazku
daňové poradenství, exekuce, platební rozkazy, oddlužení manželů, insolvenční návrh, daňové poradenství, advokátní kancelář, občanské právo
FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
PVC podlahy s dekorem dřeva i dlažby - velkoobchod Praha
PVC podlahy patří stále mezi velmi oblíbené typy podlah. Díky technologickému pokroku a množství designů se dnes PVC podlaha bez problémů hodí i do moderně či luxusně vypadajících interiérů.
BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
Ubytování u hranic s Rakouskem, hotel s restaurací, příznivé ceny ubytování, Dačice
Kvalitní ubytování v centru Dačic a posezení v čistém a příjemném prostředí za příznivé ceny, to je hotel a restaurace "U Koníčka". Ubytování v blízkosti hranic s Rakouskem.
Velkoobchod školních a kancelářských potřeb, papírenského zboží, Dačice
Školní a kancelářské potřeby, papírenské zboží, plastové a papírové nádobí a další sortiment můžete zakoupit od firmy PAS-D s.r.o., z Dačic.
Barevný nábytek do mateřské školy, školky-dětské kuchyňky, skříňky
Stolařství Smetana s.r.o. vyrábí barevný dětský nábytek pro mateřské školy, školky především v regionu Uherské Hradiště. Dodáme barevné skříňky, poličky, dětské kuchyňky.
Bytový designer - komplexní návrhy moderních interiérů Brno
osobní konzultace u klientů, kompletní návrhy interiérů, profesionální osobní designér, aranžmá výloh, návrh a výběr dekorací, design místností
Montáž plastových bazénů, plastových nádrží a plastových beden pro rybářství a průmysl
Firma EKORY Jihlava spol. s.r.o. se zabývá výrobou a montáží expanzních nádob, koryt, žlabů, plastových dekoračních bazénů, beden, odchovných nádrží, septiků a dalších platových výrobků.
Zdravotní pomůcky - polohovací elektrická postel, pronájem | Liberec
Nabízíme pronájem zdravotních pomůcek včetně polohovacích elektrických postelí na dobu od 14 dnů až 1 rok.
Penzion pro seniory Atrium Liberec SENIORSERVIS o.p.s.
Prodej spojovací materiál - šrouby, matice, kotevní technika | Hradec
Velkoobchodní a maloobchodní prodej spojovacího materiálu jak jsou například šrouby, matice a kotevní techniky je naší specializací. Naší výhodou je, že máme naskladněno přes 40000 druhů zboží. Z našeho sortimentu: - nýtovací matice, šrouby - závitové tyče - vrtáky - klíny - závlačky - podložky - šrouby aj. Pokud nenajdete ...
Výroba molitanových stavebnic
Výroba molitanových stavebnic na zakázku podle vašich předloh. Firma Markéta Zacklová se sídlem v Lázních Bohdaneč nabízí výrobu molitanových stavebnic na zakázku do mateřských center, dále pak do mateřských školek, dětských koutků a rehabilitačních center. Molitanové stavebnice pro Vás vyrobíme v rozmanitých velikostech, barvách a ...
Velkoobchodní prodej pro truhláře se vzorkovou prodejnou, katalog zdarma
Společnost Okentěs, spol. s.r.o. se specializuje na velkoobchodní prodej pro truhláře, vzorkovou prodejnu můžete navštívit v Brně na ulici Kulkova, kde navíc získáte katalog zdarma.
Zakázková výroba - plastové rybářské pramice a rybářské lodě
Jihlavská firma EKORY Jihlava spol. s.r.o. poskytuje výrobky z plastu nejen pro stavebnictví, ale také pro rybářství. V širokém sortimentu naleznete například plastové pramice či rybářské lodě.
Papírnictví, velkoobchod, papíry, kopírovací papír, fotopapír
Velkoobchod s papírem, kopírovací papír, fotopapír, velký výběr z papírenského sortimentu najdete od firmy MIKO - Kancelářské potřeby v Moravských Budějovicích.
Inspekce potrubí barevnou TV kamerou, lokalizace a trasování potrubí Znojmo
Lokalizace a trasování potrubí pomocí trasovacího zařízení, inspekci potrubí barevnou TV kamerou, vyhledávání poruch na potrubí provádí firma Martin Beran ze Znojma.
HELLA TRAV®frame - systém pro přesné osazení a instalaci stínicí techniky bez tepelných mostů Praha
Společnost HELLA stínicí technika s.r.o. se sídlem v Praze, Brně a také v Bratislavě představuje nový produkt - Systém ostění TRAV®frame.
Flexibilní obaly pro balící stroje Kladno -  materiály vhodné pro termoformovací či vakuové balení
Flexibilní obaly pro balící stroje, materiály vhodné pro termoformovací či vakuové balení i pro balení pod ochrannou atmosférou vyrábí společnost Martin Peroutka, polygrafická výroba na Kladně.
Obaly a obalové materiály pro úspěšné výrobky Kladno
V dnešní době víme, že sebelepší výrobek nebude spotřebitelsky oblíbený, pokud nebude mít kvalitní a zajímavý obal. Při výrobě obalů je potřeba využívat kvalitních materiálů a nejmodernější techniky.
Čištění a regenerace studní-úprava a dezinfekce pitné vody
Je nutné pravidelně zajistit čištění studny a úpravy studniční vody. Regenerace studní, dezinfekce zdroje pitné vody zajistí firma EKODRILL Zlín.
EKODRILL, s.r.o. Stavba vrtaných studní na klíč Zlín
Velkoobchodní, maloobchodní prodej střešních krytin, materiálu pro střechy
Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej různých druhů střešních krytin a veškerého materiálu pro střechy a izolace.