Aktuální microsite

Výroba pomníků, kamenosochařství, kamenické práce Žďár nad Sázavou
rytí písma, výroba pomníků, kamenosochařské práce, montáž a výroba pomníků, kamenictví, převoz zesnulých non-stop, urny, rakve, parte
Opracování polotovarů, plechů, desky z oceli a přířezů
Opracování polotovarů, plechů, desky z oceli, přířezy, hliníkové desky, výroba polotovarů na zakázku od firmy Haba s.r.o. v Sudoměřicích u Hodonína.
Plniče, stříkací pistole, kompresory - kvalitní vybavení pro všechny autolakovny
Kvalitní vybavení pro všechny autolakovny zajišťuje společnost Autoslužby Janoušek s.r.o. v Ostravě, která po celé České republice dodává plniče, stříkací pistole, kompresory a další příslušenství.
Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov
DHL a trendy v logistice - největší poskytovatel logistických služeb na světě
Podobně jako v jiných oborech podnikání je i v logistice nezbytné inovovat a tak i my v DHL každoročně investujeme nemalé částky do naší letecké sítě a zvyšujeme tak kvalitu služeb pro naše klienty.
Výroba a velkoobchod kvalitních, originálních košil i kravat - elegantní pánská móda
Výrobou a velkoobchodním prodejem kvalitních, originálních košil i kravat se zabývá společnost Limbeck v Olomouci, která se specializuje na elegantní pánskou módu.
Zemní a výkopové práce Jindřichův Hradec
Zemní a výkopové práce v Jindřichově Hradci provádí společnost ZemStroj s.r.o. Minirypadlo HITACHI ZAXIS 17U-2 zvládne výkop i vrtání. Výkopy je možný od šíře 25 cm.
Prodej rodinné montované domy za cenu bytu, stavební parcely v lokalitě Holešov-Dobrotice
Vužijte možnost mít v lokalitě Holešov-Dobrotice dům s pozemkem za cenu bytu. Rodinné montované domy a stavební parcely zde prodá firma RD-domy, výhradní dodavatel firmy RD Rýmařov pro Zlínský kraj.
Prodej LED osvětlení a přídavných světelných ramp pro automobily
LED světla, přívěsy, autopřívěsy, díly pro přívěsy, přívěsné vozíky, nosiče jízdních kol, přídavné světelné rampy pro automobily, homologovaná autosvětla
Volné pracovní místo na pozici programátor a obsluha CNC
Společnost De & Co Hranice, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici programátor a CNC obsluha - pokud sháníte perspektivní práci v dynamicky rozvíjející se firmě, pak nás neváhejte kontaktovat.
Samostatná chladící jednotka WE 35, k chlazení svářecích hořáků zařízení MIG, TIG , plazmových hořáků a menších bodovek
Prodej, dodávka chladící jednotky pro chlazení svařovacích hořáků,zařízení MIG, TIG, plazmových hořáků a menších bodovek zajišťuje firma FORMICA WELD spol. s r.o., z Brna.
FORMICA WELD spol. s r.o.
TPMS senzory Brno, systém měření tlaku v pneumatikách vozidel, nové senzory VDO REDI
Brněnská pobočka společnosti Mechanika Teplice nabízí nový systém sezorů TPMS, který Vám měří tlaku v pneumatikách vozidel. TPMS senzory VDO REDI jsou jednoduché na montáž.
Výroba lisovacích nástrojů pro automobilový průmysl od jednoduchých dílů až po složité sestavy
Společnost Formkov s.r.o. se specializuje na výrobu, konstrukci a dodávku lisovacích nástrojů především pro automobilový průmysl.
Vyšetření a poradna HIV, AIDS Brno - bezplatně a anonymně
Odběr krve anonymně a bezplatně na přítomnost protilátek HIV způsobující nemoc AIDS provádí v Brně Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě na ulici Gorkého 6, 1. patro.
Cement jako nepostradatelná složka pro stavebnictví - Praha
Pokud chcete vyrobit čerstvý beton, bez cementu se nehnete z místa - je totiž jeho nepostradatelnou složkou. Cement dodává betonu jeho odolnost, bez které by nemohly vzniknout žádné stavby.
Stylová restaurace v srdci Opavy - moderní a lehká kuchyň, čerstvé regionální suroviny
Café Restaurant Mincovna je stylová restaurace v samém srdci Opavy, která vám nabízí moderní a lehkou kuchyň. Jídla připravujeme z čerstvých regionálních surovin.
Půjčovna ručního elektrického nářadí, prodej a servis profi nářadí Hustopeče
Půjčovna ručního elektrického nářadí, prodej a servis profi nářadí, maloobchod, velkoobchod s nářadím a jeho příslušenstvím od společnosti IVK, s.r.o. v Hustopečích - hobby nářadí.
IVK, s.r.o.
PBTK - pravidelná bezpečnostně-technická kontrola úpraven vody Praha
Společnost GORO, spol. s r.o. provádí pravidelné bezpečnostně - technické kontroly úpraven vody - PBTK. Pracujeme v režimu certifikace ISO 9001:2008.
GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza
Kancelářská a výpočetní technika pro velké i malé firmy, prodej a servis
Kancelářskou a výpočetní techniku, počítače, notebooky, tiskárny a další techniku firmám, školám, institucím i úřadům prodává a servisuje firma IN COPY – Petr Jirchář se sídlem v Táboře.
Elektrické instalace - provoz a údržba veřejného osvětlení VO Třebíč
Elektrické instalace provádí firma Elektro - ing.Klíma s.r.o. v Třebíči - postará se o provoz a údržbu veřejného osvětlení VO.
Úklid a čištění nemocnic, průmyslových objektů, firem, institucí a bytů
Úklid zdravotnických zařízení, průmyslových objektů, jednorázové generální úklidy, mytí oken a skleněných ploch, havarijní úklidové služby a malířské práce zajistí firma Putzteufel.cz, s.r.o.
Individuální výuka angličtiny, výukové a jazykové kurzy v Brně
intenzivní výuka bez učebnic a složité gramatiky, firemní kurzy, program pro začátečníky tak i pokročilé, zahájení kdykoli během roku
Servis pro nákladní automobily a autobusy vybraných značek s odtahovou službou
Autoservis nákladních automobilů a vybraných typů a značek autobusů spolu s prodejem náhradních dílů a odtahovou službou provozuje firma TRUCK SERVIS KRATOCHVÍL s.r.o. v Jindřichově Hradci.
Oddlužení manželů, podání insolvenčního návrhu v manželském svazku
daňové poradenství, exekuce, platební rozkazy, oddlužení manželů, insolvenční návrh, daňové poradenství, advokátní kancelář, občanské právo
FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
PVC podlahy s dekorem dřeva i dlažby - velkoobchod Praha
PVC podlahy patří stále mezi velmi oblíbené typy podlah. Díky technologickému pokroku a množství designů se dnes PVC podlaha bez problémů hodí i do moderně či luxusně vypadajících interiérů.
BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
Ubytování u hranic s Rakouskem, hotel s restaurací, příznivé ceny ubytování, Dačice
Kvalitní ubytování v centru Dačic a posezení v čistém a příjemném prostředí za příznivé ceny, to je hotel a restaurace "U Koníčka". Ubytování v blízkosti hranic s Rakouskem.