Aktuální microsite

Recyklace a zneškodnění druhotných surovin, sběr surovin
Recyklace, zneškodnění a likvidace druhotných surovin, sběr surovin a odpadů, komunální odpad zajišťuje firma ESKO-T s.r.o. v Třebíči na Vysočině.
Kurovický lom-přírodní památka, naučná stezka
V regionu Zlínský kraj se nachází přírodní památka Kurovický lom, kde můžete vidět chráněné druhy plazů a obojživelníků. Je zde vytvořena naučná stezka.
Kurovický lom
Obec Lovečkovice,  vesnice v Českém středohoří, chráněné krajinné oblasti
Obec Lovečkovice, spolu s přidruženými obcemi, se nachází v Ústeckém kraji v okrese Litoměřice, na území chráněné krajinné oblasti České středohoří. V obcích naleznete zajímavé historické památky.
Dotace z fondů ESF na vzdělávání zaměstnanců Vám pomůže zajistit zkušený partner
Vzdělávání zaměstnanců i manažerů je díky dotacím z fondů ESF snadněji dostupné pro každou firmu. Zvláště když pomůže zkušený partner, jímž je DMC management consulting s.r.o.
Elektrospotřebiče MOULINEX, TEFAL, opravy, servis
Elektrospotřebiče MOULINEX, TEFAL, opravy, autorizovaný servis spotřebičů těchto, ale i dalších značek nabízí firma PaP servis v Brně.
Pohřební služba | Jičín, Sobotka
Pohřební služba Krejčíkovi zajistí důstojné poslední rozloučení podle vašich představ. Naše působiště najdete v Jičíně a v Sobotce. O vyřizování veškerých formalit se postaráme my. Služby naší pohřební služby poskytujeme nepřetržitě. Zařizujeme také převoz zesnulých v rámci České republiky i zahraničí. U nás si můžete vybrat ze všech druhů ...
Kalibrace, software České Budějovice
Společnost KSQ slouží jako kalibrační laboratoř, která je akreditována podle ČSN EN ISO v několika oborech.
Roboty KUKA pomohou vašemu průmyslovému odvětví Praha - Roboty pro Vaši aplikaci
Chtěli byste ve svém provozu využívat robotické buňky? Pak kontaktujte Blumembecker Prag, která dodává robotická pracoviště takzvaně na klíč a v souladu se všemi vašimi dohodnutými požadavky.
Pohřební služba, pohřby, kremace, uložení do hrobu, parte, Český Krumlov
Pohřební služba Maurenc sídlí v obci Kaplice v okrese Český Krumlov. Na profesionální úrovni pro Vás zajistíme všechny náležitosti spjaté s pohřbem, kremací a rozloučením s blízkou osobou.
Montáž, renovace a opravy různých typů střech, prodej střešních krytin
Firma ZVOZA, s.r.o. má bohaté zkušenosti s montáží, renovací a opravou různých typů střech. Provádí v oblasti Polné na Vysočině klempířské, tesařské a pokrývačské práce a také prodává střešní krytiny
Babybox, schránka pro anonymní odložení novorozence v areálu nemocnice Zlín
V západní části areálu Baťovy nemocnice Zlín je umístěn Babybox, který slouží jako schránka pro anonymní odložení novorozence.
Vazba diplomových a bakalářských prací, tiskařské práce
Vazba diplomových a bakalářských prací, tiskařské práce, expresní vazby provádí firma MIKO - Kancelářské potřeby v Moravských Budějovicích.
Prodej a servis chladičů průmyslových kapalin, kompresory
Servis a prodej chladící techniky jako jsou kompresory pro chlazení průmyslových kapalin zajistí k prodeji na Vysočině firma Servis chlazení Matějíček s.r.o.
Hnědé a černé uhlí, prodej, uhelné sklady, koks, kovářské uhlí
Skladujeme a prodáváme hnědé a černé uhlí v našich uhelných skladech v Jaroměři, dále u nás najdete i koks, kovářské uhlí a palivové dřevo.
PÁBLOVI - UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT Prodej uhlí Jaroměř
Ploché střechy Trutnov - realizace pro střešní pláště s nulovým sklonem – bezúdržbová a bezplamenná technologie
Ploché střechy - realizace pro střešní pláště s nulovým sklonem, bezúdržbová a bezplamenná technologie – generální dodávky a opravy plochých střech - POPAS CZ, Trutnov, ploché střechy na splátky!
CNC obrábění soustružení řemenice hřídele převodovky Žamberk
Nabízíme volné kapacity na přesné obrábění, CNC obrábění, soustružení, kovoobrábění - Bühler CZ s.r.o. Žamberk
Bühler CZ s.r.o. Strojírenská výroba Žamberk
Navařování tvrdokovu, opravy forem navařováním (návary)
Firma TOWELIN ze Zlína se zabývá navařováním tvrdokovu, svařováním oceli a opravou forem navařováním tzv. návary.
Královský medovník, výroba, prodej, rozvoz - klasický, meruňkový, třešňový, švestkový
Společnost Melado s.r.o. se ve Slavičíně specializuje na výrobu Královského medovníku, který dodává nejen po Zlínském kraji, ale po celé České republice.
Servis a revize výtahů - montáže, opravy zdvihacích zařízení
Servis a revizi výtahů provádí firmy VÝTAHY SILESIA s.r.o, která se zaměřuje na zdvihací zařízení a poskytuje vše od montáží, až po opravy v Opavě a okolí.
Celní služby - poradenství, vystavení dokumentů i vyřizování žádostí jménem klienta
Kromě bezpečné přepravy pro Vás firma Promet Logistics a.s. zajišťuje také celní služby. Využít můžete poradenství, vystavení potřebných dokumentů i vyřizování žádostí Vašim jménem.
Kvalitní dětské oblečení objednávejte pohodlně z e-shopu
Máte jedno nebo více dětí? Pak určitě víte, co všechno starost o ně obnáší. Malá miminka potřebují spoustu vybavení. Nejsou to jen plenky, které využijete každý den. V zásobě je potřeba mít i nejrůznější textil pro různé příležitosti. Dětské oblečení rozličných velikostí nabízí e-shop Tomáš Vejnar. V naší nabídce máme dětské oblečení pro různé ...
Mezinárodní zahradnická výstava a veletrh Flora, jarní etapa
Výstaviště Flora Olomouc, a.s. vás srdečně zve na mezinárodní zahradnickou výstavu a veletrh - jarní etapa 2019.
Kompletní účetní servis - zastupování před finančními úřady, zdravotními pojišťovnami
Součástí podnikání je jednání s úřady, proto využijte služby firmy FULLCOM z Nového Jičína, která vám poskytne kompletní účetní servis i zastupování před finančními úřady a zdravotními pojišťovnami.
Zastupování v daňovém řízení Kladno - přenechejte starosti nám a sami se věnujte Vašemu podnikání!
Kancelář daňové poradkyně - Ing. Vladimíry Rippelové, vám nabízí kompletní daňové a účetní služby. Pomoc nabízíme v oblastech daňového poradenství, účetního poradenství či účetních prací.
Ing. Vladimíra Rippelová Daňový poradce Kladno
Profesionální, ekologicky šetrný systém chemického čištění otopných systémů
Provádíme profesionálně, ekologicky a šetrně chemické čištění otopných systémů, abyste mohli dosáhnout snížení nákladů na topení.
Maddeo CZ s.r.o. Vodoměry a měřiče tepla