Aktuální microsite

Vybavení pro kalírny, koše, kalící přípravky, kusová strojírenská výroba
kusová i sériová strojírenská výroba, koše, kalící prvky, vybavení pro kalírny, CNC obrábění, svařování, kovovýroba, nářadí, zpracování kovů
Užitkové vozy, náhradní díly SEAT prodej Brno
prodej servis užitkových vozů, mytí automobilů, vozy zn Volkswagen, Audi, výkup vozů, leasing, autopůjčovna, originální náhradní díly najdete u firmy AUTONOVA BRNO s.r.o.
Autojeřáb a vysokozdvižná plošina Ostrava – pronájem s obsluhou
Autojeřáb či vysokozdvižnou plošinu v okolí Ostravy si můžete pronajmout i s obsluhou u společnosti Jiří Tumakov s.r.o., která realizuje také různé práce a služby s těmito stroji. Pronajmout si můžete autojeřáb: - AD 20, - AD 28, - QY 25, - AD 20T. K dispozici máme také montážní plošiny: - LCV 16-3, - MP 18, - MP 27, - LCV 20 ...
Zimní uskladnění sekačky za skvělou cenu, Moravský Krumlov
Zimní uskladnění sekačky za skvělou cenu nabízí naše firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova.
Agroservis Holý
Prodej, dodávka - stavební dřevo, dřevařský materiál pro stavby, truhlářské dílny i domácí kutily
Dřevoprodej Jiří Hrůza dodává stavební dřevo a dřevařský materiál pro stavby, truhlářské dílny i domácí kutily. Zabývá se nákupem a prodejem palubek, stavebního dřeva i truhlářských dřevěných výrobků.
Elektřina bez omezení - levná dodávka energie s osobním přístupem
Elektřinu bez omezení vám garantuje společnost Right Power a.s., která dodává levnou energii, díky které ušetříte a to vše s osobním přístupem, který vás přesvědčí o kvalitách této firmy.
Prodej, servis, instalace prodejních automatů na teplé a chlazené nápoje
Občerstvení Vám pomohou zajistit prodejní automaty na teplé a chlazené nápoje od společnosti ATE company s.r.o., která se zabývá jejich prodejem, servisem a instalací.
Samonivelační stěrky DURAMO Praha – pro renovace a úpravy podlah
Samonivelační stěrky značky DURAMO se skvěle hodí pro renovace a úpravy podlah v objektech. Naše prodejny naleznete jak v Praze, tak po celé České republice.
Návrhy učeben - speciální školní laboratoře pro fyziku, chemii a biologii
Moderní škola, s.r.o. je významným českým výrobcem a dodavatelem školního nábytku v celé České republice. Pro vaší školu navrhneme speciální učebny a laboratoře pro výuku chemie, biologie i fyziky.
Mobilní váhy na automobilech - vestavba vážícího zařízení do vozidel
Společnost KADLEC VÁHY se zaměřuje na prodej, servis a pronájem průmyslových vah. V sortimentu Vám nabízí mobilní váhy do automobilů, jedná se o vestavbu vážicího zařízení do vozidel.
KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
Počítačové sítě Praha 8 - návrh, instalace, správa, servis, záchrana dat
TVR data a komunikace s.r.o. je společnost sídlící na Praze 8, které poskytuje komplexní služby v oblasti počítačových sítí. Provádí návrhy, servis, správu a instalaci počítačových sítí.
Servis a prodej nářadí, elektro nářadí, ruční nářadí Hustopeče
Servis a prodej nářadí, elektro nářadí, ruční nářadí, velkoobchod se značkovým elektrickým nářadím od firmy IVK, s.r.o. v Hustopečích - půjčovna nářadí.
IVK, s.r.o.
Návrh a realizace květinové výzdoby v interiéru Praha - návrh, realizace, následná péče
Správně zvolená květinová výzdoba dokáže udělat z interiéru velmi útulné a příjemné místo. Matouš Hydroponie se postará o návrh, realizaci a následnou péči o květinovou výzdobu ve vašem interiéru.
Prodej palivového, odpadového dřeva a dřevěných briket
Potřebujete-li kvalitní a levné dřevo nebo brikety, pak společnost MOSAIC v Bělotíně nedaleko Hranic a Přerova se zaměřuje na pilařskou výrobu a prodej palivového, odpadového dřeva a dřevěných briket.
MOSAIC spol. s r.o.
Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů
Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů, zpracování elektrošrotu, likvidace a svoz velkoobjemových odpadů od firmy Trecha Jiří v Hodoníně.
Stavební práce, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat Hustopeče
Stavební práce, realizace staveb, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat, přestavby bytových jader od firmy Stavby RUFA s.r.o. v Hustopečích - kvalitní činnost ve stavebním oboru.
Prášková lakovna, úprava kovů, trýskání, pískování, komaxitování, fosfátování Holasice, Brno
Prášková lakovna, úprava kovů, trýskání, pískování, komaxitování, fosfátování od firmy Prášková lakovna Holasice s.r.o. v Holasicích u Brna - kvalitní povrchová úprava kovů.
DHL – Logistická společnost pro celý svět - denně spojujeme lidi a zlepšujeme jejich život
Společnost DHL, globální lídr v oblasti logistiky, poskytuje zákazníkům své dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti mezinárodní expresní přepravy.
Realitní kancelář zajistí komplexní servis při prodeji a koupi nemovitosti v Jihočeském kraji
Prodej, koupi a pronájem nemovitostí, tržní odhad nemovitosti, zpracování daňového přiznání, pomoc v případě exekuce nebo vyřízení povolení ke stavbě zajistí realitní kancelář RK CESTA z Písku.
Absolventské a diplomové práce, tisk, kopírování, vazba Brno-venkov
vazba knihařská, drátěná, kroužková, plastová, termovazba, vázání a šití, barevná planografie, rozvoz zakázek, kopírovací středisko, laminování
Ubytování pro firmy, firemní školení a akce Žďár nad Sázavou
firemní akce, ubytování, rodinné pobyty, tenisový kurt, kuželky, sklářská huť, wellness, hotel, bezbariérové ubytování, infrasauna, chromoterapie
Restaurace a hotel U Hrocha
Trakční vedení pro tramvaje, trolejbusy a železnici od předního světového výrobce
ESKO, spol. s r.o. se zabývá výrobou trakčního vedení určeného pro železnici, tramvaje a trolejbusy. U našich výrobků máte jistou prvotřídní kvalitu. Vyberte si z více jak 300 dílů.
Bytový designer - bytový architekt, zakázkové interiéry Praha
design bytů,domů, jednotlivých místností, osobní konzultace u klientů, výběr barev, tapet, omítek, aranžování výloh, květin, dodekorování místností
Montáž průmyslové vzduchotechniky, klimatizace, chladící zařízení
Montáž, servis i čištění průmyslové vzduchotechniky, klimatizace, chladící zařízení. Zajistíme revize a servis požárních klapek
Pohřeb bez obřadu, převoz zesnulého Příbram
Pohřební služba Na hvězdičce Roman Vítek Vám zajistí všechny služby týkající se pohřbu, kremace (s/bez obřadu) nebo převozu zesnulého, rozloučení v obřadní síni, kapli či kostele.