Aktuální microsite

Výsledek hledání: , region Vyškov
Bublinkové folie - spolehlivá ochrana Vašeho zboží při přepravě
Široký výběr bublinkových folii Vám poskytne brněnská firma HB pack s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních balících materiálů různých tlouštěk, barev a vrstev.
HB pack s.r.o.
Výrobce speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl
Výrobou speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl se zabývá firma HB pack s.r.o. Bublinková fólie zamezuje tvorbě elektrostatického náboje.
HB pack s.r.o.
Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér
Vinylová schodiště na klíč, profesionální instalace po celé České republice zajistí společnost Bukoma group, s.r.o. Vybírejte z širokého spektra dekorů v imitaci dřeva, betonu i kamene.
Bukoma group s.r.o.
Stylové vinylové podlahy a jejich příslušenství – prodej, pokládka
Bukoma group s.r.o., to jsou profesionálové soustřeďující se na prodej a pokládku vinylových podlah po celé ČR. Malé i velké projekty jsou pro nás hračka.
Bukoma group s.r.o.
Fólie na karoserie jako ochrana laku - celkový, částečný polep vozidla folií
Ideální ochrana laku vozidla je celkový, nebo částečný polep vozidla folií. Folie lze aplikovat jen na namáhané části karoserie. V regionu Vyškov, Brno se můžete obrátit na firmu Cartint.
CARTINT, s.r.o.
Zakládání staveb budov, liniová, plošná i bodová zakládání
Zakládání staveb rodinných domů, průmyslových staveb, liniová, plošná i bodová zakládání, výstavbu a rekonstrukci pozemních a dopravních staveb realizuje EDMA s.r.o., okres Vyškov.
EDMA s.r.o.
Sáčky všeho druhu - bublinkové, uzavíratelné nebo s netkanou textilií
Společnost HB pack s.r.o. je specialista na výrobu kvalitních obalových materiálů, mezi než patří například i kvalitní a pevné sáčky, které vyrábí v několika variantách.
HB pack s.r.o.
Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení
Průmyslová technika pro kamenolomy, mobilní a stabilní drticí a třídicí stroje, výkonné a spolehlivé strojní vybavení do těžkých provozů dodává Údržbářský servis Luleč s.r.o.
Vinylové podlahy pro komerční prostory, subdodavatel pro developerské projekty
Vinylové podlahy pro komerční prostory dodává společnost Bukoma group s.r.o., která působí také jako subdodavatel pro developerské projekty.
Bukoma group s.r.o.
Domov pro seniory na Vyškovsku, kvalitní sociální péče
Pobytová sociální služba na Vyškovsku, Domov u zámku, z.s. pro seniory a osoby s Alzheimerovou chorobou, kvalitní péče s respektováním soukromí, stavování, aktivizační činnost.
Přístrojové transformátory nízkého napětí
Přístrojové transformátory nízkého napětí vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Nejvyšší napětí soustavy 0.72 kV. Hodnota sekundárního proudu je 5 A nebo 1 A.
Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní
Průmysl přístrojové transformátory napětí a proudu - vnitřní a venkovní vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Dále pojistkové pouzdra, patrony a i dobíjecí stanice pro elektromobily.
Bublinková fólie – ochrana zboží před poškozením, znečištěním a vlhkostí
Bublinkové fólie od společnosti HB pack s.r.o. ze Slavkova u Brna skvěle ochrání předměty před poškozením, znečištěním a vlhkostí.
HB pack s.r.o.
Bublinkové fólie vhodné pro balení zboží i automobilový průmysl
Bublinkové fólie, které naleznou uplatnění při balení zboží i v automobilovém průmyslu, vyrábí a dodává specialista na obalové materiály, společnost HB pack s.r.o. ze Slavkova u Brna.
HB pack s.r.o.
Rostlinná a živočišná výroba vysoké kvality, chov drůbeže, prodej vajec
Chutná vejce a drůbež Vám dodá společnost AGROS Vyškov-Dědice, a.s. Zabýváme se zemědělstvím, a to jako rostlinnou, tak živočišnou výrobou té nejvyšší kvality.
Výrobce nízkonapěťové transformátory
Výrobce nízkonapěťové transformátory firma KPB INTRA s.r.o. je zabývá vývojem, výrobou i samotným prodej. Transformátory nízkého napětí, dělené trafa na rozvodnici a na kabel.
Dřevoobráběcí stroje
DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE CASOLIN Formátovací pily; Spodní frézky; Protahovačky; Srovnávačky; Kombinované stroje; Dýhovací lisy; Lamelové lisy; Rámové lisy; Čtyřstranné frézk; Širokopásové brusky.
Svatební Hostiny Vyškov
Plánujete Vás velký den a hledáte vhodné prostory kde by jste svůj svatební den rádi uspořádali? Pak neváhejte a naplánujte si tento krásný a výjimečný den v Hotelu Nemojanský mlýn, který Vám nabízí prostory k pořádání svateb, svatebních hostin a zajistí Vám svatební servis. Nabízíme Vám uspořádání svatebního obřadu u nás v zahradě či v ...
Zatmavení autoskel Vyškov, Prostějov
Využijte výhodné akce pro měsíc Leden u Autosklo - Hleďa Vyškov, která je zaměřena na zatmavení autoskel. Zatmavení skel na vozidle provádíme již od 2.900,- bez DPH. Navštívit nás můžete i v provozovnách v Kroměříži, Prostějově. Kvalita je zaručena. Perfektní služby zajistíme díky odborníkům v oblasti automobilových, autobusových ...
Kulturní akce Projekt Sarah, s podporou postižených dětí Zlín-vernisáž, autogramiáda
ASKI vydavatelství a nakladatelství pořádá různé kulturní akce na Moravě. Projekt Sarah, s podporou postižených dětí, proběhne 26.11.2015 ve Zlíně U Barcuchů, ul.Mokrá v 19h. Jedná se o vánoční projekt s podporou nadace Anděl, s představením románu Sarah o proměně ustrašeného děvčátka v ženu predátora. Máte možnost zakoupit si tuto knihu s ...
Podzimní akce v Autosklo Vyškov-u výměny  čelního skla zdarma stěrače
Využijte podzimní akce pro měsíc říjen u firmy Autosklo-Hleďa Vyškov a získejte stěrače zdarma u výměny čelního skla na pojišťovnu. Tato akce je platná pouze pro osobní automobily a max.cena sady stěračů je 400,- Kč. Spolupracujeme s většinou pojišťoven: - Česká Pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Generali, Uniqua, ČSOB Pojišťovna, Allianz, AXA, ...
Výměna autoskla z pojištění a přezutí pneumatik 200kč-akce Vyškov
Nepropásněte platnost Jarní akce pro měsíc květen u AUTOSKLO - HLEĎA Vyškov ! Výměna autoskla Vám bude provedena z havarijního pojištění a současně provedeme přezutí pneumatik na vozidle za cenu jen 200 Kč . Autosklo na Vaše auto, jedině od AUTOSKLO - HLEĎA ! Provozovna Vyškov, ul Na Hraničkách 15 Kontaktní tel.: +420777735858, ...
Jarní akce-opravy, servis čištění, plnění autoklimatizace Vyškov
Využijte jarní akce pro měsíc duben u firmy AUTOSKLO - HLEĎA. Na provozovnách Vyškov, Prostějov, Kroměříž Vám bude provedena kontrola a doplnění klimatizace jen za 500,- Kč. Autoklimatizace je v dnešní době nepostradatelná výbava automobilu. Je však nutné provádět před sezónou řádný servis, aby její funkce byla zachována a nesnížila se její ...
Kódování skel Cebia, ochranné značení autoskel Kroměříž, Vyškov
Ochraňte svůj automobil proti zlodějům ! Jednoduché řešení je kódování skel - jde o ochranné značení autoskel. V regionu Kroměříž, Vyškov a Prostějov provádí vypískování kódů na skla vozidla firma AUTOSKLO - HLEĎA. Odcizení vozidel je na nejvyšších příčkách majetkové tresné činnosti. Pokud chcete snížit pravděpodobnost, že Váš automobil ...
Autoskla, servis, tónování autoskel Kroměříž, Vyškov, Prostějov
Pokud hledáte v okolí Kroměříže spolehlivý servis pro autoskla nebo potřebujete tónování Vašich skel u vozidla - obraťte se na firmu AUTOSKLO-HLEĎA. Vaše poničené autosklo vyměníme zcela zdarma, stačí pokud splníte podmínky z připojištění čelního skla, nebo ze zákonného pojištění vozidel. Výhodou je, že nemusíte složitě shánět viníka, který ...